Permasharp Reklamları
(24/05/2020, Saat: 19:12)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.youtube.com/watch?v=HRQVMucVCTo

Buradaki tıraşı gördünüz mü? Özellikle 20. saniyeye bakın, bıyık bölgesini nasıl tıraş etti öyle ??
Bırakın bu hızda ve usulde tıraş olmayı, ben seyredince korktum ..
Reklamlar hep abartılıdır ama jilet reklamlarında abartı pek hoş olmuş ..

reklam hileleri, şimdiki kartuşlularda bile kartuş içinde bıçak yok. önceden tıraşlı zaten mankenler, bıçaksız makina ile üstünen geçiyor. bakın siz de böyle hızlı temiz tıraş olabilirsiniz hayalleri için.
Bir Perma Sharp ile 6 tıraş mı? Kedi tüyü mü bu yahu.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
"10 kadife tıraş 1 permasharpla" Gazetelerde 1968-89 arası Permasharp reklamlarının mottosu buydu.
10 tıraşın hepsi ilk traş keskinliğinde" diğer gazete reklamlarıydıSmile
(24/05/2020, Saat: 19:12)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.youtube.com/watch?v=HRQVMucVCTo

Buradaki tıraşı gördünüz mü? Özellikle 20. saniyeye bakın, bıyık bölgesini nasıl tıraş etti öyle ??

Böyle bir tıraş mümkün değil ama güzel bir hayal Smile)
Önceden tıraş olmuş bir yüze sürülen köpük ve içinde jilet olmayan bir DE ile gayet mümkün. Reklamda göründüğü gibi. Senaryo...
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Ben de bayram nedeniyle, yaklaşık bundan 35 yıl önce 22 Haziran 1985 tarihli "Bayram gazetesi"nde yayınlanan bir Permasharp reklamını yayınlayarak konuya katkı yapayım. Herkese iyi bayramlar dilerim.

49933270898_5d7e78b189_o_d.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Permasharp Eski Üretim biryantin 13 6,124 08/03/2021, Saat: 21:10
Son Yorum: mustbe
  Viking Süper Platinum (eski Permasharp üretimi) mustbe 13 7,631 17/03/2019, Saat: 08:12
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: