Yaprak Jileti Kaç Defa Kullanıyorsunuz?
Marka model ne olursa olsun 1 kez kullanıp atık jilet kutusuna atıyorum. Detaylı bilgi sahibi olmasam da çok sağlıklı gelmiyor bana.
Su anda rotasyonumda polsilver ve gillette sharp edge var. Ortalama 4-5 defa kullaniyorum her bir jileti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(13/07/2018, Saat: 16:45)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Su anda rotasyonumda polsilver ve gillette sharp edge var. Ortalama 4-5 defa kullaniyorum her bir jileti.

Kullan at yapan biri olarak ve muhtemelen üst segment jiletleri kullan at yapmaya kiyamayacak biri olarak tıraş sonrası jileti üründe mi bırakıyorsunuz?
Aslinda kullan atta yaptigim donemlerde oldu. Polsilver ve sharp edge in 2. Tirasindan sonra daha konforlu ve sorunsuz tiras verdigini gordum zaman icinde.
Ben her tirasimdan sonra mutlaka kullandigim makine,jilet vs. Ayri ayri temizler kurular ve bi sonraki tirasa kadar iyice kurutmaya aliyorum. Bir sonraki seferde hersey temiz ve duzenli olunca daha bi keyifle basliyorum tirasima.

Yeşil Astra şu an için en keyif aldığım jilet, konfor denemesi için tarif ettiğiniz şekilde denemeyi düşünüyorum..
(13/07/2018, Saat: 23:58)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslinda kullan atta yaptigim donemlerde oldu. Polsilver ve sharp edge in 2. Tirasindan sonra daha konforlu ve sorunsuz tiras verdigini gordum zaman icinde.
Ben her tirasimdan sonra mutlaka kullandigim makine,jilet vs.  Ayri ayri temizler kurular ve bi sonraki tirasa kadar iyice kurutmaya aliyorum. Bir sonraki seferde hersey temiz ve duzenli olunca  daha bi keyifle basliyorum tirasima.

Komşum jilet temizlik işlemini nasıl yapıyorsunuz?Teşekkürler.
Jileti makineden çıkarmadan mı yapıyorsunuz bu işlemi ayrıca?
Hayir hocam cikartarak temizliyorum. Makineyide ayrica temizliyorum ve ikisini ayri ayri kurutup, tamamen kurumasi icin bekletmeye aliyorum.

(13/07/2018, Saat: 23:58)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslinda kullan atta yaptigim donemlerde oldu. Polsilver ve sharp edge in 2. Tirasindan sonra daha konforlu ve sorunsuz tiras verdigini gordum zaman icinde.
Ben her tirasimdan sonra mutlaka kullandigim makine,jilet vs.  Ayri ayri temizler kurular ve bi sonraki tirasa kadar iyice kurutmaya aliyorum. Bir sonraki seferde hersey temiz ve duzenli olunca  daha bi keyifle basliyorum tirasima.

Benim tıraş 20 dakika sürüyor. Daha sonra kullandığım ürünlerin temizliği, durulama ve kurulaması yarım saat sürüyor. Yani tıraştan ziyade temizlik çok vaktimi alıyor. Ama sonraki tıraşta tertemiz bulmak gibisi yok. Smile
(14/07/2018, Saat: 11:49)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim tıraş 20 dakika sürüyor. Daha sonra kullandığım ürünlerin temizliği, durulama ve kurulaması yarım saat sürüyor. Yani tıraştan ziyade temizlik çok vaktimi alıyor. Ama sonraki tıraşta tertemiz bulmak gibisi yok. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: