Beğendiğiniz Banyo Sabunları
Yeşil renklileri prina sabunu olması lazim.

Hacı Şakir normal beyaz sabun.. Görevini tam olarak yerine getiriyor. Nemlendirme yapmıyor (ki nemlendirme cilt de suni şekilde bir tabaka bırakmak değildir) koku yok ama cildin dengesini bozmuyor.. Biraz arko sabuna benzetiyorum arko tıraşı iyi yaparım kardeşim koku dan nemlendirme den bana ne diyor.. Bu sabun da temizlerim dengeni bozmam koku nemlendirme onlardan anlamam diyor Smile
Antep menşeili Ülfet yeşil sabun. Doğal ve iyi bir sabun.
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
Musgo real banyo sabunu.
Genelde rebul jel kullanirim ama bu kokuyu cok seviyorum
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Yıllardır sabun kullanıyorum. Ne kepek ne kuruma çok memnunum. Banyo lifinin içine bir adet Arko stick bir adet Dalan Antik zeytinyağlı defne sabunu koyarım. Tepeden tırnağa bol köpük herkese tavsiye ederim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(10/12/2015, Saat: 01:38)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllardır sabun kullanıyorum. Ne kepek ne kuruma çok memnunum. Banyo lifinin içine bir adet Arko stick bir adet Dalan Antik zeytinyağlı defne sabunu koyarım. Tepeden tırnağa bol köpük herkese tavsiye ederim.

İlginç Smile. Dalan' ın sabunu güzel bu arada.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Senelerdir türlü markaların beyaz sabunlarını kullandım,o temizlik kokusu artık bilinç altıma işlemiş gibiSmile
Son zamanlarda ise Pino Silvestre duş jeli kullanıyorum,Pino parfümün çam kokusunu çok sevdiğim için çok güzel hissettiriyor.Gratis mağazalarında ara sıra 1000ml 15-16 TL gibi uygun bir fiyata satılıyor.Pino sevenlere duyurulurWink
@impaticaret

Arkadaslar bir ara mustafa bey, old spice sabun getirmisti 6lı mı 8li paketmiydi neydi. Abiler sabun bitmeyen sabun cıktı. Gunluk kullanıma koydum. 2-3 ay biz bitiremedik 1 adet sabunu Smile
Oyle ozel bir sabun degil bildigimiz beyaz sabun ama valla bunun 1 tanesi bizim 2 hacısakir e bedel. Konuyu gorunce paylasmak istedim.

Sabun degil ama dus jeli kullanıyorum banyoda, ulkemize yeni giren bir marka var Le Petit Marseillais denemelik almıstım, çok memnun kaldım.
Marseille sabunları,Alaçatı sabunları,Hatay sabunları.
152-F7-A94-585-C-4-AFC-9983-AF1-AE09-F7866.jpg

Olivos banyo sabunları
Oldspice orginal edt ve after shave

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,780 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,919 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,993 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,037 10/12/2012, Saat: 01:03