çelik usturaya geçiş
merhabalar, hoş geldiniz; çelik ustura ile tıraş konusundan önce tıraş tekniğinizle ilgili olduğunu düşündüğüm bir konu var;

aşırı kızarıklık ve tahrişten şikayetçiyseniz elbette sorun tıraşa hazırlıkta olabilir; ancak doğru tekniğiniz yoksa; fazla bastırma, üst üste çok defa aynı yerlerden geçme (kazıma) - ki özellikle kartuşlu ürünlerde bu sık yapılır, kartuş kesemediğinden dolayı- sizin problemlerinizin nedeni olabilir.

çelik ustura konusunda üstatların yorumları doğru olur.
herkese teşekkürler sayenizde yeni birşeyler daha öğrendim , tıraş öncesi krem kullanmak gibi ilk etapta traş öncesi bir krem alıp , tavsiye ettiğiniz jileti kulanacağım bakalım neticeleri nasıl olacak , çok saolun .
sabun seçimi gerçekten çok fark yaratıyor. Örneğin MWF ile imkanı yok tahriş olamıyorum. Deneyerek kendi kombinasyonunuzu oluşturmanız gerekiyor sanırım.
Herşey biranda olmaz, öğrenmek de sabır gerektirir.
Moralini yüksek tut. Deneme yanılma yöntemi (tecrübe etmek) en güzel yöntem. Kolay gelsin.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
iyi dilekleriniz ve yaklaşımınız için teşekkürler , inanın yorumlarınız bile kendimi şimdiden iyi hissetmemi sağladı, forumu incelediğim zaman şunu gördüm , kaliteli ürünlerin çoğu yurt dışı menşeli ,yanlış bilmiyorsam yurt dışı alışverişlerinde 75 euro sınırı var bu ürünleri tr de temin edebileceğimiz nereler var örneğin tabac markasını çok duyuyorum , bu markanın ürünlerini satan bir yer var mı acaba?
tabac' ın sabununu bir iki yerde görenler olmuş, kolonyaları heryerde bulunuyor, lakin sabunları da yurtdışından kaseli fiyatına yalnızca sabunu alıyorsunuz, makineler de aynı şekilde ülkemizde pek fahiş satılıyor. zaten 75 euro altında kalırsınız o kadar yüksek tutmuyor, elbette birer adet alırsanız Smile bir süre sonra bizim gibi her çeşitten bir adet isteyince sınır yetmeyebiliyor Tongue traditionalshaving' in bize özel %10 indirim kodu var, aklıma gelmedi şimdi lakin forumda mevcut. connaughtshaving yine güvenilir bir sitedir. shaving.ie geç gelir ama o da güvenilir. benim denediklerim bu 3' ü, bunlardan birisinden alabilirsiniz istediğinizi.
selamlar.
yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler , öğrendiklerim işe yaradı diyebilirim gerçekten tıraş öncesi hazırlığın ne kadar önemli olduğunu anladım , çok saolun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Usturaya başlamak amatörtraşör 1 1,629 09/08/2022, Saat: 21:41
Son Yorum: marv
  celik ustura kullanan berber salonu korgunv 17 22,707 11/11/2014, Saat: 02:00
Son Yorum: mavi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: