Gifts and Care
(06/04/2014, Saat: 00:40)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu süreçten şunu çikarabildim. Ürünlerden artik depolama ücreti aliniyor. Wink

Üç beş kuruşa ihtiyacı olduğunu sanmam PTT gibi banka ve diğer malvarlığı olan bir kurum-kuruluşun.

Gümrükle ilgili mevzuatta belirleyici bir hüküm ihdas edilmiş değil şu ana kadar.

Sanırım ilerleyen zamanda yasada değişiklik olabilir.

En azından PTT mensubu arkadaşlar bu konuda aydınlatabilirler, bi faydamız dokunsun derlerse elbetSleepy
(06/04/2014, Saat: 00:50)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üç beş kuruşa ihtiyacı olduğunu sanmam PTT gibi banka ve diğer malvarlığı olan bir kurum-kuruluşun.

Gümrükle ilgili mevzuatta belirleyici bir hüküm ihdas edilmiş değil şu ana kadar.

Sanırım ilerleyen zamanda yasada değişiklik olabilir.

En azından PTT mensubu arkadaşlar bu konuda aydınlatabilirler, bi faydamız dokunsun derlerse elbetSleepy

Nasıl ya şimdi forumda gumrukte yada ptt de çalışıp bize bilgi vermekten kaçınan kendine müslümanlar mi var Smile)
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(06/04/2014, Saat: 00:57)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl ya şimdi forumda gumrukte yada ptt de çalışıp bize bilgi vermekten kaçınan kendine müslümanlar mi var Smile)

Valla forumumuzda ptt çalışanı olduğunu varsayıyorum,

İnşaallah yoktur da bunca zaman bize boşa beyin jimnastiği yaptırıp, boş yere azapta koymamıştırHuhHuh
Forumda Gümrük yada PTT çalışanı Arkadaşımız varsa mutlaka bana ulaşır ve bilgi verir diye ümit ediyorum.Bilgi alırsam sadece bilgiyi sizinle paylaşırım.
Ben var olduğunu hatırlıyorum konulardan birinde geçmişti muhabbeti
www.BarbarosRazors.com

Ah be, rüyanın sonuna geldik demek ki Confused. Sipariş vermeyi düşünüyordum Sleepy.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Benim de paket takildi. İcinde aftershave vardi.
Gerisin geri gidecek.
Bu isin yasak olmasi garip, bir mantigi da yok ama bizim memlekette mantik aranmaz. Devlet bizi kozmetikten de koruyor saolsun.
aslında bahsettikleri zannediyorum bizim sabunlar, kremler değil. ilk başlarda büyük kozmetik marketlerin şikayet ettiklerini okumuştum sanki biryerlerde (fahiş fiyatla parfüm satamıyorlardı). yine başlarda alkolsüz aftershave ürünleri geçiyordu. lakin kozmetik diye genelleme yapınca iş sabuna kadar geldi zannediyorum.

(06/04/2014, Saat: 11:40)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de paket takildi. İcinde aftershave vardi.
Gerisin geri gidecek.
Bu isin yasak olmasi garip, bir mantigi da yok ama bizim memlekette mantik aranmaz. Devlet bizi kozmetikten de koruyor saolsun.
Özeleştiri olarak: yarım kiloluk klar kabinett sipariş ettim, iki tane de aftershave de atınca içine olmadı tabi.
Bilmiyorum bu işin çözümü ne ama anladığım kadarıyla adamlar daha fazla önem veriyor. Zaten işleri de bu. Yasağı uygulamak.

Ben yasak olmasını anlayamıyorum. Vergisini verelim, ona da eyvallah yok. Sanki patlayıcı sokuyoruz memlekete...
Ozelden mesaj yolladim konu ile ilgili herkese dilimin dondugu kadar ozetlemeye calistim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,174 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: