Çok sinirlendim
biz mi hükümran' ız ortadoğuda ? Smile Ortadoğunun hükümranı israil ve ab d arkadaşlar. Biz onların kuklası olmuşuz, kendi bataklığımızda gittikçe batıyoruz bu yönetimle.

Kendi bayrağıyla ülkesinin cumhuriyetini kutlayan vatandaşına su, biber gazı sıktığı an bitti bu ülke..

İhtilaf komşum terör bu ülkede niye var, ne zaman başladı, kim nasıl başlattı biraz kitapları araştırıp, okursan bir daha hiç öyle pembe bakabileceğini zannetmiyorum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
hocam,
PKK destekçilerini baştacı edip bir anda en BÜYÜK vatansever ilan edersek, PKKlılar açlık grevi yapıyor diye yemekten içmekten kesilirsek, sırf solcu diye terör örgütlerini sempatik gösterirse "eski tüfek" ismi lazım değil aydın!!!larımız tabii ki terör bitmez.. Başta bunlardan kurtulmak lazım.
Saygılarımla

(22/11/2012, Saat: 00:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok iyi yoldayız

israil ve suriyeyi hizaya getirip ortadoğu da tekrar hükümran oldukmu ...

fakat içeride biraz terör var, o kadar da olsun artık
polyanna beni öptü böyle oldum

sürekli konuştuğum arap arkadaşlarım var,bana dedikleri şu '' o zamanlar geçti,ortadoğuda kimse sizi sevmiyor ''

dış siyasetimiz hala osmanlı rüyasına göre gidiyor,herkes kendi kapısını süpürecek,sonra ortadoğu bekçiliği yapacak

içeride terör var biz hala esad zalim , israil bilmem ne

(22/11/2012, Saat: 00:34)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz mi hükümran' ız ortadoğuda ? Smile Ortadoğunun hükümranı israil ve ab d arkadaşlar. Biz onların kuklası olmuşuz, kendi bataklığımızda gittikçe batıyoruz bu yönetimle.

Kendi bayrağıyla ülkesinin cumhuriyetini kutlayan vatandaşına su, biber gazı sıktığı an bitti bu ülke..

İhtilaf komşum terör bu ülkede niye var, ne zaman başladı, kim nasıl başlattı biraz kitapları araştırıp, okursan bir daha hiç öyle pembe bakabileceğini zannetmiyorum.
ihtilaf dostumuzu yanlis anlamis bazi arkadaslar Wink
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Dış siyasette zaten işlerin (en azından büyük kısmının diyelim) sevgiyle muhabbetle yürüdüğünü sanmak büyük hata olur. çok çalışacaksın, üreteceksin, güçlü olacaksın,kendi bileğinin gücüyle teknoloji üretecek satacaksın, o zaman hükümdar olursun bu topraklara da Dünya'ya da. Ama bu demek değil ki gönül bağı kurmayacaksın başka insanlarla, milletlerle. Gönüllerde olmak da önemli tabii ki. yeni yetişen nesiller önemli o yüzden. hem bu ülkede, hem başka ülkelerde. 20 sene sonra çok farklı bir dünya, çok farklı bir Türkiye bekliyor olabilir bizleri.

Ama bence çok yavan bir bilgi "sizi seven kalmadı" yorumu arap arkadaşlarımızın. Bizde de sorsan 10 kişiye "arapları seviyor musun?"diye 10 kişiden 10 farklı cevap alır şaşırırsın. Ben böyle düşünüyorum ve yanılıyor da olabilirim.

Saygılarımla

Not: az önce elimi kestim ve acilde iki dikiş atıldı. o yüzden yazarken zorlanıyorum. tek parmağımda dikiş var.

(22/11/2012, Saat: 00:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: polyanna beni öptü böyle oldum

sürekli konuştuğum arap arkadaşlarım var,bana dedikleri şu '' o zamanlar geçti,ortadoğuda kimse sizi sevmiyor ''

dış siyasetimiz hala osmanlı rüyasına göre gidiyor,herkes kendi kapısını süpürecek,sonra ortadoğu bekçiliği yapacak

içeride terör var biz hala esad zalim , israil bilmem ne
(21/11/2012, Saat: 23:44)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İran'a kadar gitmeye gerek yok. O soysuzlardan bizim ülkede de ve her seviyede bol miktarda var.

Şikayet ettiğiniz bazı yerler bu adamlara madalya bile takarlar.

Neden budur işte senin başındaki adamlar senin ülkeni medeniyetini savunmaz ise diğer milletlerde kendilerini bir cacık sanırlar.Angry
Gecmis olsun sevgili Papazerigi
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
politik havaya ironi katıp gazı alırım düşünmüştüm,zincirleme reaksiyon başladı

mancho üstadım beni anlamış
papazeriği üstadım el niye kesildi bu ikinci oldu galiba,geçmiş olsun

(22/11/2012, Saat: 00:54)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf dostumuzu yanlis anlamis bazi arkadaslar Wink
papazeriği geçmiş olsun. Dikiş atılacak kadar nasıl, neyle kestin?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
teşekkürler arkadaşlar. az önce hanım "ben kesemiyorum" diye elime ayvayı tutuşturdu. ben de bir yandan televizonda bir şeyi takip ederken bir yandan ayva bölmeye çalışıyordum. Sol elimin orta parmağının ucuna geçiriverdim yatağan çeliğini Confused

neyse gittim de elime dikiş attılar. bazı karakterleri yazarken arada uyuşmuş parmağım 3 5 tuşa basıyor. zor oluyor yani Confused
Hepinize teşekkür ederim.
Saygılarımla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: