Mesleklerimiz
@ahraz Caner kardeşim, sevgili meslektaşım..
Bende @rating kardeşimin görüşlerine kalpten katılıyorum..
Aynı yoldan geçtiğimizi ama senin çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Biz mekteb-i Harbiyede
- Vatanını sevmeyi,
- Saçı bitmemiş yetimin hakkını korumayı
- Ne yeparsan yap ama en iyisini yapmayı öğrendik..
Forumumuzdada bilgin ve ışığınla "Alt tarafı tıraş kıl tüy demedin" bunu ispat ettin canım kardeşim
Bu arada ben Tahir SUALP
Önce ve Her zaman Harbiyeli ve sonra İşletme Fakültesi ve uzun yıllar Finans Direktörü şu an 60 ışında Baba Smile
Oğlum Alper 2 Yaşında, Sabah tıraşta yüzüme köpüğü o yapıyor ve tobs talc pudradan başkasını istemiyor..
Forumumuz insan kalitesi ve kültür seviyesi son derece yüksek üyelerimizle dolu.
Burada çok can dostlarım ve kardeşlerim oldu.. Tüm Forumdaş ve Komşularıma Mutlu Huzurlu Bir Yıl dilerim..
Sevgi ve Saygılar

@Tahir Abim her daim örnek aldığım bir büyüğüm ve abimsin.Seviyorum seni.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bir kamu araştırma merkezinde elektronik mühendisiyim. 18 yıl oldu, çok devirler geçti, hala ve hala umutluyum.

SeckinB
Uzm. Klinik Psikolog
Terapist
Efendim bende Enerji Santrali (elektrik, buhar, sıcak gaz) operatörüyüm.
Subayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yazılım Uzmanı'yım.
Windows Phone İşletim sistemi için uygulama yazıyorum.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Aslen Matbaa ustasiyim 25 yıllık ( Kitap üzerine ) 11 yaşında başladım mesleğe fakat hiç sevemedim. 2013 yılında mesleği yapmayacağım diyerek bıraktım. Çeşitli işlerde çalıştım.Bu arada 2015 yılında üniversite okumaya karar verdim.Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi sosyal hizmetler önlisans ogrencisiyim.Son 1 senedir İzmir PTT kargo merkezinde taşeron olarak ayrım ve sevk personeliyim.
Bu konuyu ben de atlamışım Smile

Aslen bilgisayar mühendisiyim ama analistlik yapıyorum. İş hayatına PC/internet teknik destek olarak başladım, bir gaflet sonucu yönetici oldum ve 15 sene kadar çeşitli kademelerde yöneticilik yaptım. Sonra insanla uğraşmaktan sıkılıp kendimi rakamlara verdim. Bir 5 yıldır filan mutlu mesut rakamlarla uğraşıyorum.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
İlk defa görüyorum bu konuyu, boş geçmeyeyim, fizyoterapistim.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: