Blade Buffing
Arkadaşlar bu yöntem hayatımı kurtardı diyebilirim Big Grin İlk kez dün tam anlamıyla denedim ve tersten alırken yaşadığım sıkıntıları ortadan kaldırdı dolayısıyla gerçekten çok rahat bir tıraş sağladı.Tekniğim geliştikçe daha da güzel sonuçlar alacağımı düşünüyorum.

Zaten biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için olay kısa kısa ve hızlıca aynı erin üzerinden geçmek , tabi dikkat edilmesi gereken çok ama çok hafif tutmak jileti.Anlatamadıysam videosu : http://www.youtube.com/watch?feature=pla...2JU#t=130s

Sizlerin de bu teknik hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.
Teknik güzelde bu adamın yüzü yalama olmuş kafasından teknik üretip uygulasa bile yüzü tahriş olmuyor artık.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
wallahi, blade buffing tekniğini bilmeye gerek yok. ister istemez kendiniz benzer bir şeklini geliştiriyorsunuz.
ama ben BB tekniğinin adını bilmeden evvel bunu kendim yapıyordum ama bu foruma takılmaya başladım başlayalı bırakmıştım. sonra baktım advanced technique imiş bizim teknik, tekrar kullanmaya başladım Smile
işin sırrı bastırmamakta.
Saygılar
bu teknik acil servise yakın bir yerde yapılmalı Smile
İlk bulduğumda iyi güzeldide 2. tıraşta tahriş başlıyordu.Şu an normal tersten alıyorum herhangi bir sıkıntı yok Big Grin Bu teknikle aynı yerden onlarca kere geçmek gerekiyor sıkıntıyı yaratan o sanırım Big Grin
alışınca sıkıntısız uygulanabiliyor. makine daha düzgün tutulmalı sadece...
aslında herkesın kendıne has bır teknıgı olmalı zaten de vardır bence.Kalıteyı bır baska teknıklerde aramamalı.Çünkü benım teknıgım benım ıcın mukemmel olabılır fakat bır baskasına uymayabılır.
(08/11/2011, Saat: 01:21)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: wallahi, blade buffing tekniğini bilmeye gerek yok. ister istemez kendiniz benzer bir şeklini geliştiriyorsunuz.
ama ben BB tekniğinin adını bilmeden evvel bunu kendim yapıyordum ama bu foruma takılmaya başladım başlayalı bırakmıştım. sonra baktım advanced technique imiş bizim teknik, tekrar kullanmaya başladım Smile
işin sırrı bastırmamakta.
Saygılar

Adını bilmiyordum ama ben de bu şekilde traş oluyorum Wink

ama j hook da hoşuma gitti, denenebilir

hem aşşağı hem hem kenara kaydırdığı ise tehlikeliye benziyor açıkcası.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: