SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
En beğendiğim yazarlardan biridir, Orta Doğu/Arap/Gayri müslim/Müslim kültürünü Batı ile daha iyi sentezleyebilen bir yazar ile karşılaşmadım henüz. Tüm romanları okunmalıdır.
2a9qvc6.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(02/10/2014, Saat: 10:37)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En beğendiğim yazarlardan biridir, Orta Doğu/Arap/Gayri müslim/Müslim kültürünü Batı ile daha iyi sentezleyebilen bir yazar ile karşılaşmadım henüz. Tüm romanları okunmalıdır.

Kesinlikle Katılıyorum komşum. Annem çok sevdiği için bir ara tüm setini almıştım bunun, sonra annemden önce ben okumuştum hepsini=)

Her tür kitap okuyucusunu kendisine bağlayabilen, sürükleyici ve sade bir anlatım tarzına sahip. Hem doğu hem batı kültürü hakkında bilgi sahibi bir yazar amcamız.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Kitap okumak benim için ihtiyaç gibi bir şey. Şu an Cengiz Aytmatov - Dağlar Devrildiğinde' yi okuyorum.
Hala stephen king mahser sansursuz versiyonu okuyorum 1200 kusur sayfa... Yarisini gectim... Hayirlisi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
TLL102 dersi icin Sodom ve Gomore'yi okudum. Allahim o nasil bir yasam, nasil kepazelik. Icim sikildi 300 sayfa.

Sent from my iPhone using Tapatalk
F. M. Dostoyevski - Yer Altından Notlar
Emrah Serbes - Deliduman
2d71ea13-53af-40ad-9ad6-6e64b2b601c1-1.jpg
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Aklın tarih öncesi, Steven Mithen.

yamtar güzel bir isim, eski bir arkadaşımın lakabıydı aynı zamanda. Bu isim bende özeldir. Foruma hoş geldiniz.. Wink
(19/02/2015, Saat: 15:05)yamtar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitap okumak benim için ihtiyaç gibi bir şey. Şu an Cengiz Aytmatov - Dağlar Devrildiğinde' yi okuyorum.
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(19/02/2015, Saat: 17:11)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklın tarih öncesi, Steven Mithen.

yamtar güzel bir isim, eski bir arkadaşımın lakabıydı aynı zamanda. Bu isim bende özeldir. Foruma hoş geldiniz.. Wink
Tekrar hoşbulduk :-)

Meşhur bir romanın kahramanıdır Yamtar :-) Yemeğe olan tutkusu da ayrı bir durum :-)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: