King of Shaves - Alpha Gel
shave_alpha_gel_num_v9-large.jpg

Gratisten 7.65.-tl ye aldim. Bugun uc gunluk sakalimda denedim.
Yuzumu sicak suyla yikadiktan sonra bir miktari masaj yaparak uyguladim.
Cok hafif kopurur gibi oldu o kadar, jel formunu koruyor. Hissiyat olarak pek koruyucu gelmedi o yuzden bir miktar daha uyguladim.
Sedef ustura, polsilver jilet ile beraber en konforlu tiraslarimdan birini oldum.
Bir kopuk hissiyati olmasa da sasirtici derecede konforlu bir tiras veriyor.

2. perdede bir findik tanesinden bile kucuk bir damla yeterli oldu. Ilk perdede cok rahat tiras gecirdigim icin biraz ozensiz, deyim yerindeyse kaziyarak gectim ikinci perdeyi.
Tirastan sonra yuzumu yikayip havluyla hafifce kuruladim. Ozellikle splash/aftershave vs kullanmadan cildimin kurumasini bekledim. Bir parca kuruluk hissetsem de cildi yormadigini soyleyebilirim. Koruyuculugunu begendim.

Daha once forumda mancho ustadimiz da bu markanin tras oncesi yagini incelemisti. Bu jellerden de oyle haberim olmustu. King of Shaves - Alpha Oil

Acikcasi kuskuyla yaklastigim bir urundu fakat beni yaniltti ve begenimi kazandi. Ozellikle seyahat ederken, kisitli zamana sahip oldugumuz gunlerde cok pratik bir urun.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Ben de kullandım. İndirimden almıştım 5,75 tl ye. Bana göre sınıfında çok başarılı ve farklı bir ürün. İçinde bulunan tree tea oil doğal bir anti bakteriyel olduğu iritasyon yaşayanlar için faydalı olabilir. Bunun yanında ortalama bir koruyuculuğu var. Top sakal bırakanlar köpük oluşturmayan şeffaf bir jel olduğu için sakalı görerek daha temiz çizgiler bırakabilir. Ben yine kampanyalı bir günde alıp denenmesi gerekir diye düşünüyorum. Kısıtlı zamanlarda veya tatillerde çantay atılası fırça gerektirmediği için kolay taşınabilir bir ürün. Ülkemizde kolaylıkla bulunan cazip fiyatlı ürün arayanların tercihi olabilir.
fırçayla da çok kolay köpürüyor, ayrıca serin bir tıraş sağlıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  King of Shaves Super Gel Tıraş Jeli ckeskin 23 28,526 06/01/2015, Saat: 16:09
Son Yorum: alpergoren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: