Almanyada Ne Getirilebilir
arkadaşlar, bir arkadaşım almanyaya gidecek, almanyadan isteyebileceğim tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı? tabac sabunum olduğundan onu hariç tutuyorum.

Olmadı netten alışverişi ben yapar onun orada kaldığı adrese gönderirim, çünkü ztn iş için gidiyor alışverişe pek zmn ayıramaz. şimdiden online sitelerden araştırma yapim biraz.
Bende buna benzer yazılar okumuştum. Adam forumun birinde jilet aradığını, İngilteredeki marketlere falan sordugunda, cevap olarak artık kimse onları istemiyor yanıtı aldıgını marketlerin tamaen Mach 3 Fusion dolu olduğunu yazıyordu.
o değil de ebay dahil almanyadan alış veriş yapacak bir site bulamadım, tr den farkı yok sanki. o kadar alman üretici var ama satıcı konusu epey sıkıntılı sanırım
wallahi anladığım kadarıyla avrupalıların da durumu daha az kargo ödemeleri haricinde bizden iyi değil.
ne oluyo, bizde derby, permasharp, arko kolay erişilebilirken onlarda başka şeyler kolay erişilebilir. onlar da derby e ulaşmak için kendilerini parçalıyorlar. tıpkı bizim farklı sabunlara erişmek için yırtındığımız gibi. arkadaş aramış italyada cella bulamaış markette pazarda...
orada da kargoyla alıcaz heralde Confused
Saygılar
(05/11/2011, Saat: 20:48)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o değil de ebay dahil almanyadan alış veriş yapacak bir site bulamadım, tr den farkı yok sanki. o kadar alman üretici var ama satıcı konusu epey sıkıntılı sanırım
Komşularım malum yaz geldi Almanya’dan akrabalar bu ay sonu geliyor. Sizden Almanya’dan alınabilecek ekonomik ve kaliteli ürünler hakkında fikir istiyorum. Aklıma ilk gelenler pitralon tıraş sonrası losyon ve palmolive krem. Tabac sabunum olduğu için onu düşünmüyorum. Bir de Türkiye’de satılmayan veya burayla Almanya arasında fiyat farkı uçurum olan ürünleri önerirseniz daha iyi olur. Yurtiçin temini kolaysa boşuna yormak istemiyorum
Artık Tabac ürünlerini saymıyorum çünkü tedarikçilerimizde de çok çok uyguna bulunabiliyor. Genel olarak şu şekilde toplanabilir Almanya'dan getirilebilecekler. Bu arada sol en alttaki beyaz kaplı sabunda Speick üretimi.
od3rrQ.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(11/07/2019, Saat: 21:08)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artık Tabac ürünlerini saymıyorum çünkü tedarikçilerimizde de çok çok uyguna bulunabiliyor. Genel olarak şu şekilde toplanabilir Almanya'dan getirilebilecekler. Bu arada sol en alttaki beyaz kaplı sabunda Speick üretimi.

Hepsini yazdım komşum listeye teşekkür ederim
(11/07/2019, Saat: 20:46)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım malum yaz geldi Almanya’dan akrabalar bu ay sonu geliyor. Sizden Almanya’dan alınabilecek ekonomik ve kaliteli ürünler hakkında fikir istiyorum. Aklıma ilk gelenler pitralon tıraş sonrası losyon ve palmolive krem. Tabac sabunum olduğu için onu düşünmüyorum. Bir de Türkiye’de satılmayan veya burayla Almanya arasında fiyat farkı uçurum olan ürünleri önerirseniz daha iyi olur. Yurtiçin temini kolaysa boşuna yormak istemiyorum

Kesinlikle speick stick getirtin komsum. Hatta stoklayin. Balsami da guzeldir.
(11/07/2019, Saat: 22:30)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle speick stick getirtin komsum. Hatta stoklayin. Balsami da guzeldir.

Onu da ekledim komşum teşekkür ederim daha önce hiç kullanmadım speick sabun merak ediyorum Smile
(12/07/2019, Saat: 00:37)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onu da ekledim komşum teşekkür ederim daha önce hiç kullanmadım speick sabun merak ediyorum Smile

Speick cubuk olaninin koruyuculugu ust seviyede. Cubuk olaninin kokusuda hafif ve guzeldir. Benim favori sabunumdur. Tiras olupta tahris yasamayacaginiz bir sabun olarak goruyorum. Rendeleyip kaba basarak kullanirsaniz daha randimanli kullanirsiniz komsum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: