Gifts and Care
Kargo 9.95 euro konusuna ne dersin hocam?
Paketinize eklediginiz her urun ayrı ayrı gonderi ucretinize artı ucret getircektir.
1 sabun desisine gore atıyorum 3euro shipping cıkıyorsa, 2 sabun icin gonderi ucreti 5.2euro olacaktır. Paketi doldurup kargo yuksek cıkarsa sasırmayın. Paket doldukca gumrukte takılma riskide o kadar yukseliyor.
O yuzden yurt dısından siparislerinizi azar azar verin. Tabiki urun ve gonderi ucretini beraber gorup, eger burada satılan bir urunse, bizim tedarikcilerimizle fiyatlarını karsılastırın.

İcinde alkol bulundururan withhazel, AS gibi urunler gumrukte buyuk sıkıntı unutmayın.
Biraz daha detaylandırmak gerekirse kargo ücreti ağırlığa göre hesaplanıyor. Bir üst limite belki 10gr farkla bile çıkmış olabilirsiniz. Üzerine ürün ekleye ekleye o kargonun üst sınırını bulmak mümkün.

Ben mesela Litvanya'ya bir iki yıl önce çok büyük bir tıraş alışverişi göndermiştim. 600 gr ile 2 kilonun kargo ücreti aynıydı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Anlaşıldı. Teşekkürler açıklamalar için.
Geçen hafta pazar günü bu site den epsilon 2 band fırça aldım.ben aldıktan sonra satışa kapandı.umarim iyi çıkar. Daha önceki sipariş im 7nci gün de elime ulaşmış ti. Bakalım bunu ne kadar zaman da gelicek
Bir süredir siteden kartla alışveriş yapmaya çalıştığımda ödeme sayfası açılmıyor. Ya sayfa hata veriyor ya da sepete geri dönüyor. Paypal ile alışveriş yapmak zorunda kalıyorum ki o da çok meşakkatli.
Sevgili komşularım, benden başka bu durumla karşılaşan var mı içinizde?
Gifts&Care'e mesaj veya elektronik posta gönderip cevap alabilen oldu mu? Adres eksik yazılmış, takip numarası göndermediler, iki gün sitelerine ulaşılamadı, daimi bir siesta yaşanıyor sanırım firmada.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Birkaç hafta önce bir alışverişim oldu bu siteden. Sorulara biraz geç yanıt veriyorlar. 4-5 defa soru sordum ve her defasında bir sonraki günün sabahında cevabı geldi
Şanslıymışsınız Smile Bir hafta oldu, bana dönüş yapan olmadı.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
@Razorlazer komşum, siparişinizde sabun varsa gümrükte büyük bir sorun yaşayabilirsiniz. Ben yaşadım siz yaşamayın diye paylaşmak istedim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gifts and Care'den Geltir Uyelerine Ozel Promosyon Linq 3 7,177 07/03/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: