Yeni Clio 4
Yeni araba almaya karar verdik bu ilk arabamız olacak. Yeni clioyu çok beğendik ve full paket icon versiyonu 0.9'luk 90 beygir turbo start&stop olanında karar kıldık.
Bir arkadaşım da siparişi verdi kırmızı olanından yarın biz de sipariş verecez ama hala renkte kararsızlık yaşıyoruz. Bir de araç kişiselleştirmeye çok müsait olduğu için insanın aklına değişik şeyler gelip duruyor. Son durak geltir dedim kendi kendime Big Grin Sizce hangi renk ve neden?

Alev kırmızı:
2013-Renault-Clio-4-01.jpg

Kehribar sarı:
2013renaultcliomk43421c.jpg

Mistral mavi:
2013-Renault-Clio-4-Blue-800x443.jpg

Siyah:
2013-Renault-Clio-4-Black-800x443.jpg (Kırmızı ayrıntılar opsiyonel)

Beyaz:
dzgnx.jpg
dzgvv.jpg
(Kırmızı çıtalar opsiyonel orijinalleri kromdur)

Aşağıdaki kahverengi ve platin gri olanları beğenmedim ama çeşit olsun diye ekleyeyim. Bir de bulut gri var onu hiç beğenmedim koymuyorum:
Platin gri ve kahverengi:
921-B-20121117113014-yeni-clio-platin-gri.jpg
2013-Renault-Clio-4-22-kahverengi.jpg

Söyleyin bakalım fikirlerinizi geltirciler. Yorumlara fikirlere ihtiyacım var Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Öncelikle hayırlısı olsun.Kırmızı renkli clio4'ü yakından gördüğümde gerçekten hoşuma gitti.Tam benim rengim dedim.Şahsi görüşüm kahve,sarı ve grinin bu arabayı kötü gösterdiği yönünde.Siyah renk sizi temizlik konusunda bezdirebilir.Aracı yıkayıp birkaç saat sonra tozlu gördüğünüzde moraliniz bozulabilir.Beyaz ve mavi renkte güzellermiş.Ben alacak olsam 1 kırmızı,2 beyaz,3 siyah rengi düşünürdüm.
Madem sormuşsun cevap vereyim komşum; bence kırmızı al. Beyaz çok sade, siyah çok kirli gösterir, kırmızı en azından modernliğine uygun. Ama ben olsam o paraya ikinci el temiz golf tsi alırdım.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Şimdiden hayırlı olsun. Kırmızı ya da siyah olurdu benim tercihim. Beyaz ya da gri renkler arabaya şirket arabası havası veriyor.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Hayırlı olsun
B segmenti küçük gelmesin,ileride aile kalabalıklaşırsaSmile
Herkese tek tek teşekkür ederim yorumlar için.

Aslında benim favorilerim de beyaz ya da kırmızıydı ama arkadaşla aynı yerde çalışıyoruz o kırmızının siparişini verdi ondan biraz çekincem vardı. Eşim bir ara mavi olsun dedi kafamız karıştı Smile

Lord ikinci el araba aramaktan sıkıldım, kilometreleriyle oynanmış mı oynanmamış mı değişeni kazası var mı diye hafiye gibi dolaşmaktan bıktım. Ayrıca şu an ucuzlar diye beklediğim ikinci el piyasası kafayı yemiş durumda. 2000 model vectraların fiyatlarını gördünüz mü?? Bu benzin fiyatlarına en iyi seçenek olacak bence bu araba torkuda çok yüksek çok seri bir araç. Dizel zaten kapatıyor arayı. Zaten araba değiştirme huyum falan da yok. İlk arabamız gittiği yere kadar.

İhtilaf şu an çocuk gündemde yok ama olursa 1i geçeceğini sanmıyorum yeter bu araba Big Grin
@wilkinson bu araba iki kapılı değil. Arka kapı kolları gizli yukarıda dikkatli bak dostum göreceksin Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Tozuyla uğraşırım derseniz,siyah kırmızı şeritli çok hoş duruyor.
küçük motor tamam da 1000 altı nasıl olur bilmiyorum. bence en az 1.2, tercihen de 1.6 olmalı. büyük motor seçeneklerinde fiyatlar nasıl?
Güzel arabaymış.

Hayırlı olsun şimdiden dostum.
Öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Benim tercihim siyah olurdu ama o temizlik derdi olmasaDodgy
Beyaz direk şirket arabası,
Bence mavi güzel, yakışır Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Yıl taskind 30 16,615 01/01/2023, Saat: 00:01
Son Yorum: Mecanica
  Yeni başlayanlar için bisiklet ENDER3470 36 15,294 06/07/2022, Saat: 16:37
Son Yorum: mixfruit
  Yeni başlayanlar için oto çocuk koltuğu ENDER3470 10 3,078 28/08/2020, Saat: 18:04
Son Yorum: rating
  Yeni Bir Arama Motoru: DuckDuck dikdik_s 12 5,431 31/01/2020, Saat: 01:01
Son Yorum: edward
  Yeni Vergilerde Bugün: ABD'li artizanları yavaştan unutalım ckeskin 30 14,502 02/07/2018, Saat: 16:53
Son Yorum: laktik
  Yeni Vergimiz Hayırlı olsun: Yurtdışı Alışveriş Stopaj Vergisi izbe 35 20,108 18/12/2017, Saat: 19:30
Son Yorum: FurkanY
  Clio - Fiesta - Getz - Punto? informatiker 4 4,224 18/06/2017, Saat: 23:07
Son Yorum: xanimate
Bug dikkat yeni bir zaafiyet shellshock DelikanliTiras 0 3,722 30/09/2014, Saat: 12:32
Son Yorum: DelikanliTiras
  Yeni Ebay Hesabı Açmak eggman 7 15,247 17/02/2013, Saat: 13:51
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: