Gillette Silver Blue
(13/05/2020, Saat: 02:22)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum ben de aldım fakat en fazla 2 tıraş olur atardım youtubede bi videoda adam nacet jileti 251.kez kullandığını gördükten ve sizin mesajıda okuyunca keslinlikle yanlış yapıyormuşum bol geldi herhalde bana nasıl olsa var diye israf ediyormuşum farkında olmadan.

251 kez mi  nerdeyse 1 jilet ile yılı çıkarmış adam  Smile

1 kartela filan olsa demekki ömrü yemeyecek bitirmeye  Smile
Yerlide yabancıda olsa var oyle dikkat cekmek isteyen, ozel birseyler basarıyorum hissiyatı yasamak isteyen kişiler. Siz çok takılmayın dostlar.
Bunlar incecik dayanıksız kullan at jiletlerdir. Bir veya birkaç kere kullanın atın gitsin dostlar. Sizden cildinizden, saglıgınızdan degerli degil.
Tişikkirlir Sipirmin.
Günlük tıraş için EJ DE8 başlıklı makinede kullandım. Çoğu jilette olduğu gibi 2. Tıraşı daha etkili oldu. Gayet keskin ve keskinliğini unutturacak kadar konforlu bir jilet olduğunu söyleyebilirim. Saygılar.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Keskinliği benim için yeterli değil. 4 perdelik bir tıraş oldurdu bana. Konforu fena değil. Bir veya iki defa kullanılıp daha sonra atılacak olan bir jilet.
Bugün 3 günlük sakalımda denedim. Bana göre keskinlik ve konfor dengesini tutturmuş bir jilet. Traşı iki perdede bitirdim. Gillette 7 o'clock yeşil olandan bir tık daha konforlu diyebilirim.
Traş Makinesi: Yaqi Eden Ramc1905 (orta agresif)
Sabun: Füme
Merhaba,
Denemek için Gillette Silver Blue aldım. Bu jiletle ilgili izlediğim videolarda jiletin sarılı olduğu yağlı kağıdın üstünde renkli şekilde logonun basılı olduğunu gördüm. Bendeki jiletler paketinden sonra üzerinde baskı olmayan düz yağlı kağıda sarılı. Bazı yorumlarda ise jiletlerin sahtelerinin üretilebildiğini hatta sıklıkla sahte jilete rastlandığını okudum ve bendeki jiletlerle ilgili içimde şüphe oluştu.
Acaba jiletlerim sahte mi ? Yağlı kağıdında logosunun olmayışı şüphelenmem için bir sebep midir ?
orta agresif makine ile kombine ettim jileti iki perde tıraş ve sonuç çok güzel tavsiye ederim.
yalnız fiyatlar artmaya başlamış.
Çok merak ettiğim bir gilet, 7 o'clock sari keskinliginden çok memnun kaldım, gsb de keskin vede konforlu olduğu söyleniyor... Bakalım deneyip gorucez, favorim olabilecek mi...

rr german 37 slant ile kullanacağım.
Evet ,toptantr den sipariş ettiğim Marmara nostalji aftersheave ile gilette silver blue geldi ve ilk trasimi RR german 37 slant ile oldum ve sonuç Wink muntazam oldu ben bukadar konforlu bir tıras olabileceğimi düşünmemiştim, hem keskin hemde çok konforlu bir gilet mis... Benim listemin başını çekti ve bir numaraya yerleşti.
Nacetten sonra en iyi anlaştığım jilet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,507 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Personna Lab Blue GeltirBot 262 282,238 18/09/2023, Saat: 00:44
Son Yorum: layken
  Gillette London Bridge tipsol 6 1,718 04/09/2023, Saat: 13:20
Son Yorum: tipsol
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,091 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette Firmasının Jiletlerinde Tercih Sıralamanız habaz 27 14,563 02/03/2023, Saat: 21:10
Son Yorum: inter
  Lord Blue Sword Zayn 0 1,208 17/08/2021, Saat: 00:32
Son Yorum: Zayn
  Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack baduruk 362 292,117 05/01/2021, Saat: 09:29
Son Yorum: Oldstyle
  GILLETTE MINORA PLATINUM gökbörü 6 5,286 30/11/2020, Saat: 17:12
Son Yorum: ekindgn
  GILLETTE 7 O'CLOCK SUPER PLATINUM, BLACK BOX, MADE IN INDIA muratti 24 39,058 17/05/2020, Saat: 03:50
Son Yorum: 3.Perde
  Gilette blue blades Legend 15 8,489 11/02/2020, Saat: 11:01
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: