SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
Saatleri Ayarlama enstitüsü,neden okumamışım şimdiye kadar dedirtti.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Son okuduğum kitap;
jXYYqW.jpg

Fakat pek bana hitap etmedi. Şu an Müptezeller'i okuyorum. Şimdilik iyi gidiyor.
a079735e7521c6540a5983e22033f431.jpg
20 seneye yakın olmuştur okuyalı. Tekrar okuyorum. Fantastik ve bilimkurguda, Dune serisi ile birlikte benim için efsane seri.
Gerçi dünyada en çok satan kitaplardan.
(21/11/2016, Saat: 09:51)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: a079735e7521c6540a5983e22033f431.jpg
20 seneye yakın olmuştur okuyalı. Tekrar okuyorum. Fantastik ve bilimkurguda, Dune serisi ile birlikte benim için efsane seri.
Gerçi dünyada en çok satan kitaplardan.

Genelde bu seriyi okuyanlar filminden daha çok etkilendiğini söylerler, hatta kitabı okuduktan sonra filmin çok yavan geldiğinden bahsederler. Genelde kitap/film kıyaslamalarında bu söylem dile getirilir ama bu kitap serisi için bambaşka şekilde dile getiriyorlar. Yakın zamanda kitabına ben de başlayacağım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Photo 
0000000593197-1.jpg
2h6sxp1.jpg
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(21/11/2016, Saat: 10:28)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde bu seriyi okuyanlar filminden daha çok etkilendiğini söylerler, hatta kitabı okuduktan sonra filmin çok yavan geldiğinden bahsederler. Genelde kitap/film kıyaslamalarında bu söylem dile getirilir ama bu kitap serisi için bambaşka şekilde dile getiriyorlar. Yakın zamanda kitabına ben de başlayacağım.
Kesinlikle katılıyorum. Filmine büyük heyecanla gittiğimi ve hayalkirikligi yaşadığımı hatırlıyorum. Haksızlık da etmeyelim, kitaptaki olaylar örgüsünü ve hayalgucunu 3 saate sigdirmak kolay değil. Gene kötü iş cikarmamislar.
İlk mesaja şunu yazmak istemiştim , film serisinin verdiği zararı kitabı tekrar okuyarak telafi ediyorum. Smile
Bu arada Yüzüklerin Efendisi serisine başlamadan Hobbit'i okumanızı tavsiye ederim.
2n2r8A.jpg
0000000197661-1.jpg
(28/11/2016, Saat: 21:01)flame2013 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2n2r8A.jpg

Geçtiğimiz hafta bir solukta bitirdim, çok beğendim komşum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: