Tesbih Meraklıları Varmıdır
evet arkadaşlar kucuklukden beri tesbihlere karşı ilgi alakam babam tarafından daha da artı ozellikle özel yapım tesbihler

bende şuan 15-20 tane tesbih var en yakın zamanda çekip koyucam sizlerinde varsa çekip koyarsanız çok güzel olur Smile
ben arada hoşuma giden katalin tesbih bulursam alırım. çok ağır, çok büyük veya çok küçük taşlı tesbihleri sevmem. pahalı tesbih merakım yoktur. elimde bulunmasını severim. uzun yolculuklarda, bir şeyler okurken veya tez yazarken işe yarıyor. Smile
Saygılarımla
(29/11/2012, Saat: 11:40)yarhasan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet arkadaşlar kucuklukden beri tesbihlere karşı ilgi alakam babam tarafından daha da artı ozellikle özel yapım tesbihler

bende şuan 15-20 tane tesbih var en yakın zamanda çekip koyucam sizlerinde varsa çekip koyarsanız çok güzel olur Smile

Lületaşı tespihin var mı komşum?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
1 adet sarı ve ateş kehribardan karışık
1 adet pelesenk ağacından
1 adet pembe kuvars taşından
1 adet yesil akik taşından
1 adet sarı-siyah kaplan güzü
1 adet siyah kuka ağacından
1 adet mor amatis taşından

Aklıma gelenler bunlar. Darısı tıraş takımlarımın başınaSmile
Bir-iki tane oltu taşı tespihim var. Eskiden elimde dururdu evdeyken.
benim var, Lord. gerçekten çok hoş bir yapısı var lüle taşının. gidersem eskişehire bir daha, Allah izin verirse bir tane daha almak isterim. Taşın ağırlığı filan çok uygun tesbihe.
Saygılarımla
Hastalarımdan birinin hediyesi maun ağacı bir tesbihim var, uzun süredir çok büyük zevkle kullaniyorum. Eger merakli ama güvenemedigi icin bu zevke hasret kimse varsa tesbihcibaba.com adresi hesapli ve guvenilir tesbih temin sitesidir, pek cok buyugume bu siteden aldim herkes cok memnun haalinden.
memleket kurtulana kadar siyah
Bir ara merak salmıştım oltu tespihlere vücuttaki negatif enerjiyi alıyor sakinleştiriyor demişlerdi. Gümüş işlemeli bir tane almıştım hala durur. Kaliteli güzel bir parça.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
bendekı tespıhler :

kırmızı mercan
kuka
inci
sarı kehribar
Konuyu görünce hortlatma ihtiyacı duydum. 1 adet kaplan gözü tespihim, 1 adet lületaşı, bir adette oltu taşım var. Kaplan gözü Samsun'da ve dağılmış olduğu için fotoğraf koyamıyorum. Lületaşıda Samsun'da şuan Smile Yeni tespih alırsam o da muhtemelen ateş kehribarı olur sanırım.

DSC_0225.jpg

DSC_0226.jpg
tamerkamisli.blogspot.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: