Bugün şunu öğrendim.
Benzin muhabbetini ilk defa duydum valla ogrendigimiz iyi oldu herkesin basina gelebilecek bir olay

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Perma-sharp'ın tek kağıtlısı da çift kağıtlısıda bana yaramıyormuş.
www.BarbarosRazors.com

Siyanoakrilat veya Türkçedeki yaygın adıyla Japon yapıştırıcı; tek bileşenli, çözücü (solvent) içermeyen, çabuk kuruyan (2-50 saniye), ısı direnci yüksek olan, az bir miktarla yapışma sağlayan, çok küçük boşluklara bile nüfuz eden bir yapıştırıcı. Siyanoakrilat, endüstriyel kullanımda genellikle CA olarak kısaltılır.

Kullanım yerleri farklılık gösterir. Gözenekli ve gözenekli olmayan yüzeylerin yapıştırılmasında, plastik (PVC, ABS, polistren, polistrol) , ahşap, metal, çini, porselen, seramik, deri, kauçuk, mantar, mukavva vs. malzemelerin yapıştırılmasında kullanılabilir.
www.BarbarosRazors.com

İçinde 100 TL civarı bakiye olan kırık,catlak ve eğriliği olamayan İstanbulkart çalışmamaya başladı.Değişim yapan yerler bana uzak ve sırada beklemeyi sevmeyen biri olduğum için araştırıp çözümü buldum.

MNG kargoyu arayıp ücretsiz olarak kartı belbim aş 2262415 adresine gönderdim.İki gün sonra yenilenen ve bakiyesi aktarılan kart ücretsiz kargoyla elime geçti.Kartınız da kırık vs varsa sağlam boş kart ile gönderin.

istanbul-card-blue.jpg
(04/04/2014, Saat: 18:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçinde 100 TL civarı bakiye olan kırık,catlak ve eğriliği olamayan İstanbulkart çalışmamaya başladı.Değişim yapan yerler bana uzak ve sırada beklemeyi sevmeyen biri olduğum için araştırıp çözümü buldum.

MNG kargoyu arayıp ücretsiz olarak kartı belbim aş 2262415 adresine gönderdim.İki gün sonra yenilenen ve bakiyesi aktarılan kart ücretsiz kargoyla elime geçti.Kartınız da kırık vs varsa sağlam boş kart ile gönderin.

istanbul-card-blue.jpg

akbilden karta geçiş işleminide yapıyorlarmı hocam
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bunu bilmiyorum,bu numaraya sorabilirsiniz 212 468 0000
Akbil bence daha kullanışlı ve sağlam.Kart kırıldığı zaman,cüzdan kalın olduğu zaman okumuyor.

(04/04/2014, Saat: 19:23)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: akbilden karta geçiş işleminide yapıyorlarmı hocam
2 farklı araçta bir şeyi denedim. Birinci araç Volkswagen Passat,ikinci araç Renault Megane. İkisinde de trafiği çıkıp navigasyon hız göstergesi ve araç hız göstergesinin farklı değerlerde olduğunu gördüm. Araç göstergesine göre 90 km/s hızla giderken Navigasyon 87 km/s yi gösteriyordu. Ve eve gelip araştırdıktan sonra Navigasyon göstergesinin direkt uydudan aldığını ve doğru sonucu gösterdiğini öğrendim. Radar Tespit Cihazları da navigasyonun hız göstergesiyle örtüşüyormuş.
Lastik basıncı, arabanın fabrika çıkış lastiklerini kullanıp kullanmadığınız vs gibi değişkenler sebebiyle aracınızın hız göstergesi gerçek hızınızdan daha fazla göstermeye meyillidir( en fazla %5 kadar )

GPS ise gidilen yol/zaman formülünü kullanarak gerçek hızınıza en yakın ölçümü verir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Araç jantı büyütüp küçültme de bu göstergeyi etkiler.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
http://onedio.com/haber/hic-bilmediginiz...cek-238264

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün kolunuzda hangi saat var corpus36 561 233,338 08/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: nikitherat
  Yeni Vergilerde Bugün: ABD'li artizanları yavaştan unutalım ckeskin 30 14,692 02/07/2018, Saat: 16:53
Son Yorum: laktik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: