SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
ed862d47e0882916aead104875470a12.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Game of Thrones serisinin 9 kitabını okuduktan sonra, seriden sonra çıkan bu kitabı da bitirmiş oldum. Kitabın yarısından sonra editör sanırım salmış kendini. Bol yazım yanlışı, anlatım bozuklukları, yanlış çeviriler. Ne ararsanız vardı.

9d8201c2bd9ff27b8d51d686c80c9d36.jpg

So far so good..
Melekler ve şeytanlar Dan brown
Tıraş aleti  
Harry potter.
(29/12/2019, Saat: 12:58)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ed862d47e0882916aead104875470a12.jpg

Sunay Akın'ın okumadığım ender kitaplarından, en son "ay hırsızı"nı okudum, çok güzeldi onuda tavsiye ederim size
@umok teşekkürler komşum, ekledim alınacaklar listesine. Ben de size yukarıda paylaştığım Kalede 1 Başına'yı tavsiye ederim. Çok samimi ve keyifli bir kitaptı.
So far so good..
Komşular; Kitap siparişi veriyorum da liste epey şişti eleme yapıyorum.
Metastaz kitabını okuyan varmı aranızda listeye ekleyeyim mi? Yorumlara bakınca olumlu yorumlar sanki tek bir ağızdan çıkmış gibi falanca sayfaya kadar okudum devam edemedim falan filan. Olumsuz yorumlar ise genelde bilmediğimiz şaşırtıcı bir şey yok şeklinde. Kararsız kaldım sizlere sorayım dedim.
(10/03/2020, Saat: 16:12)acoma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular; Kitap siparişi veriyorum da liste epey şişti eleme yapıyorum.
Metastaz kitabını okuyan varmı aranızda listeye ekleyeyim mi? Yorumlara bakınca olumlu yorumlar sanki tek bir ağızdan çıkmış gibi falanca sayfaya kadar okudum devam edemedim falan filan. Olumsuz yorumlar ise genelde bilmediğimiz şaşırtıcı bir şey yok şeklinde. Kararsız kaldım sizlere sorayım dedim.

Ben okudum komşum, tavsiye ederim.
So far so good..
(10/03/2020, Saat: 16:32)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben okudum komşum, tavsiye ederim.

Komşum, gerçekten kitapta bilmediğimiz bizi şaşırtacak bir bilgi varmı. Akşamları haber kanallarında konuyla ilgili yapilan tartışma programlarının ve sosyal medyadaki haber ve yorumların derlemesi şeklinde eleştiriler var. O yuzden siz yorum yazana kadar listeden cıkarmıştım.
Canımı sıkan bir diğer husus olumlu yorumların hep aynı dille yazılmış olması.
Komşum bende okudum metastazı. Evet tevatür olarak dolaşan bilgilere benzer şeyler yazıyor. Ancak bu kadar net ve derli toplu bir kaynak içerisinde sunması bence önemli ve güzel bir tarafı. Ayrıca hiçbir haber ve kanalda kitapta anlatılanların, anlatıldığı gibi tüm çıplaklığı ile verildiğini sanmıyorum. Türkiye olarak kitabın genel konusuna yabancı değiliz maalesef tarikat/cemaat vb. diye. Sanırım herkesin üç beş fikir sahibi olduğu bir alan olunca kitap olumsuz eleştiri almış.

Bence alınmalı ve okunmalı. Araştırmacı gazetecilik yapılmış ve yazılmış bir eser. Öyle internetten veya haberlerden derleme denerek tekdüze indirilmesi bence haksızlık olur. @denizKSK komşuma selam olsun. Onun sayesinde okudum kitabı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: