Metro market ile ilgili bir soru
Ankaradakiler şirket adı da istemiyordu, değişmedi ise bikaç ayda.
öyleyse çok daha güzel komşum, onlarda artık kuruluş amaçlarından para için vazgeçmişler demek ki
kasada birinden yardım isteyebilirsiniz en kötü ihtimal. girerken de birine takılırsınız eğer sorarlarsa. ama bir de geçici kart olayı var, girişte çıkartabiliyorsunuz. Ama size şunu söyleyeyim. metro'nun eski albenisi yok. eğer almak istediğiniz özel bir ürün yok ise. fiyatlar genelde çok pahalı. bilginiz olsun.
Saygılarımla
2-3 yildir Ankara'daki 3 metro'danda evimin parekende alisverisini yaparim. İster bbir tane kalem ister bir tane sampuan hic farketmez.
Metro'nun guzelligi sagda solda olmayan urunleri edinebiliyor olmamiz. Misal kaç markette 100 luk kartelada perma jilet bulunur? Ya da domuz firca cesitliligine internet ya da girmesi cikmasi zor yerlerde olan toptancilar haric nerelerde ulasilabiliyor? Litrelik fonex kolonya vs vs vsSmile Bunlar forumumuzla alakali kisim diger ivir zivirdaki cesitliligi siz dusununSmile
Ben izmir gaziemir dekine günlük kartla giriş yaptım. Asker-memur yakını filan sordular da ben yakınıyım dedim (babam emekli subay), kart sordular, 25 yaşından sonra erkek çocuklara çıkarmıyorlar, yok dedim (gerçekten de çıkarmamıştım, değişmiş midir bilmiyorum; kullanmadığım için). Günlük kartı verdiler.

Sürekli gidip alışveriş yapacaksanız tanıdık esnaf- şirket çalışanından bir kart edinin derim, her seferinde geçici kart, gıcık birine denk gelme vs. sorunu olmaz.
Allah Allah bu metro neymiş ya, sanki sınır kapisindan geçiyoruzSmile Bana bugune kadar hiç denk gelmedi boyle birsey, belki sehirden sehire degisiyordur bu politikalari.
Neyse walmart gelince crsytal&personna jilete felan ulasabilicezSmile
(25/12/2012, Saat: 01:39)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah Allah bu metro neymiş ya, sanki sınır kapisindan geçiyoruzSmile Bana bugune kadar hiç denk gelmedi boyle birsey, belki sehirden sehire degisiyordur bu politikalari.
Neyse walmart gelince crsytal jilete felan ulasabilicezSmile

nasıl, walmart mı geliyor? yemnet!
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Niyetleri var, malum Almanya'dan 1 milyar dolar civari zararla ciktilar. Metro grup Real markasinin operasyonlarini sonlandirmak istiyor, malum Carrefour'da biran evvel TR piyasasindan cekilmek istiyor, yer acilicak piyasada.Kipa'nin durumuda malum hep zarar hep zararSmile Yerel markalar ya da Bim turevleri bu acilicak piyasayi dolduramazlar( Bim tek basina öttürür de iste konseptine ters, yoksa bilançosu mali yapisi çok sağlam)
(25/12/2012, Saat: 01:47)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Niyetleri var, malum Almanya'dan 1 milyar dolar civari zararla ciktilar. Metro grup Real markasinin operasyonlarini sonlandirmak istiyor, malum Carrefour'da biran evvel TR piyasasindan cekilmek istiyor, yer acilicak piyasada.Kipa'nin durumuda malum hep zarar hep zararSmile Yerel markalar ya da Bim turevleri bu acilicak piyasayi dolduramazlar( Bim tek basina öttürür de iste konseptine ters, yoksa bilançosu mali yapisi çok sağlam)

Keisn bir firmayla birleşip girerler. Ama sıfırdan walmart gelirse çok iyi olur, gerçi o da bir istanbula yapılır ya.

http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Migros'un baskin ortagi ile girme konusu yogun ama buyuk ihtimalle tekbaslarina giriceklerdir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Bisiklet Hakkında Soru Cevap zorba58 32 27,320 23/02/2021, Saat: 20:26
Son Yorum: Oldstyle
  Migros Sanal Market kullanan? Lord Sparhawk 10 9,364 24/01/2021, Saat: 11:43
Son Yorum: mennan
  Gayrimenkul Soru ve Sorunlarınız Niko 59 30,268 07/11/2017, Saat: 01:08
Son Yorum: Niko
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,681 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  El işçiliğiyle ilgili güzel videolar Lord Sparhawk 37 34,076 19/03/2015, Saat: 01:34
Son Yorum: kethuda57
  Bir süredir foruma pek uğrayamamamla ilgili Lord Sparhawk 9 8,496 01/10/2014, Saat: 00:47
Son Yorum: inceptum
  Araç muayene ile ilgili Lord Sparhawk 6 8,311 27/09/2013, Saat: 10:40
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: