Mesleklerimiz
Merhabalar. Gerçekten bu kadar seviyeli bir bilgi paylaşımı yapılan insanların birbirine ve düşüncelerine saygı duyduğu bir ortamda komşunuz olmaktan son derece mutlu olan bir harbiye mezunuyum Smile
Havacılık firmasında çalışan bir Makine Mühendisiyim Smile
Gemi kaptanıyım ancak deniz faslını bitirdim,bir süredir kamuda görev yapıyorum.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. Benim dışımda sanırım bir kaç tane daha veteriner hekim varmış.
Üyelerin birbirini tanıması adına faydalı bir konu varmış. Yeni gördüm. Ben de özerk bir kamu kurumunda finansal piyasa altyapıları (ödeme ve takas sistemleri) uzmanıyım. Background’ım: ekonomi, finans ve matematik.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Paramedik oldum atanmayi bekliyorum hala. Bakalim bu sene de kpss var. Undecided
4 senelik Metalürji ve Malzeme Mühendisiyim her ne kadar hiç çalışmamış da olsam. Üstüne üstlük yükseğini de yapıyorum daha iyi okumuş işsiz olmak için. Bilmem ne zaman bulurum da başlarım çalışmaya neredeyse yaş geçiyor Smile
Yazmama gerek var mı.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
metalurji ve malzeme mühendisiyim üretim sorumlusu olarak çalışıyorum
www.instagram.com/kasismedya
geçen sene mezun oldum, Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim, atanmaya çalışıyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: