Rebul Kolonyaları
(21/11/2015, Saat: 17:46)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rebul kolonyalarin in içeriğinde gliserin yok, ekleyip deneyen oldumu ? Eklemenin  olumsuz tesiri olur mu ?

Bunu nemlendirme etkisi olsun diye mi soruyorsunuz, bir nevi as. olarak kullanmak için.
(21/11/2015, Saat: 17:54)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu nemlendirme etkisi olsun diye mi soruyorsunuz, bir nevi as. olarak kullanmak için.
Evet nemlendirme etkisi olsun diye, kolonya sonrasına ekstra birşeye gerek kalmasın diye dusundum

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gliserini az eklemek gerekir bir şişeye bir en fazla bir tatlı kaşığı
Biraz fark ediyor fakat çok değişilik beklemeyin
Burada ilgili bir DIY konumuz var

http://www.geltir.com/thread-6434.html
İzmir de dolaşırken alış veriş merkezinde gördüm, sadece Rebul satan bir dükkan,daha önceden bilmiyordum rebul kolonyalarını. Testerlarından hepsini aldım ve koku olarak da ice hoşuma gitti ve aldım 40 TL. Bugünde tıraştan sonra sürdüm ve çok hoşuma gitti. Nemlendirmesi ve kokusu çok güzel, tıraş olalı epey oldu ve hala kokusunu duyabiliyorsunuz. İzmir için kolay ulaşılabilmesi sebebiyle tercih edeceğim bir ürün kesinlikle. Diğer kokularında testerlarını verdiler ama orada diğerlerini beğenmedim, satıcı da en çok ice ın satıldığını söyledi, balm da var dediler ama balm elimde çok olduğundan ilgilenmedim ama denemek lazım. Güzel ürün alınır,kullanılır...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Atelier Rebul nereye acilmis Izmir'de?
(30/11/2015, Saat: 14:00)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Atelier Rebul nereye acilmis Izmir'de?

Mavi şehirde,mavi bahçe avm içerisinde...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Çok kalıcı kokuları var.Dün markette kokusuna bakmak için sabah 10 da dark spice sürdüm , öğleden sonra 4 de hala kokusu geliyordu.Kaliteli esans kullanmışlar.Hoşuma gitti.Bu arada 160cc leri hernekadar migrosda etiketlerde 10 lira 13 lira yazıyor olsada lime haricindekilerin tamamı kasada 7 lira.Lime niye farklı onu ordaki çalışanlarda açıklayamadılar.
(21/11/2015, Saat: 18:03)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet nemlendirme etkisi olsun diye, kolonya sonrasına ekstra birşeye gerek kalmasın diye dusundum

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz gec farkettim ama soyleyeyim. Ben denedim, alkol yuzdesi fazla oldugu icin saf suyla seyreltip gliserin kattim. Hafif bir nemlendirme sagladi ve yuzu yakmadi. Ama koku biraz degisti tabii seyrelttigim icin. Kanaatim o ki cadi findigi tonigi ile seyreltilirse daha iyi sonuc alinacaktir. Yine de cok birsey beklemeyin.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Rebul classic parfümü , hani o eskiden bildiğimiz silverline serisi midir ? Esasında aradığım o lise yıllarında kulandığım kalıcı kokulu rebul silverline , firmanın internet sitesine baktım bu seri ile ilgili herhangi bir şey bulamadım.Mail attım cevap vermediler.Rebulun sitesinde olmadığı içinde n11 v.b. sitelerdeki satılan silverline lara güvenemedim.Bilgisi olan bir arkadaşım yardımcı olabilirmi acaba.
Bazı kozmetikçilerde rebul parfümleri bulunuyor ama eski kalitesindemidir bilemem. Ben sahte olacağını sanmıyorum, zaten fiyatı uygun bir ürün ve ucuz kozmetikçilerde bulunuyor. Parfüm aynı eski parfüm olsa bile şimdi beğeneceğinizi sanmıyorum Smile
Ben lisedeyken kullandığım hangi parfümü denediysem hayal kırıklığı oldu. Sonuçta bu tarz parfümler kaliteli parfümlerin ucuz taklitleri oluyor ve yıllar geçtikce tecrübeyle birlikte burun seçiciliği artıyor

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 60,377 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Atalier Rebul Gkn17 21 13,086 24/01/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: mennan
  Pomellos Kolonyaları MetsGo 52 22,925 17/12/2020, Saat: 19:30
Son Yorum: sohayli
  Zeytin Çiçeği Kolonyaları MetsGo 17 8,935 04/07/2020, Saat: 22:48
Son Yorum: nakres35
  Gratis'te bulunan ORİEN marka Tıraş Kolonyaları AsakiR 8 5,847 17/05/2020, Saat: 16:03
Son Yorum: Serjames
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,888 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
  Tariş Tıraş Kolonyaları mikail_505 4 10,179 24/07/2019, Saat: 00:25
Son Yorum: JohnLocke
  Kertil Çam Kolonyaları tamer26 22 34,863 07/03/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: Soner
  Dore Kolonyaları Fermanbey 2 3,079 16/01/2019, Saat: 01:49
Son Yorum: Fermanbey
  Geleneksel Osmanlı kolonyaları DelikanliTiras 18 38,788 05/07/2016, Saat: 18:04
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: