SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
Aytunç Ertekin - Dayının Casusları
Ray Kurzweil - İnsanlık 2.0
Stefan Zweig - Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
Nazım’a hemen başladım
Kitaplar’da baya indirimler olunca dayanamadım aldım, ortaya karışık Big Grin

fecaefd7bc5a5142538af60e38db72dd.plist

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(22/05/2020, Saat: 13:38)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nazım’a hemen başladım
Kitaplar’da baya indirimler olunca dayanamadım aldım, ortaya karışık Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Komşum merhaba, aldığın kitaplar çok güzel. Okuduktan sonra bir kaç cümlede olsa yorumlar mısınız?
Eğer kaçış edebiyatına merakınız varsa Robert Jordan'ın Zaman ÇArkı serisini öneririm. Toplam 14 seri. Ben şu an 7. serideyim. Çocuk uyuduktan sonra televizyonu açmak yerine direk kitabın başına geçiyorum. Kitabın sayfasını açtığım andan itibaren bambaşka bir dünyada oluyorum. Bu dünyadaki dertlerden sıkıntılardan uzaklaştırıyor. Bu 14 seri bitmesin diye dua edeceğim neredeyseSmile
İstiklal akarsu-kısmet bu işer
Diğer kitapları gibi eğlenceli değil, zaman geçirmek için okudum. Eğer gülmek, eğlenmek için kitap okumak istiyorsanız iyi bir seçim olmaz.
Can Kozanoğlu - Cilalı İmaj Devri

1980-1990 yılarında arabesk, varoş, köylü kültür ile şehir burjuvazisinin alttan alta kavgasını, ayrıca topluma, ekonomiye ve siyasete yansımalarını anlatan bir dönem kitabı. Tepeden bakan anlayışla, aşağılanan anlayışın kavgasında bugün galip çıkanları günümüz politikasında ve sermaye gruplarının şekillenmesinde görmek mümkün.

B9789754702316.gif
Canan Karatay - Karatay Diyeti. ( Bu kitabı yeni bitirdim.Sadece diyet anlamında değil, bir yaşam tarzı anlamında çok faydalı bir kitap.)

Ahmet Aydın - Taş Devri Diyeti (Bu kitap daha çok yediğimiz ürünler üzerinden ilerleyen bir kitap.Neyin ne olduğunu idrak etmek için harika.

Not : Her iki kitabı da tavsiye ederim.
Oldukça sürükleyici, bilimkurgu olduğu kadar fantastik bir öyküyü de içeren bir kitaptı. 314ce13031bd2344079244f8fdc9b9e1.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(04/06/2020, Saat: 17:58)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oldukça sürükleyici, bilimkurgu olduğu kadar fantastik bir öyküyü de içeren bir kitaptı.

Ithaki'nin bilimkurgu klasikler gercekten cok iyi komsum. Eger devam etmek isterseniz Cesur Yeni Dunya ve Tanri Olmak Zor Is'i de tavsiye ederim.
(04/06/2020, Saat: 18:45)Kubilayarslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ithaki'nin bilimkurgu klasikler gercekten cok iyi komsum. Eger devam etmek isterseniz Cesur Yeni Dunya ve Tanri Olmak Zor Is'i de tavsiye ederim.
Cesur Yeni Dünya kitabını okumuştum komşum. Ama diğer dediğinizi henüz okumadım. Bu bağlamda onu da ekliyorum okunacaklar listesine. Teşekkürler.

So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: