Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.)
Teşekkür ederim arkadaşlar. Benim o metni yazmamda ki sebep gözdağı vermek. Bu forumun üyesi olduğumu bilsinler ve bir kişiye dahi yanlış yaptıklarında bütün forumu kaybedeceklerinin farkında olsunlar. Smile

Sabunu çokta paylaşma taraftarı değilim zaten, gözüme büyük gelirse ve ben bunu bitiremeden bunun kokusu uçar gibi bir düşünceye kapılırsam paylaşacağım. Sabunların kokusu zaman içinde uçuyormu onuda bilmiyorum. Mesela bugün aldığım Tabac' ın kokusu 2 sene sonra aynı şekilde kalır mı?

Benim geçen sene aldığım Futur ve Cella sabun takipli kargoyla geldi diye hatırlıyorum. Eğer TS.UK takipli kargoyla göndermiyorsa büyük risk aldık desenize
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
(24/11/2012, Saat: 16:30)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Matthew amca bugüne kadar sanırım hepimizde büyük memnuniyet yaratmıştır ve yaratmaya da devam edecektir diye düşünüyorum.Ancak acaba'lar için "mesajınız iyi fikir" diye düşünmeden de edemiyorum.

Aslında bu düşüncemizi belirten ciddi bir mail atılabilir. Nasıl Papazeriği TS.UK ile konuşup geltir adına %11 indirim kodu aldı. Aynı şekilde şöyle bir mail atılabilir.

--
Türkiye tıraş forumu geltir.com ve üyeleri olarak sitenizde ki ürünleri yakından takip ediyor ve zaman zaman alış veriş yapıyoruz. Türkiye den bir tıraş sever veya geltir.com' a üye olan herhangi bir tıraş sever arkadaşımıza, alış veriş sürecinde bir yanlış yaptığınız, eksik ürün gönderdiğiniz veya orijinal ürün göndermediğiniz tespit edildiği taktirde, forum üyelerinin tamamı sizinle alış verişi kesecektir.
--

Benim İngilizcem iyi olsa ben gönderirim de, bu metin için iyi bir İngilizce şart gibi, o yüzden aramızdan biri bu metni TS.Uk nın üst düzey yetkililerinden birine mail atarsa çok iyi olur gibime geliyor. En azından bir şey kaybetmeyiz. Alış verişlerimizi daha rahat kafayla yaparız.
(24/11/2012, Saat: 17:38)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/11/2012, Saat: 17:17)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bu düşüncemizi belirten ciddi bir mail atılabilir. Nasıl Papazeriği TS.UK ile konuşup geltir adına %11 indirim kodu aldı. Aynı şekilde şöyle bir mail atılabilir.

--
Türkiye tıraş forumu geltir.com ve üyeleri olarak sitenizde ki ürünleri yakından takip ediyor ve zaman zaman alış veriş yapıyoruz. Türkiye den bir tıraş sever veya geltir.com' a üye olan herhangi bir tıraş sever arkadaşımıza, alış veriş sürecinde bir yanlış yaptığınız, eksik ürün gönderdiğiniz veya orijinal ürün göndermediğiniz tespit edildiği taktirde, forum üyelerinin tamamı sizinle alış verişi kesecektir.
--

Benim İngilizcem iyi olsa ben gönderirim de, bu metin için iyi bir İngilizce şart gibi, o yüzden aramızdan biri bu metni TS.Uk nın üst düzey yetkililerinden birine mail atarsa çok iyi olur gibime geliyor. En azından bir şey kaybetmeyiz. Alış verişlerimizi daha rahat kafayla yaparız.

Bu ifade çok sert bir ifade olmaz mı? td.co.uk "her an potansiyel tehlike unsuru yaratabilir ihtimali var gibi" bir algıya yol açmaz mı?? Matthew amcayı temsilen tüm firma yetkilileri adına.Bence biraz rencide edici bir ifade olur gibi böyle bir üslup.Tabi farklı formlarda forumumuzca şekillecek bir ifade daha uygun olur derim.
Selamlar.
+1
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
ortada sorun olmadan bu tür uyarı gereksiz
hem bize %11 discount u iyi niyet göstermek için yaptılar forumu saymasalar zaten kod yazmazlar
(24/11/2012, Saat: 18:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ortada sorun olmadan bu tür uyarı gereksiz
hem bize %11 discount u iyi niyet göstermek için yaptılar forumu saymasalar zaten kod yazmazlar
Abicim Mathew iyi niyet göstermiş forumumuza özel %11 jesti yapmış;ben de ihtilaf'a katılıyorum böyle bir uyarı gereksiz.Sanki adam birine yanlış yapmış da bir 'daha sakın yapma' der gibi bir cümle.Sakın çevirip de göndermeyin çok ayıp olur..Bence %11 için tüm forumca minnetlerimizi içeren bir yazı yazılabilir her alışverişten sonra..
Zaten ts.co.uk müşteri hizmetleri kötü olan bir site değil. Teşekkür mesajı iyi fikir ben de bir teşekkür mesajı atarım.
Takipsiz gönderiye istek üzerine takip kodu mu veriyorlar?(böyle bişey varsa çok saçma) Yoksa siz takipli alıp unutmasınlar diye mi kodu istediniz?
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Şu an takipsiz gönderiyorlar. Fakat birkaç hafta içinde fiyat farkıyla beraber takipli kod seçeneği de ekleyeceklermiş.
The Traditional Shaving Company' den mail geldi.

--
Hi Ilker,

Thank you for your email. Orders are currently sent by Royal Mail Airmail which is an untracked service so I cannot send you a tracking number.

Regards,

Matthew

------------

Google translate çevirisi şu şekilde

Merhaba İlker,

E-postanız için teşekkür ederiz. Siparişler şu anda ben size bir takip numarası gönderemiyorum böylece bir izlenmeyen hizmet Royal Mail Airmail tarafından gönderilir.

Saygılar,

Matthew

-----
Kısaca takipsiz gönderdiğimden takip no yok diyor Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 260,930 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  Sabun kabı ve sample kabı firmaları Soner 0 2,192 17/05/2019, Saat: 12:40
Son Yorum: Soner
  Sabun Kabı Migros muratti 7 12,579 23/02/2019, Saat: 16:20
Son Yorum: Zeyes
  Almanyadan sabun tavsiyesi Cheesepants 21 16,394 04/01/2019, Saat: 00:26
Son Yorum: Serjames
  Tabac severlere tabac esansı 1 litre BigHillMe 20 27,057 07/11/2016, Saat: 02:42
Son Yorum: Tarık
  Tabac Originali nereden satın alabilirim. alfa 12 21,546 03/07/2015, Saat: 12:19
Son Yorum: ckeskin
  merkur futur satin nerden alınır baran32 24 28,431 01/08/2014, Saat: 15:35
Son Yorum: onur98
  Gümrük'te takılan ürünler? padcom 11 15,739 14/06/2014, Saat: 09:56
Son Yorum: impaticaret
  filarmonica ve merkur platinium ohtararan 4 7,119 03/04/2014, Saat: 00:01
Son Yorum: Hasan Ali
  Migros'un Arko sabun için yaptığı yenilik ve rossman kazimdikici 3 7,519 26/04/2013, Saat: 22:50
Son Yorum: candova

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: