RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA
Bu arada beyaz rapiranın 100 lüsü bu paket ;

http://ozguneshirdavat.com/component/vir...gory_id=28

http://www.kuaforpazari.net/index.php?p=...60&k_id=12

Rapira_Jilet_4953b02edf720.jpg
RAPIRA MADE IN RUSSIA 6.30
Rapira Mostochlegmash Moskova / Rusya fabrikasında üretilen Paslanmaz jilet markasıdır. Bir pakette 10 adet tek tek sarılmış jiletler şeklinde satılır. Fiyatı çok uygundur piyasada en çok bulunan jilet markasıdır . Bir jiletle ortalama 2-3 tıraş çıkarılabilir.piyasada paket içeriği ayni jilet fakat farklı ambalajlı 3 farklı stainless steel rapira bulunabilir.

rapira+new.jpg

raipira+blue.jpg

rapira+old.jpg
(Resimler eskiuye3315 üstadın blogundan alıntıdır)

Yani jiletin sadece paketi yeni, beyaz rapira farklı bir jilet değil sadece eski..

Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Lord'un blogunda da ;

RAPIRA SUPER STAINLESS (Pembe/mavi kutu) RUSYA - 3,5

Ülkemizdeki 3 farklı ambalajlı paslanmaz rapiraların en bilinen versiyonudur. Mostochlegmash firması tarafından üretilir. Standart paslanmaz çeliktir. Bir karton kutuda 10 adet jilet olarak satılır.Ülkemizin en bilinen, en ucuz ve aynı zamanda en çok sahtesi bulunan jiletlerdendir. Keskinlik ve konfor olarak benim kullandığım en kötü rapiradır.

RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - 7,5

Ülkemizde çok iyi bilinen pembe/siyah rapira' dan farklı bir jilettir. Bu versiyonun keskinliği ve konforu çok daha yüksektir. Paslanmaz çeliktir. 1 karton kutuda 10 adet jilet şeklinde satılır. 100 adeti 5-6 lira gibi fiyatlardan satılan çok ekonomik bir jilettir, kolayca stoğu yapılabilir. Keskinlik ve konfor olarak ortalamanın üzerinde pürüzsüz bir jilettir. Tıraşı çok rahattır. Ünlü Crystal jiletlere çok yakın tıraş performansı verir. Hem yakın, hem de tahrişsiz tıraş eder. Paslanmaya çok müsaittir, tıraş sonrası kurutmaya özen gösterilirse oldukça fazla sayıda kaliteli tıraşlar verir. Bu açıdan tam bir f/p canavarıdır. Benim favorilerimdendir ve bence Türkiyede stoğu yapılacak en mantıklı jilettir.

Zaza esnafıda aynı jilet ama eski paket demişti.

Daha da deneyemedim jieti.Şimdi işin doğrusu ne bu durumda Lord niye öyle yazmış Big Grin
arada o kadar puan farkı olunca insan düşünmeden edemiiyor. acaba Lordun kullandığı sahte miydi diye...
Sahte dahamı iyi çıkmış acaba Big GrinBig Grin
Valla arkadaşlar ben acaip ümitle almıştım 100'lü pakedini ama beklediğim gibi değil. Bende derby performansı verdi hala inanamıyorum, yani pembeden kat kat kötü ama sahte olması fikri hiç hoşuma gitmedi çünkü zaza han'da da sahte jilet satılırsa halimiz daha ne olsun.

Eğer rus jiletlerinde aynı paket içinde bile fark oluyorsa tek tesellim şu ana kadar 1 jilet denemiş olmamdır. Rastgele bir kutudan falan alayım bakalım ne olacak Sad
yok kötü olanı kastetmiştim Smile
(08/02/2012, Saat: 01:53)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sahte dahamı iyi çıkmış acaba Big GrinBig Grin
Big Grin Gerçi öyle birşey olduysa herşeyi açıklıyor Big Grin

Şöyleki aldığı pembe Rapiralar sahte çıktı kötü puan aldı.Beyaz pakettekiler normal rapira çıktı onlarda iyi puana ulaştı Big Grin O puanı ben verirdim açıkçası crystalin tam altına hatta yanına bizim rapiraya Big Grin
Ya ben aldığım 100'lü pakedi söylüyorum Smile Bir de tavsiye ettim çünkü, bulunabileceği yeri falan yazdım.
Yüzüm biraz dinlensin tekrar deneyeceğim bu arada eggman'in denemesini sabırsızlıkla bekliyorum yanılma korkusundan dolayı
Bende daha sağlıklı bir değerlendirme için bekliyorum cilt dinlensin diye.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,797 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,281 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,509 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,852 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,485 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,774 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,820 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,397 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,690 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: