Gifts and Care
Bugün, yılbaşı hediyelerim geldi. Paketleme konusunu daha önce de yazmışlardı. Ben de test edip onayladım, içi hava baloncuklarıyla dolu sarı zarfta geldi kargo. Jiletlerin ve balsamın kutuları ezilmişti, La Toja'nın alt kısmı çıkmıştı ama kırığı yoktu. Tabac iyi paketlenmişti. Niyeyse kargoyu iyi paketleyin dememe rağmen bunlar oldu. İyi ki Tabac'ı tasıyla almamışım. Hata kimde bilmiyorum ama sıvı ve kırılabilir siparişlerinizde dikkat etmeniz lazım.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(31/12/2012, Saat: 21:12)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün, yılbaşı hediyelerim geldi. Paketleme konusunu daha önce de yazmışlardı. Ben de test edip onayladım, içi hava baloncuklarıyla dolu sarı zarfta geldi kargo. Jiletlerin ve balsamın kutuları ezilmişti, La Toja'nın alt kısmı çıkmıştı ama kırığı yoktu. Tabac iyi paketlenmişti. Niyeyse kargoyu iyi paketleyin dememe rağmen bunlar oldu. İyi ki Tabac'ı tasıyla almamışım. Hata kimde bilmiyorum ama sıvı ve kırılabilir siparişlerinizde dikkat etmeniz lazım.

Sitelere paketlerin hasar gördüğünü bildirmek lazım. Bir-iki sefer sonra ürünlere zarar gelmemesi içindaha iyi paketlemeye başlarlar. ts.co.uk'tan paketi ıslak gelenler bile olmuş.

Şu ana kadar paketlemesini en çok hoşuma giden connaughtshaving.com oldu. Ama onlar bile ıslanmaya karşı önlem almamışlardı.
Arkadaşlar ben denedim indirim yapmıyorlar.Yardımcı olabilirmisiniz
(01/01/2013, Saat: 15:32)denizcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben denedim indirim yapmıyorlar.Yardımcı olabilirmisiniz

Kendilerine tekrar ilettim en son siparisimde calisiyordu, sanirim sistemlerinde bir sorun var.
Siz de
"This voucher is not valid for marked or reduced products." hatasi mi aldiniz?
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
(01/01/2013, Saat: 15:49)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz de
"This voucher is not valid for marked or reduced products." hatasi mi aldiniz?

Ben de bundan sonraki siparişlerim için giftsandcare'yi düşünüyordum. Teşekkür ederim.

Evet indirim kodunu deneyince bende de bu hatayı verdi.
This voucher is not valid for marked or reduced products.

Bu arada İspanya'nın kendi posta servisini seçmek için bu seçeneği işaretliyoruz değil mi?
Postal Service & Tracking ( Europe) Envío Europa certificado
Alıntı:Thanks for your e-mail. I found where the issue was. Please note that this is now hopefully fixed. If any further issue from forum members please don't hesitate to write me again.

Happy New Year and my best wishes to you and geltir family in 2013.

Ben su an hata almiyorum. Saniyorum sorun kalkti.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Proraso'nun Sandalwood sabununu merak edenler varsa, stoğa eklemişler onu da.
(05/01/2013, Saat: 23:41)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso'nun Sandalwood sabununu merak edenler varsa, stoğa eklemişler onu da.

Şiddetle tavsiye ederim.
Şubat ayı boyunca 50 avro değerinde fırça (birden fazla fırçanın bedeli 50 avroya ulaşırsa da oluyor) alana 150 gr. Proraso tıraş sabunu hediye veriyor G&C.

Sitenin anasayfasında kampanyanın görseli var.
Bu ayın 10'una kadar geçerli. Fakat muhtemelen tarih ileri alınacak.
Üç adet Myrsol (aftershave veya başka bir ürün) alana 1 adet Myrsol ürünü hediye. ( Seçeceğiniz hediye ürün aldığınız en pahalı ürünün fiyatını geçemiyor.)

Nasıl faydalanacağız?

1- http://www.giftsandcare.com/en/after-sha...ocion.html Bu ürünü sepetimize ekliyoruz. "Comment" alanına Ücretsiz almak istediğimiz ürünü ve Geltir üyesi olduğumuzu yazıyoruz.

Örnek : "I'm a geltir.com forum member and I'd like to get a free Myrsol antesol pre/post massage."

Ayrıca voucher kodu olarak "Myrsol3x4" girerek myrsol dışı ürünlere 15% indirim alıyoruz.

2- Eğer 3 ürün almak istemiyorsak alacağımız 2 adet myrsol ürününe de "Myrsol" voucher kodu ile 15% indirim alabiliriz.

* 1. opsiyondaki kod 2. durumda veya tersi durumunda kullanılamıyor.
** Bu kampanyadan faydalanmak için geltir kodunu değil yukarıda belirttiğim kodları kullanmamız gerekiyor.

PS: Mutedil olun efendiler! Size, itidal yakışır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,156 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: