Yaprak Jileti Kaç Defa Kullanıyorsunuz?
(08/01/2019, Saat: 21:05)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum gecenlerde forumda sedef usturaya jileti tirnaginiza bastirarak oturtun diye bir yorum gormustum.Deneyim derken jilet ust tirnagimi yarip parmak etime girmez mi Confused Big Grin hala izi duruyor,ya benim tirnaklarim cok yumusak ya da farkli bir sekilde denemek lazimdi
Geçmiş olsun. İz falan kalmaz umarım.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Wilkinsom ve yesil astra 1 defa zor kullaniyorum. Perma Sharp ise iki kez.
(08/01/2019, Saat: 21:05)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum gecenlerde forumda sedef usturaya jileti tirnaginiza bastirarak oturtun diye bir yorum gormustum.Deneyim derken jilet ust tirnagimi yarip parmak etime girmez mi  Confused  Big Grin hala izi duruyor,ya benim tirnaklarim cok yumusak ya da farkli bir sekilde denemek lazimdi

Sedef usturanın içine jileti elinizle koyduğunuzda neredeyse 3 de 2 kısmı içeri giriyor kalan kısmı için lavabonun kenarı ile ittirip oturtabilirsiniz. isterseniz çıplak seramik yüzey ile ittirin isterseniz bir havlu kağıdı üç yada 4 defa katlayın lavaboya koyun üzerinde jileti hafifçe ittirin.

Olmadı Bir tane RicBro şarjörlü ustura alın Sedef usturayı emekli edin.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(08/01/2019, Saat: 21:05)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum gecenlerde forumda sedef usturaya jileti tirnaginiza bastirarak oturtun diye bir yorum gormustum.Deneyim derken jilet ust tirnagimi yarip parmak etime girmez mi  Confused  Big Grin hala izi duruyor,ya benim tirnaklarim cok yumusak ya da farkli bir sekilde denemek lazimdi

@Rigbie komşum geçmiş olsun çok üzüldüm. Sedef usturaya 50 mm jilet takarken eğimli kısımlarından tırnakla hafifçe bastırarak yerleştirdiğimi yazmıştım. Benim bu yorumum üzerine De jiletle böyle bir deneme yapmadınız umarım.
(08/01/2019, Saat: 23:33)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie komşum geçmiş olsun çok üzüldüm. Sedef usturaya 50 mm jilet takarken eğimli kısımlarından tırnakla hafifçe bastırarak yerleştirdiğimi yazmıştım. Benim bu yorumum üzerine De jiletle böyle bir deneme yapmadınız umarım.

komsular sagolun suanlik bir iz var ama problem degil gecmese bile.

Kalamtorx komsum yok ben baska bir konuda gormustum senle alakasi yok,ince dusuncen icin tesekkur ederim Tıraş aleti Angel
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
gecmis olsun @Rigbie komsum o hatayi bende sedef usturayla yaptim biraz uzun suruyo iyilesmesi seffaf oje surersen biyerlere takilip kalkmasini onlersin yoksa uca gelince takilip durur oda cok aci veriyor
Arkadaşalar ben kesiminde sorun yaşamadığım bir jilet olsa da 5 iş günü tıraş olup atıyorum.

pazartesiden - cumaya her gün tıraş olduktan sonra jileti tıraş aletinden çıkartarak peçeteye sarıyorum. Böylece ıslak kalmıyor. Ertesi gün de aynı şekilde tekrar takıp - aynı şekilde paketliyorum.

5nci gün kesiciliğini beğenmediğim jiletler: perma sharp- astra yeşil
Orta şekilde tamamlayan 5 günü crstall
çok iyi şekilde 5 günü tamamlayan ise gilette 7 oclock sharp edge

feather bugün 2nci günüydü bir sorun yaşamadım. Bakalım 5 gün olduğunda ne olacak Smile Ben muhtemelen gilette 7 yi toplu alıp hayatıma öyle devam edeceğim elimdeki jiletlerin bitmesine yakın Smile

(19/02/2019, Saat: 16:31)NIGRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşalar ben kesiminde sorun yaşamadığım bir jilet olsa da 5 iş günü tıraş olup atıyorum.

pazartesiden - cumaya her gün tıraş olduktan sonra jileti tıraş aletinden çıkartarak peçeteye sarıyorum. Böylece ıslak kalmıyor. Ertesi gün de aynı şekilde tekrar takıp - aynı şekilde paketliyorum.

5nci gün kesiciliğini beğenmediğim jiletler: perma sharp- astra yeşil
Orta şekilde tamamlayan 5 günü crstall
çok iyi şekilde 5 günü tamamlayan ise gilette 7 oclock sharp edge

feather bugün 2nci günüydü bir sorun yaşamadım. Bakalım 5 gün olduğunda ne olacak Smile Ben muhtemelen gilette 7 yi toplu alıp hayatıma öyle devam edeceğim elimdeki jiletlerin bitmesine yakın Smile

Komşum, 7 oclock sharp edge hep mutlu eder. Keskinliği ve konforu çok beğeniliyor. Hatta birçok kişi cildine uygun aradığı jilet bu olunca, başka arayışlara girmiyor benim gibi. Selamlar...
(19/02/2019, Saat: 16:35)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, 7 oclock sharp edge hep mutlu eder. Keskinliği ve konforu çok beğeniliyor. Hatta birçok kişi cildine uygun aradığı jilet bu olunca, başka arayışlara girmiyor benim gibi. Selamlar...

5 iş günü kullanabilmem konusunda düşünceniz nedir tam olarak sizce sağlıklı bir durum mu? Bazen acaba pas yaparsa tetanos falan yapar mı diye de tırsıyorum ama baktığımda gözle görülür bir paslanma fark etmedim jileti kurulayıp sardığımda..

(19/02/2019, Saat: 16:37)NIGRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5 iş günü kullanabilmem konusunda düşünceniz nedir tam olarak sizce sağlıklı bir durum mu? Bazen acaba pas yaparsa tetanos falan yapar mı diye de tırsıyorum ama baktığımda gözle görülür bir paslanma fark etmedim jileti kurulayıp sardığımda..

komşum bazı jiletlerin üzerinde DONT WİPE yani silmeyin kurulamayın anlamında uyarı bulunmaktadır. ben bu yüzden tıraştan sonra jileti suya tutarım yaylandırarak suyu atmasını sağlarım ve dolaptaki mıknatısa koyarım o şekilde havada durur. müsait olduğumda resim eklerim bu konuda

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: