Akıllı Telefon Tavsiyesi
Babamın htc one v sini kvk 29. iş gününde teslim etti, keza işyerimde başkasına aldırdığım htc one x ide 2 kez son günlerinde tamir etti sonunca telefon değişti desire 816 verdiler
(17/01/2015, Saat: 00:59)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @zorba, nedenlerini açıklayamam note 4 yakından görmedim ama sony z3 kuzenim kullanıyor çok memnun, güzel telefon çok stabil çalışıyor ve çok şık.
O yüzden Xperia diyorum Smile

Teşekkür ederim Dumrul, sony için çok kişi stabil diyor ve bence de şık.

(17/01/2015, Saat: 01:09)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de birkaç ay evvele kadar telefon aradığım için android kısmını iyi araştırdım. samsung touch wiz, herkesin hemfikir olduğu şekilde felaket bir arayüz. hem eski görünüyor, hem de note 4 gibi neredeyse bilgisayarda oyun açacak sisteme sahip telefonda kasıyor. bir de kişisel tercihtir ama "deri görünümlü plastik" bu fiyattaki telefonlarda hoş gelmiyor bana. kalemle kullanımı, ekran bölünmesi avantajı.
bununla birlikte z2 ile z3 arasındaki fark görüntü ve bazı nüans. kardeşim de telefon bakıyordu, bu sebebten z2 tavsiye etmiştim. çok memnun şu anda. sony arayüzü çok stabil ve hafif çalışıyor. istanbul bilişimde çok uygun fiyatla aldı. hatta avrupa modeline denk geldi, içinden çıkan asıl kulaklıktan anladık bunu da. z3 te bakarsanız bir bakın derim istanbul bilişime.
velhasıl, iki model arasında tercihim sony olurdu.

Teşekkür ederim ohtararan çok açıklayıcı bir yorum bırakmışsın. Deri görünümlü plastik bence de güzel değil fakat boyutundan ve kaleminden dolayı sanırım eşim onu beğendi.

(17/01/2015, Saat: 01:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'nin en büyük mobil cihaz distribütöründe çalışıyorum. Bu nedenle Size Samsung almanızı tavsiye ederim. Eğer Sony telefonunuz arızalanırsa (ki tahmin edebileceğinizden çok daha büyük bir yüzde arızalanıyor) garanti ve onarım süreçlerinde korkunç zorluklar çekeceksiniz. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa Note Edge e de bakmanızı tavsiye ederim.

Üstad teşekkür ederim Sony arızalarında ne gibi sıkıntılar çıkabilir, ilgisizler mi? Sadece teknik servis olarak mı değerlendirirdiniz üstad bu iki telefonu? Bütçe sıkıntısı yok ama note edge çok çirkin geldi bana be üstad, tek el kullanımı hiç hoş değil.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Tabi öncelik telefonu beyenmeniz. Beyenmediğiniz bir telefonu almanızın bir anlamı yok. Edge'i ben kişisel olarak çok beyendim. Yan ekranı efektif kullanınca bence tek elle en kolay kullanılabilecek telefonlardan birisi ama olay yan ekranı efektif kullanabilmekte bir de cihaz yan ekran sağda kaldığından asla solaklar için uygun değil.
Türkiye'de bütün telefonların teknik hizmet servisleri distribütör firmalar veya tamir firmalarınca verilir. Örneğin bütün HTC'ler Teleservice'te tamir olur. HTC'nin Türkiye'de kendisine ait sabit bir ekibi yoktur bu iş için. Onlar sadece takip ve kontrol ederler.
Çoğu kişinin en sık söylediği şey: "X kişi X marka aldı bozuldu ama çevremde Y markayı alan kimsede sorun yaşandığını görmedim." Gibi söylemlerdir. Burada unutulan Y markası ile X markası arasındaki pazar payı farkıdır. Bu nedenle bazı markalarla ilgili arıza olaylarını daha sık duymanızın nedeni o markaların cihazlarının daha sık satılmasıdır.
Sony güzel cihazlar üretiyor. Bence gayet hoş ürünleri var. Sony'nin Türkiye'deki sıkıntısı arıza durumunda servis ile yaşayacağınız olası sorunlardır. Bu nedenle Samsung'u tavsiye ettim. Diğer taraftan ben bu riski alırım ne olacak diyorsanız o zaman en hoşunuza giden cihazı alın.
Eğer telefonu eşinize almayacak olsanız Samsung Alpha tavsiye ederdim. Boyutları taşımaya daha müsait. Lakin hanımlar zaten telefonlarını çantalarında taşıdıklarından bu bir sorun oluşturmuyor onlar için.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Sony xperia z serilerini şiddetle tavsiye ediyorum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Eşime teknomarkette biseye bakcam bahanesiyle note4 gosterdim cok begendi. Sadece gorsel olarak begenilen bu telefonda umarim sıkıntı yasamayiz. Samsung alinacak gibi duruyor. Herkese tesekkur ederim.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
(18/01/2015, Saat: 23:56)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eşime teknomarkette biseye bakcam bahanesiyle note4 gosterdim cok begendi. Sadece gorsel olarak begenilen bu telefonda umarim sıkıntı yasamayiz. Samsung alinacak gibi duruyor. Herkese tesekkur ederim.

Komşum dün kliksa.com'dan Samsung Galaxy Note 3 9005 siparişi geçtim. Bana göre -incelediğim kadarıyla Note 3 9000Q serisinden daha iyi bir alet. Zaten nette Samsung N9000Q vs N9005 yazarsanız karşılaştırmalar geliyor. Teknoloji marketlerde N9000Q en az 1750 TL gibi bir fiyata satılırken Kliksa'da N9005 1999 TL'den indirimle 1599 TL'ye gelmiş.
Kargo azizliği yaşamazsak iyi bir alışveriş oldu gibi. Note 4 şu an 2200 TL civarı bir fiyattayken Note 3'e de bir bakmak isteyebilirsiniz. Bayanlar için Gold-Siyah versiyonu da mevcut.

Bir göz atın isterseniz.
(19/01/2015, Saat: 00:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum dün kliksa.com'dan Samsung Galaxy Note 3 9005 siparişi geçtim. Bana göre -incelediğim kadarıyla Note 3 9000Q serisinden daha iyi bir alet. Zaten nette Samsung N9000Q vs N9005 yazarsanız karşılaştırmalar geliyor. Teknoloji marketlerde N9000Q en az 1750 TL gibi bir fiyata satılırken Kliksa'da N9005 1999 TL'den indirimle 1599 TL'ye gelmiş.
Kargo azizliği yaşamazsak iyi bir alışveriş oldu gibi. Note 4 şu an 2200 TL civarı bir fiyattayken Note 3'e de bir bakmak isteyebilirsiniz. Bayanlar için Gold-Siyah versiyonu da mevcut.

Bir göz atın isterseniz.
Sagolun btoprak bakicam.
Saygilar.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
(19/01/2015, Saat: 00:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum dün kliksa.com'dan Samsung Galaxy Note 3 9005 siparişi geçtim. Bana göre -incelediğim kadarıyla Note 3 9000Q serisinden daha iyi bir alet. Zaten nette Samsung N9000Q vs N9005 yazarsanız karşılaştırmalar geliyor. Teknoloji marketlerde N9000Q en az 1750 TL gibi bir fiyata satılırken Kliksa'da N9005 1999 TL'den indirimle 1599 TL'ye gelmiş.

Bir göz atın isterseniz.

Ben burada tekrar gireyim arkadaşlar: Note3 lerde şöyle bir sorun var. Çerçevesi soyuluyor. Hem de çok rahatsız edici bir şekilde.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Konuyla ilgili olan arkadaşlara bir sorum olacaktı.

Sahip olduğum mevcut akıllı telefonu sadece konuşma ve çok nadiren sms amacıyla kullandım. Lakin ekranının çatlaması, ara ara saçmalayıp kendini kapatması ve en son ekranının telefondan tamamen ayrılması neticesinde telefon alma ihtiyacım doğdu. Hem fotoğraf çekme kabiliyeti hem internet kullanımı için de yeni bir telefon almak istiyorum. Bugün uğradığım bayi LG G4 marka/model telefonu biraz beklersem edinebileceğimi söyledi. Bir fikriniz var mıdır?

Teşekkür ederim.
Acta est fabula, plaudite.
(05/05/2015, Saat: 19:33)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyla ilgili olan arkadaşlara bir sorum olacaktı.

Sahip olduğum mevcut akıllı telefonu sadece konuşma ve çok nadiren sms amacıyla kullandım. Lakin ekranının çatlaması, ara ara saçmalayıp kendini kapatması ve en son ekranının telefondan tamamen ayrılması neticesinde telefon alma ihtiyacım doğdu. Hem fotoğraf çekme kabiliyeti hem internet kullanımı için de yeni bir telefon almak istiyorum. Bugün uğradığım bayi LG G4 marka/model telefonu biraz beklersem edinebileceğimi söyledi. Bir fikriniz var mıdır?

Teşekkür ederim.

Komşum fikir tam olarak neyle ilgili ? G4 mü yoksa yeni bir akıllı telefon tavsiyesi mi ?

Şahsi fikrim Android düşünülüyorsa S6 , Note 4. Veya Xperia Z2 , Z3. Bunlar gerek malzeme kalitesi , gerekse de yazılımsal anlamda tatmin edecektir sizi. LG leri malzeme kalitesi olarak yetersiz buluyorum. Samsung da yukarı da yazdığım iki modelin öncesinde son derece kıytırık malzeme kalitesine sahipti. S6 ve Note 4 olmuş.

Sizin kullanımınız için bir diğer seçenek de Iphone olurdu...

Sent from my iPad using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,583 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,498 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,654 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,945 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,267 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,354 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,153 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 26,171 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,650 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,904 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: