Hayvansal İçerikli Olmayan Vegan Tıraş Ürünleri
(13/02/2013, Saat: 16:24)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ıkı sabununda kendıne aıt baslıgı altında
arko tıraş sabunu
derby tıraş sabunu
don yagı ıcerıklı oldugu yazılı
evet hayvansal ıcrıklıler

aranılanın daha sonrada kolayca bulunabilmesi adına
her ürün kendi başlığı altında tartışılmaktadır

anladım teşekkürler.
yeni aklıma gelen crabtree&evelyn tıraş sabunları da eggman dostumuzun zahmetleri neticesinde öğrendiğimiz kadarı ile bizim için sakıncası olmayan sabunlar. papazeriği kardeşimizin vakti olduğunda bu markayı da ilk mesaja eklerse arayanın işine yarayabilir.
selamlar.
Mama Bear'in sahibi Sue Hanim'a mail attim. Kendisi sabunlarinin bitkisel oldugunu soyledi. Hayvansal icerikli olmayan sabunlara +1 olsun.
Saygilar efendim.
Abiler konuyu incelerken ARKO için domuzdan elde ürünler kullanılıyor mu kullanılmıyor mu diye bi terddüt olduğunu gördüm bende evyapa mail attım adamlar bir gün sonra cevap yazdı aynen yapıştırıyorum.

"Sayın Metin Yurtsuz,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Evyap ürünleri içerisinde domuz yağı ve katkısı bulunmamaktadır

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, varolan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.
Evyap Müşteri İletişim Hattı:0800 211 08 10"

Açıkcası memnun kaldım.
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
http://www.ewg.org/skindeep/browse.php?c...bscore+INC

Belki yardımcı olur.
www.tekyumruk.com
Hocam Allah razi olsun sagolun..
(04/06/2013, Saat: 12:17)m.yurtsuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abiler  konuyu incelerken ARKO için domuzdan elde ürünler kullanılıyor mu kullanılmıyor mu diye bi terddüt olduğunu gördüm bende evyapa mail attım adamlar bir gün sonra cevap yazdı aynen yapıştırıyorum.

"Sayın Metin Yurtsuz,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Evyap ürünleri içerisinde domuz yağı ve katkısı bulunmamaktadır

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, varolan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir.  Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.
Evyap Müşteri İletişim Hattı:0800 211 08 10"

Açıkcası memnun kaldım.

Yeni ürünlerleymiş Smile yıllardır aynı kremleri tüpü ve adını değiştirip satıyorlar ... Tekel bile Tekel 2000 diye sigara çıkardı 20 sene önce bunlar bir sabunun yanına bir sabun daha koyamadılar bir tane daha ... Çakma Yeni Arko diye sabun yapsam yedi düvele satarım ...
Tabac ve MWF den haber geldi mi ?bir degisiklik var mı ?
Bildiğim kadarıyla Tabac'ın içinde tallow yani donyağı var büyük ihtimallede sığırdan elde edilme olandır Smile MWF konusunda birşey diyemiyeceğim MWF'yi devamlı kullanan komşularımızın görüşleri ve de deneyimleri daha açıklayıcı olacaktır.
(20/07/2015, Saat: 06:43)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğim kadarıyla Tabac'ın içinde tallow yani donyağı var büyük ihtimallede sığırdan elde edilme olandır Smile MWF konusunda birşey diyemiyeceğim MWF'yi devamlı kullanan komşularımızın görüşleri ve de deneyimleri daha açıklayıcı olacaktır.

Evet malesef tallow varmis ben bir suredir kullanmiyorum cok sevdigim sabunumu insallah dediginiz gibidir.Hinzir hayvandan olmasinda neyden olursa olsun.Emaile cevap yokmu hala?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 260 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,064,221 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,636 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 859 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,003 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,452 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,472 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,580 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,480 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,893 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: