SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
@Nani Kuş üstat,

Bu kadar okumak istediğim ve bir türlü başlayamadığım kitaptır kendisi. Hatta almadım bile henüz Rolleyes
Dünyaya hep bize gösterilenden değil, farklı bir pencereden bakmak isteyenler için. Mevcut manzaradan memnun olanlara göre değil pek  Big Grin  

0000000726638-1.jpg
Yine iki yıl önce kitap fuarından aldıklarımdan Smile Bu sayede kitap okuma miktarımı da gösterip çok iyi örnek olmuş oluyorum. Senede 1-2 kitap Smile

Efendim, hiç yoktan iyidir diyoruz her zamanki gibi.

nl7oli.jpg
0000000359229-1.jpg
21bsps6.jpg
Değişen rejimler değişen hayatlar ..Nesillerin arasındaki algı duygu bilgi farklarının ortak yaşanmışlıklara ,Sevgiye ,Sadakate rağmen insanları nasıl yalnızlaştırabileceğinin ,birarada ama yinede kişiliğin kalelerini korumak adına kendi yolunu çizmenin ,''Insanı'' tanımanın ve anlamanın imkansızlığı üzerine yazılmış en etkili romanlardan biri bence. ..Kitabın Orjinal adı Pilatus,İsa'yı yargılamayı kabul etmeyen yargıcın adı aynı zamanda...Dili ve karakterlerin incelikli ve detaylı tasviri- düşünceleri hassasiyetleri yansıtışı muhteşem..Bu Yazar insanlarla çok şey yaşamış olmalı..konuya (İnsan halleri) ilgi duyanlara tavsiye edilir
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@neoromancer yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumunuz üzere alıp okumayı düşünüyorum.
(06/01/2018, Saat: 22:48)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumunuz üzere alıp okumayı düşünüyorum.
Ne demek komşum,rica ederim...yorumum naçizane kendi değerlendirmemdir,Kitabı başka biri başka bir bakış açısıylada değerlendirebilir.Magda Ablayı çok seveceksiniz bence Smile
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Bir kitap bu kadar mı guzel ozetlenir anlatılır. Tesekkurler komsum aldık listeye.
(06/01/2018, Saat: 22:48)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumunuz üzere alıp okumayı düşünüyorum.

+1 Yorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Eywallah.kardeşim..eh işte kitabin etkisi diyelim..bu.arada türkçede KAPI ismiyle yayinlanmış kitabi 2012 de macar yönetmen Istvan Szabo tarafindan the door adiyla filme cekildi..Başroldeki Helen Mirren in muthiş oyunculuğuyla izlenmeyi hakediyor, onuda öneririm..Selamlar Sevgiler

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: