SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
4qOAzJ.png...Seviyorum bu adamın kitaplarını.Sırada benimde amin maaloufun beatrice den sonra 1. yüzyıl var.
(11/12/2015, Saat: 20:58)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi kitabı, bir adet mi kitabı var.?

neoromancer' ın bahsettiği kitap. O kitaba ithafen yazmıştım mesajı Wink
Haydi hayırlı tıraşlar...
Vedat ozan in 1 adet kitabi vardi "kokular"
Ama simdi 2. Kitabi cikti "parfumler"
Koku severlere siddetle tavsiye ederim Wink

Daha dün Ve Ayna Kırıldı kitabını bitirdim Agatha ablamızın. Şimdi Aslan Asker Svajk okuyorum. Meritokrasi sağolsun.
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
2s653k0.jpg

295tt7k.jpg

(11/12/2015, Saat: 21:18)UMUT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4qOAzJ.png...Seviyorum bu adamın kitaplarını.Sırada benimde amin maaloufun beatrice den sonra 1. yüzyıl var.
Komşum ismimden anlayacağınız üzere benim de zamanında cok okuyup, çok sevdiğim bir yazardır Bukowski. Amin Malouf da aynı şekilde çok severim Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@UMUT_ @Chinaski Komşularım... Henk abimiz candır canandır,yaşadığı gibi yazan ve kötü hayatını edebiyatlaştırarak katlanılabilir kılabilen nadir ''hayat Adamı''şairlerden biriydi...ama en verimli olacağı çağda bırakıp gitti bizi..olmadı ,ne yapalım..mukadderat.

Bu arada Kafkanın yeni basılan kitabınıda yeni bitirdim ..hani derler ya''az ama ÖZ''işte tam o anlamın karşılığı bir kitap..anlayana Smile tabii
4t7lao.jpg
Açlık Sanatçısı------Franz Kafka
ALTIKIRKBEŞ YAYINLARI
Bir trapez sanatçısı -çok iyi bilinir ki; çalışmaları büyük varyete tiyatrolarına ait kubbelerin yükseklerinde yapılan bu sanat, insanoğlu tarafından en zor kazanılan sanatlardandır- trapeze her çıkışında aynı cesareti gösterebilmek için, önce mükemmellik adına bir çaba, sonraları ise zorba bir alışkanlık olarak, hayatını bütün gün ve gece boyunca trapez üzerinde kalabilecek şekilde düzenlemişti. Zaten son derece ikincil olan bütün ihtiyaçları da onu aşağıdan seyrederek nöbetleşe çalışan ve gerekli olan her şeyi yukarıya gönderip almak için yapılmış özel bir kutu kullanan yardımcılar tarafından karşılanırdı.
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@Chinaski üstadım şimdi siz söyleyince forum nickiniz yerine oturdu Smile öncesinde hiç dikkat etmemişim.

@neoromencer üstadım bukowski nin yaşamış olduğu hayat dikkate alınırsa , bu yaşantıya 74 sene hiç de fena değil diye düşünmekteyim.Smile

Elimdeki kitaptan sonra Aziz Nesin külliyatına tekrar bi dalmak istiyorum.

Tüm zamanlar için tavsiye edebileceğim kitap da Ferhan ustadan...q8abQQ.png

Saygılarımla
bukowski yi - mandıra filozofundan tanıyoruz .... Ne acı ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: