geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu
Siparişimi dün vermiştim, benim siparişim de öğleden önce postalanmış.
TS bana da takipsiz gonderdi. Verdigi takip numarasi ne royalmailde ne de PTT'de cikmadi, sans eseri elime ulasti. Postaci bile sasirdi, bunu indirirlerdi dedi postanede.

Bu sebeple TSden bir daha alisveris yapmadim. Ayrica puan uygulamasi sayesinde fiyatlari o kadar da avantajli degil.

Executive ve connaught takipli gonderiyor.

Sent from my BlackBerry 9800 using Tapatalk
(24/10/2013, Saat: 16:58)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TS bana da takipsiz gonderdi. Verdigi takip numarasi ne royalmailde ne de PTT'de cikmadi, sans eseri elime ulasti. Postaci bile sasirdi, bunu indirirlerdi dedi postanede.

Bu sebeple TSden bir daha alisveris yapmadim. Ayrica puan uygulamasi sayesinde fiyatlari o kadar da avantajli degil.

Postacı paketin içeriği gördükten sonra mı "indirirlerdi" dedi? Takipsiz postalar kaybolabiliyor ama postacının kaybolmamasına şaşacak kadar kayıp olmuyor diye biliyorum.
(24/10/2013, Saat: 17:45)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/10/2013, Saat: 16:58)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TS bana da takipsiz gonderdi. Verdigi takip numarasi ne royalmailde ne de PTT'de cikmadi, sans eseri elime ulasti. Postaci bile sasirdi, bunu indirirlerdi dedi postanede.

Postacı paketin içeriği gördükten sonra mı "indirirlerdi" dedi? Takipsiz postalar kaybolabiliyor ama postacının kaybolmamasına şaşacak kadar kayıp olmuyor diye biliyorum.

Yok içeriğini bilmiyordu. Ben de üzüldüm böyle bir olay olabileceğine. Bu sebeple normal gönderdiğim mektup vsleri dahi takipli gönderiyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk
geçen salı kargoya verilen siparişim hala gelmedi (bulgaristan)
royalmail sitesinde bakıyorum 5 iş gününde gelmesi lazım diyorlar sözde
ama 8 gün oldu tık yok
verdikleri kargo takip numarası da başkasının çıktı,,kıbrıs falan yazıyor
mesaj attım elemana dedim ne kıbrısı yoksa yanlış mı gönderdiniz
yok sana yanlış numara vermişiz ama kargoyu doğru gönderdik dedi
10 pound kargo parası alıyorlar ( ki kargo ücreti royalmail'in kendi sitesinde daha ucuz yazıyor) yani bunlar fazlasıyla alıyorlar,,,takipli kargo parası verip takip falan edemiyoruz bekliyoruz gelsin diye,,
bu elemanlardan almicam bidaha
merkur futur sipariş ettim başka hiçbi sitenin stoklarında yok mecbur burdan aldım,,,ilerde bi mühle r89 almayı düşünüyorum onu başka yerden alcam
arkadaşların yorumlarına bakınca connaugt sitesine girip baktım adamlar 1.80 pound kargo parası istiyor,,,
traditionalshaving resmen kazıkçı

Merkur Futur ve Edwin Jagger DE89'u aynı anda traditionalshaving'den almıştım. İş açısından yoğun bir haftaydı, kargo falan takip edecek durumum yoktu. Çalışıyorken iki alet tek kutuda masama geldi. Şimdi anlıyorum ki deli cesaretiymiş ve aslında şanslı bir insanmışım Big Grin
Benim verdiğim sipariş, sorunsuz bir şekilde takipli olarak 1 haftada elime ulaştı.
(01/11/2013, Saat: 12:08)cavuscavus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim verdiğim sipariş, sorunsuz bir şekilde takipli olarak 1 haftada elime ulaştı.

Aynen benimki de...

Connaught diyorsunuz ama onlar da bana yanlış kargo bilgisi vermişti. Fırçalayınca kendilerine geldiler, kutunun üzerine ne yazdıklarını dahi aktarmışlardı Smile. İletişim kurduktan sonra problem çıkacağını sanmıyorum.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(01/11/2013, Saat: 00:03)emrah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçen salı kargoya verilen siparişim hala gelmedi (bulgaristan)
royalmail sitesinde bakıyorum 5 iş gününde gelmesi lazım diyorlar sözde
ama 8 gün oldu tık yok
verdikleri kargo takip numarası da başkasının çıktı,,kıbrıs falan yazıyor
mesaj attım elemana dedim ne kıbrısı yoksa yanlış mı gönderdiniz
yok sana yanlış numara vermişiz ama kargoyu doğru gönderdik dedi
10 pound kargo parası alıyorlar ( ki kargo ücreti royalmail'in kendi sitesinde daha ucuz yazıyor) yani bunlar fazlasıyla alıyorlar,,,takipli kargo parası verip takip falan edemiyoruz bekliyoruz gelsin diye,,
bu elemanlardan almicam bidaha
merkur futur sipariş ettim başka hiçbi sitenin stoklarında yok mecbur burdan aldım,,,ilerde bi mühle r89 almayı düşünüyorum onu başka yerden alcam
arkadaşların yorumlarına bakınca connaugt sitesine girip baktım adamlar 1.80 pound kargo parası istiyor,,,
traditionalshaving resmen kazıkçı

connaughtshaving'den tek ya da 2-3 parça ürün alıyorsanız avantajlı kargosu.Tabii takipsiz.

Ayrıca kargo parası sabit değil.Takipli de takipsiz de ürün ekledikçe kargo ücreti artıyor.5-6 parça ürün olunca takipli 10 sterlini , takipsiz de 5 sterlini aşıyor genelde.
Bu resmin açıklaması nedir acaba ürün ellerinde yok ve siparişimi gerimi çekmemi istiyorlar ve bunu yaparsam ödeme nasıl geri verilecek bana tam anlamadım yardımcı olun lütfen

uvufs.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  www.yourshaving.com %10 indirim :) theunnamed 83 83,709 12/11/2020, Saat: 00:27
Son Yorum: trooper_gs
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,275 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  Geltir'e özel www.nkdman.co.uk %11 indirim kodu + cashback / Shave Lounge inceptum 26 25,968 08/02/2017, Saat: 18:57
Son Yorum: yener
Thumbs Up Faena Geltir Forum İndirimi ---> www.faena.gr // 15 Ağustos 2016'ya Kadar Geçerli ckeskin 21 13,135 19/08/2016, Saat: 21:19
Son Yorum: ckeskin
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,701 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
  traditionalshaving.co.uk BigHillMe 249 297,263 11/05/2016, Saat: 23:01
Son Yorum: zceritoglu
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,464 10/01/2016, Saat: 02:17
Son Yorum: ionicliquid
  seifenglatt.com: geltir üyelerine 10% indirim onurstyle 20 27,363 27/09/2015, Saat: 07:03
Son Yorum: ckeskin
  traditionalshaving.com taskind 2 6,321 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  www.rockshaving.com £20 üzeri %12 indirim theunnamed 19 23,271 26/11/2013, Saat: 01:52
Son Yorum: korhan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: