Rebul Kolonyaları
Rebul mandalina şekerli katılıyorum.
Başka lavantalarda denemiş biri olarak kokusu lavantaya en yakın kolonya,bazılarıda lavanta diye kolonya satıyor ben birşeye benzetemiyorum:-))
Ice zaten malum parfüm esanslı ve kalıcılığıda fena değil.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
rebul, kolonyalarına doğru adları veremiyor mu dostlar? Wink Tongue Big Grin
(09/09/2014, Saat: 00:11)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rebul, kolonyalarına doğru adları veremiyor mu dostlar? Wink Tongue Big Grin

Rebul verdiği adlar,bizim Türk sinemasındaki gibi basit Cool
Örnek;yumurta,süt,fasulye,uzak şeklinde film adlarımız var.
Yalova geceleri,altındamla,bodrum fırtınası gibi kolonya adları da var Big Grin

Rebul daha dramatize adlar bulmalı Smile
Antienflamatuar lavanta
Parfümlü damla
Yafa kokulu mandalina
Çaya benzer green tea
Limoni deniz aqua gibi Smile

Mizahta biraz @mancho ya öykündük mü nedir Blush
(09/09/2014, Saat: 00:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rebul verdiği adlar,bizim Türk sinemasındaki gibi basit Cool
Örnek;yumurta,süt,fasulye,uzak şeklinde film adlarımız var.
Yalova geceleri,altındamla,bodrum fırtınası gibi kolonya adları da var Big Grin

Rebul daha dramatize adlar bulmalı Smile
Antienflamatuar lavanta
Parfümlü damla
Yafa kokulu mandalina
Çaya benzer green tea
Limoni deniz aqua gibi Smile

Mizahta biraz @mancho ya öykündük mü nedir Blush

narenciye esansları doğası gereği çabuk uçar. kalıcılığı arttırmak için de mecburen sabitleyiciler kullanılıyor. tatlılaşma, acılaşma, odunlaşma ve hayvanlaşma hep bu yüzden Smile

bazılarımızın istediği gibi tek nota kullanılsa esans bir dakika içinde uçacak, bu sefer de ''dede öldi'' diye şikayet edilecek. tercih meselesi!.. Cool
odunlaşma, hayvanlaşma Big GrinBig Grin
(09/09/2014, Saat: 00:43)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: narenciye esansları doğası gereği çabuk uçar. kalıcılığı arttırmak için de mecburen sabitleyiciler kullanılıyor. tatlılaşma, acılaşma, odunlaşma ve hayvanlaşma hep bu yüzden Smile

bazılarımızın istediği gibi tek nota kullanılsa esans bir dakika içinde uçacak, bu sefer de ''dede öldi'' diye şikayet edilecek. tercih meselesi!.. Cool

Hocam hayranım koku betimlemelerinize
En son mesajınız Tarancı gibi başladı Bukowski gibi bitti,değişik oldu Big Grin

edit: @Chinaski Hocam pas attım Smile
(09/09/2014, Saat: 00:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hayranım koku betimlemelerinize
En son mesajınız Tarancı gibi başladı Bukowski gibi bitti,değişik oldu Big Grin

edit: @Chinaski Hocam pas attım Smile

Adrese teslim atmışşsınız üstat pası. Canbaz hocamın koku yorumlarını kaçırmadan okuyorum, kendimden bir şeyler bulur gibiyim Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ben de bir şişe Rebul Dark Spice aldım. Kullandığım tıraş ürününün parfümümle olan uyumuna dikkat ediyorum. Hele ki böyle kalıcı kokusu olan kolonyalarda parfümle uyumsuz veya parfümü bastıran bir koku varsa beni çok rahatsız ediyor. Daha önce de belirtildiği gibi aslında kışlık bir koku. Ben de kışın kullandığım Dior Homme Intense EDP ile oldukça uyumlu olduğunu gördüm. bilhassa Dark Spice biraz az kullanılırsa ikisi birlikte baharatlı ve maskülen bir koku sunuyor.
(08/09/2014, Saat: 23:37)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eminönü gez başkan, impadan çikinca 2 solda 2 yerde var sokakta duruyor birisinde en az 100kutu çikarmış rebul 12 tl den 8 çeşit gördüm.
Hocam tam adres verme imkaniniz var mi yada haritadan isaretleyip resim ekleme.
Ben Rebul Lime, Ice ve Yeşil Çay denedim. İyi hoş ama ağır geliyor bana kokuları. Lime idare eder o da ham limon gibi kokuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 60,375 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Atalier Rebul Gkn17 21 13,085 24/01/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: mennan
  Pomellos Kolonyaları MetsGo 52 22,924 17/12/2020, Saat: 19:30
Son Yorum: sohayli
  Zeytin Çiçeği Kolonyaları MetsGo 17 8,935 04/07/2020, Saat: 22:48
Son Yorum: nakres35
  Gratis'te bulunan ORİEN marka Tıraş Kolonyaları AsakiR 8 5,846 17/05/2020, Saat: 16:03
Son Yorum: Serjames
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,887 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
  Tariş Tıraş Kolonyaları mikail_505 4 10,178 24/07/2019, Saat: 00:25
Son Yorum: JohnLocke
  Kertil Çam Kolonyaları tamer26 22 34,858 07/03/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: Soner
  Dore Kolonyaları Fermanbey 2 3,079 16/01/2019, Saat: 01:49
Son Yorum: Fermanbey
  Geleneksel Osmanlı kolonyaları DelikanliTiras 18 38,779 05/07/2016, Saat: 18:04
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: