RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA
(19/12/2012, Saat: 21:38)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/02/2012, Saat: 16:13)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır kötü çıktığından değil, beyaz rapira daha iyi bir jilet olarak biliniyor forum genelinde. Pembe-mavi paketin eski kabı sadece. Onun için öyle söyledim.

8 şubatta yazılmış bu iletiye istinaden, ben de Zazahan'dan bugün aynı bilgiyi aldım, "artık firma hepsini böyle yaptı" Bana sorarsanız çok üstün körü bir bilgi ama Lord gibi beyaz Rapira'cılar eğer bir deneme yapıp OK'ni verirse müteşekkir oluruz. Zira konfora hasretim bu sıralar Sad Pembe Rapira'yı daha önce denemiş ve konfor(suzluk) açısından Astra'dan bir farkını görememiş, üstüne üstlük keskinliğini ise pek iyi bulmamıştım.

Ben zaten pek çok kez yazdım, alakaları yok. Pembe paketi evime sokmam.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(19/12/2012, Saat: 22:00)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/12/2012, Saat: 21:38)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/02/2012, Saat: 16:13)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır kötü çıktığından değil, beyaz rapira daha iyi bir jilet olarak biliniyor forum genelinde. Pembe-mavi paketin eski kabı sadece. Onun için öyle söyledim.

8 şubatta yazılmış bu iletiye istinaden, ben de Zazahan'dan bugün aynı bilgiyi aldım, "artık firma hepsini böyle yaptı" Bana sorarsanız çok üstün körü bir bilgi ama Lord gibi beyaz Rapira'cılar eğer bir deneme yapıp OK'ni verirse müteşekkir oluruz. Zira konfora hasretim bu sıralar Sad Pembe Rapira'yı daha önce denemiş ve konfor(suzluk) açısından Astra'dan bir farkını görememiş, üstüne üstlük keskinliğini ise pek iyi bulmamıştım.

Ben zaten pek çok kez yazdım, alakaları yok. Pembe paketi evime sokmam.

Geçenlerde berberimle konuşurken o da söyledi farklı ambalajlardaki Rapira jiletler arasında fark olduğunu. Lord Sparhawk'ın söylediklerinin aynılarını ifade etti neredeyse.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
raipira+blue.jpg

Berberde gördüm bugün aldım bir paket.Ense için kullanıyoruz,sakal için iyi kesmez dedi berberim.

Normal Rapira'dan bir farkı olduğunu sanmıyorum.Bir ara denerim.
(02/02/2013, Saat: 21:20)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: raipira+blue.jpg

Berberde gördüm bugün aldım bir paket.Ense için kullanıyoruz,sakal için iyi kesmez dedi berberim.

Benim berberim de shark icin ayni seyi soylemisti.
Ki bence keskinligi ile one cikmasa da oldukca konforlu bir jilet shark.
Yine kendisine bir paket feather goturdugumde tam o sirada gelen bir musteride denedi. Resmen sok oldu "Bu tek perdelik jlet, iki perde yapilmaz bunla dedi"
Sanirim suregelen aliskanliklar sabit bir rutine bagliyor berberlerimizi.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Lathrodectus Üstadım

Ne anlamda söyledi
2.perdeye gerek yok yada 2.perdeyi çıkarmaz körelir ?

(02/02/2013, Saat: 21:26)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/02/2013, Saat: 21:20)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: raipira+blue.jpg

Benim berberim de shark icin ayni seyi soylemisti.
Ki bence keskinligi ile one cikmasa da oldukca konforlu bir jilet shark.
Yine kendisine bir paket feather goturdugumde tam o sirada gelen bir musteride denedi. Resmen sok oldu "Bu tek perdelik jlet, iki perde yapilmaz bunla dedi"
Sanirim suregelen aliskanliklar sabit bir rutine bagliyor berberlerimizi.
Ikinci perde yolar adami anlaminda dedi. Yani bana oyle geliyo ki sabit bir jilete gore fixleniyor ellerindeki baski, daha farkli karakterde jiletle ya tahris ya da bu jilet kesmiyor gibi yorumlar yapiyorlar sanki.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
İlk kez denedim. Pembe ambalajlı Rapira'lar ile uzaktan yakından, kıyısından köşesinden hiçbir alakası yok. Keskinliği son derece iyi, aynı zamanda da oldukça konforlu. Özgün Abi (Lord Sparhawk) ile sakal yapılarımız benzerlik gösteriyor ki onun önerdiği bütün jiletleri seviyorum. Jiletler için de tekrardan teşekkür ediyorum.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Bir de bulup kullanabilsek.Big Grin
(26/06/2013, Saat: 14:42)deka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bulup kullanabilsek.Big Grin

Bak şimdi canım çekti. olsa da traş olsak dedim Smile
(26/06/2013, Saat: 14:42)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/06/2013, Saat: 14:42)deka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bulup kullanabilsek.Big Grin

Bak şimdi canım çekti. olsa da traş olsak dedim Smile

Internette 100 tanesi 6,5 lira gibi bir fiyata satılıyor.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,922 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,843 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,281 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,724 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,401 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,059 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,257 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 271,843 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,538 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,523 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: