Gifts and Care
01jpg.jpg

http://giftsandcare.com

MYRSOL PROMOTION 3X4

myrsol-promo.jpg

Buy 3 Myrsol Aftershaves and get a 4th one free of charge

Please add in your shopping cart the “free of charge” Myrsol Aftershave. Mention in the comment which Myrsol AS you would like to

receive free of charge: http://www.giftsandcare.com/es/after-sha...ocion.html

Additionally, coupon discount Myrsol3x4 will give you 15% discount on any other product in your order*

*Coupon discount to be used ONLY when taking profit of Myrsol 3x4 promotion.

In the 40s Myrsol Laboratorios began to produce in Barcelona their most well-known product range: the aftershaves.

Made with exquisite ingredients. Discover a range of scents developed to meet all customer taste.

180ml of Tradition and Art - Find the one that suits you!
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
jabon-en-crema-de-afeitar-almendras-valobra-1kg.jpg

Valobra'nın 1 kg.lık sabunu da çıkmış. Gerçi 35 poundluk fiyatını görünce "o paraya öküz alınırdı" diye tepki göstermedim değil Big Grin.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Az önce gifts and care'den aşağıdaki ürünleri sipariş verdim. 'Geltir' indirim kodu ile %10 indirim uygulanmıştır. İlk defa bu siteden alışveriş yapıyorum umarım aldıklarım sorunsuz elime ulaşır.

Semogue 1305 Boar Bristle Shaving Brush 11,53 €
Jermyn St Collection Shaving Bowl Cream 150gr. 10,29 €
Avocado Shaving Cream Bowl 150gr. 8,22 €
Cella Shaving Soap 150ml 6,20 €
Proraso After Shave Balm Green Tea & Oatmeal 100ml 8,89 €
Proraso After Shave Balm Aloe & Vitamin E 100ml 8,88 €
444 Aftershave Balm 37gr 3,39 €
10 double Edge Blades Iridium Super 3,43 €

Total products (tax excl.) : 60,83 €
Total products (tax incl.) : 60,83 €
Total discounts (tax incl.) : -6,08 €
Total shipping (tax incl.) : 19,95 €
Total (tax excl.) : 74,70 €
Total (tax incl.) : 74,70 €

Özellikle tıraş kremleri ve sabunu uzunca bir süre beni idare eder sanırım...
EJ DE89 yanına en ufak kutularında birer tane de cella ve prorosa tıraş kremi almayı düşünüyorum.Tıraş kremleri kozmetiğe girdiği için gümrükte sorun olur mu ?
(25/09/2013, Saat: 03:47)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ DE89 yanına en ufak kutularında birer tane de cella ve prorosa tıraş kremi almayı düşünüyorum.Tıraş kremleri kozmetiğe girdiği için gümrükte sorun olur mu ?

olur dersek yasaları çiğnemiş oluruz yasak çünkü
olmaz dersek tecrübelerimizi hiçe saymış oluruz
aldınız bence mesajı Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(25/09/2013, Saat: 04:11)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/09/2013, Saat: 03:47)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ DE89 yanına en ufak kutularında birer tane de cella ve prorosa tıraş kremi almayı düşünüyorum.Tıraş kremleri kozmetiğe girdiği için gümrükte sorun olur mu ?

Anlaşıldı , teşekkürler. Smile

Şu an EJ DE89 Barley için indirimli , kargo dahil toplamda 40,5 dolar gibi bir fiyatla en uygun burası gözüküyor.

Gerçi şimdi de Mühle R89 mu EJ DE89 mu çelişkisine düştüm.
(25/09/2013, Saat: 10:44)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/09/2013, Saat: 04:11)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Anlaşıldı , teşekkürler. Smile

Şu an EJ DE89 Barley için indirimli , kargo dahil toplamda 40,5 dolar gibi bir fiyatla en uygun burası gözüküyor.

Gerçi şimdi de Mühle R89 mu EJ DE89 mu çelişkisine düştüm.

Ben de de89 barley, cella, büyük sample pack ve bi kaç ürün almıştm buradan, sorunsuz elime ulaştı 7-10 gün içerisinde istanbulda olmuştu paketim, toplamda 2 alışverişim oldu buradan ikisi de sorunsuzdu.
Abi güzelmiş,sap için alınıp knot nakli yapılabilir.

(18/11/2013, Saat: 10:50)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Exclusive Shaving Brush Butterscotch Collection‏

168y5u9.jpg
7€ luk kargo seçeneği takiplimi oluyor acaba (Postal Service & Tracking (Europe)) ? sipariş verdimde merak ettim. İnşallah içersine hediye bir kaç jilet atarlar
(18/11/2013, Saat: 11:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi güzelmiş,sap için alınıp knot nakli yapılabilir.

+1

Bir de beehive modeli var, bullgooseshaving.com uzerinden satilan , onu daha cok begendim. Su an tukenmis butterscotch modeli ama.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,156 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: