Van der Hagen deluxe traş sabunu
Amazondan aldım. Kuru ciltler ve yoğun sakallar için Aloe vera ve shea butter (karite yağı) katkılı bir sabun olması ilgimi çekti. Bu markanın gliserinli sabunları da var. % 40 nemlendiricili diyor
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51...SY450_.jpg

aldığım zaman 2 gün denedim, güzel bir traş sabunu köpüğü abartılı değil ancak çok çok yeterli dediği gibi nemlendirici bir sabun. Ben memnun kaldım rafımda sırasını bekliyor. Gerçi bir düzine geldi , bir ara en az 6sını elimden çıkarırım.
Talibim bir tanesine şimdiden rezervasyon yaptırabilirim.

Gliserinli sabunlardan bugüne kadar Col.Conk ve Erasmic denedim ikiside çok iyi geldi.Bu gliserinsiz olan sanıeım ?

Bunuda merak ediyordum Smile
Kuru cilt sert sakal diyorsa tam benlikmiş Big Grin
Bir tanesine de ben talibim..
(27/12/2012, Saat: 16:23)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Talibim bir tanesine şimdiden rezervasyon yaptırabilirim.

Gliserinli sabunlardan bugüne kadar Col.Conk ve Erasmic denedim ikiside çok iyi geldi.Bu gliserinsiz olan sanıeım ?

Bunuda merak ediyordum Smile

evet komşum bu gliserinsiz olanı
sayın eggman , sayın hergele özel mesajdan bana adreslerinizi gönderiniz gereken yapılacaktır. ancak eğer elinizde varsa bir iki kullanımlık cella çok makbule geçer nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum.
(28/12/2012, Saat: 12:27)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın eggman , sayın hergele özel mesajdan bana adreslerinizi gönderiniz gereken yapılacaktır. ancak eğer elinizde varsa bir iki kullanımlık cella çok makbule geçer nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum.

Bende var cella, bir miktar gönderebilirim...
taskind komşumuza buradan tekrar teşekkür ediyorum.
taskind komşumuzun yollamış olduğu VDH bugün elime ulaştı,çok teşekkür ediyorum tekrardan kendisine.

Yarın ilk iş dneeyip yorumlarımı paylaşacağım.Kokusunu beğendim ilk izlenim olarak.
Sabunu bu sabah denedim.Birkaç yorum okumuştum dolayısıyla biraz bol besledim fırçayı ve sonucunda kıvamlı bolca güzel bir köpük elde ettim hiç uğraşmadan.

Nemlendirmesi gayet iyi,kokusu da Col.Conk Amber tadında ferah bir koku.

Ucuzluğu düşünülürse fiyatının üzerinde bir sabun olduğu kesin.

Alışveriş sepetinize hiç düşünmeden ekleyebilirsiniz birkaç lira farka Smile
vdh yi geldiğinde 2 defa kullandıktan sonra 7 ay kaldırdım kendi ambalajında kapalı duruyordu, 2 gün önce ve bugün tekrar kullandım. tıraşta kayganlık ve koruma ortanın üstünde, köpüğün kremsi koyuluğu ve yastıklaması arko kadar yoğun değil ama dezavantajını görmedim.suyu seven yapısı var,bol yüklemek gerekiyor. tıraştan sonra yüzümün nemliliği yumuşaklığı ve tıraşın yakınlığı beklediğimin oldukça üzerindeydi bu özelliği tabaca göre biraz üstün geldi. tıraş sırasında nemi farketmediğim halde perde aralarında durularken cildimde yağlı bir koruyucu tabakayı çok hissediyordum. sabunun tek kötü yanı içinde SLES olması. arko sabun dahil yerli malzemeler kullanınca cildi durularken yapışkan kuru bir his duyarsınız sonrasında davul gibi gerilip kuruyan cilt, bu hissi vermeyen sabunlar bende başarılı.bu vesileyle Taşkın beye tekrar teşekkürler

vdh kendi vakumlu ambalajında kapalı dururken tabac açıkta duruyordu, sabunları açıkta bekletmenin nemlendirmeyi kötü etkilediğini düşünüyorum çübkü vdhye tabactan iyi diyen duymamıştım.

market fiyatları 2-3 dolarmış bu fiyatlarda alınır fakat online fiyatlarını bilmediğimden fark fazlaysa değmeyebilir. amerikaya gidenlere ısmarlayın
http://trasklavuzu.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 48,243 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 313 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,072,812 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 101,449 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 924 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,024 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 506,313 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,496 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,850 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,593 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: