Rebul Kolonyaları
Dün yolum Mavi Bahçe'ye düştü. Atelier Ice ile İstanbul aldım.
Biri modern, diğeri klasik sevdiğim kolonyalar. Fakat Rebul bence fiyatları biraz yüksek tutuyor.
Bu açıdan bakıldığında Tariş, hakikaten Can oluyor Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@koolandgang hocam Atelier serisini Tariş ile karşılaştırmak biraz haksızlık olur bence Rebul'a. Normal şişeleri kıyaslayabiliriz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(01/04/2016, Saat: 18:14)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @koolandgang hocam Atelier serisini Tariş ile karşılaştırmak biraz haksızlık olur bence Rebul'a. Normal şişeleri kıyaslayabiliriz.

Hocam biri 7,50.-TL, diğeri 50,00.-TL. Tamam Atelier serisi janjanlı ama Tariş'in de nostaljik bir havası var.
İkisi de cam şişe. Ve koku olarak ayıramam zaten de, kalıcılık olarak Atelier açık ara tabi. Bu şekilde bakarsak yedi katlık fark bence çok fazla.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(01/04/2016, Saat: 20:43)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam biri 7,50.-TL, diğeri 50,00.-TL. Tamam Atelier serisi janjanlı ama Tariş'in de nostaljik bir havası var.
İkisi de cam şişe. Ve koku olarak ayıramam zaten de, kalıcılık olarak Atelier açık ara tabi. Bu şekilde bakarsak yedi katlık fark bence çok fazla.

Hocam normal Rebul kolonya 9 TL. 7,50 - 9 TL ufak bir fark. Elma elma kıyaslaması yapalım.
Zaten geleneksel tıraşta sizin de bildiğiniz gibi çoğu zaman hissiyata para ödüyoruz. 120 TL lik D.R. Harris sabun da 1,50 TL ye satılan Arko sabunda 80 kat daha iyi değil tabiki. Smile
Sevgili Komşum, tamam elma elma yapalım da, biz yurdumuzun iki üreticisinden bahsederken, D.R Harris ne kadar elma oldu, onu karilere bırakıyorum Big Grin
Benim kastım şu, ben Rebul sevdiğim için yaşamasını isterim. Kastettiğim Atelier bu arada. O fiyatlara tercih edilecek çok marka var. Ben kolonya sever olarak alırım o ayrı. Ama bu paralara EDT satıyorlar Smile
Dostlar kendi adıma söyliyeyim bende rebulun hiç bir çeşidinden hoşlanmadım ama Tariş , selin daha çok hoşuma gidiyor .
(03/04/2016, Saat: 01:54)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Komşum, tamam elma elma yapalım da, biz yurdumuzun iki üreticisinden bahsederken, D.R Harris ne kadar elma oldu, onu karilere bırakıyorum  Big Grin
Benim kastım şu, ben Rebul sevdiğim için yaşamasını isterim. Kastettiğim Atelier bu arada. O fiyatlara tercih edilecek çok marka var. Ben kolonya sever olarak alırım o ayrı. Ama bu paralara EDT satıyorlar Smile

Komşum ben de diyorum ki orada ödenen fiyat Lüks hissiyatı zaten. Smile Atelier olunca iş parayı verip vermemek tamamı ile kişisel tercihlerle ilgili. Fiyat performans ürünü olmaktan çıkıyor iş. Aynı fiyata alınacak daha iyi yabancı ürünler de var doğru. Smile
Geçtiğimiz hafta içi bir akşam eşimle birlikte gittiğimiz lüks bir restoranda verilen kolonyalı mendillerin kokusuna hasta olduk. Bu ne ki derken bir de ne göreyim, mendilin üzerinde "Rebul Green Tea" yazıyor. Elimdeki Rebul mandarine ve ice biter bitmez kolonyasını alacağım. Hatta dayanamayıp hemen alabilirim de, o derece beğendim kokuyu Smile
Yeşil çay olanı harika,denemeyenler muhakkak denesin

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Rebel Green Tea kolonya ve dus jeli benim de ilk bitirdiğim Rebul ürünlerinden oldular. Diğerlerinin kokusu biraz abartiliyken Green Tea ferahlatıcı ve temizleyici hissettiriyor.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 60,134 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Atalier Rebul Gkn17 21 12,993 24/01/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: mennan
  Pomellos Kolonyaları MetsGo 52 22,874 17/12/2020, Saat: 19:30
Son Yorum: sohayli
  Zeytin Çiçeği Kolonyaları MetsGo 17 8,899 04/07/2020, Saat: 22:48
Son Yorum: nakres35
  Gratis'te bulunan ORİEN marka Tıraş Kolonyaları AsakiR 8 5,808 17/05/2020, Saat: 16:03
Son Yorum: Serjames
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,757 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
  Tariş Tıraş Kolonyaları mikail_505 4 10,158 24/07/2019, Saat: 00:25
Son Yorum: JohnLocke
  Kertil Çam Kolonyaları tamer26 22 34,780 07/03/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: Soner
  Dore Kolonyaları Fermanbey 2 3,074 16/01/2019, Saat: 01:49
Son Yorum: Fermanbey
  Geleneksel Osmanlı kolonyaları DelikanliTiras 18 38,706 05/07/2016, Saat: 18:04
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: