Akıllı Telefon Tavsiyesi
(27/08/2013, Saat: 21:59)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/08/2013, Saat: 21:33)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam saat demişsin kafa karışıklığıdır herhalde deyip telefona göre cevap veriyorum Big Grin
Elde verdiği his çok kaliteli değil açıkçası ama öyle leğen plastiği gibi de hissettirmiyor. Daha çok inceliğininde katkısıyla narin görünüşlü. Bence sıkıntı duyacağınız bir şey değil. Sonuçta illaki kılıf kullanıldığı için de benim dert etmediğim bir konu kasa kalitesi.
Umarım cevap yeterli olmuştur..

(27/08/2013, Saat: 19:57)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/08/2013, Saat: 01:49)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun Smile
Su an discovery'den yaziyorum, pisman olmayacagin bir telefon. Umarim cabuk gelir, iyi gunlerde kullanman dilegiyle...

üstadım ürünün kasa kalitesi nasıl, çok merak ediyorum aslında ben de bu saati

Tesekkurler, kafam bir milyondu yazarken Big Grin

TongueTongueTongue
Büyük ekranlı tablete yakın bir telefon düşünüyorum.
Sokakta çekinmeden kullanırım Smile Bazı büyük ekranlı telefon kullananlar halk içinde telefon çalınca çıkarıp konuşmaya utanıyormuş.
Iphone küçük olduğu için düşünmüyorum.

Huaweı Ascend Mate,batarya,ekran ve fiyat güzel

Samsung Galaxy Mega 6.3,budur işte kocaman ekran,acaba biraz daha küçük olsa daha mı kullanışlı olur ?

Samsung Note II N7100,bir çok kişinin tercihi

LG E986 Optimus G Pro,özellikleriyle tercihlerim arasına katıldı.
İhtilaf üstadım bence kesinlikle note 2 derim bu yaz babama almıştım her aradığında söyler iyiki almışsın diye.
Every farewell is a new beginning.
(24/11/2013, Saat: 16:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük ekranlı tablete yakın bir telefon düşünüyorum.
Sokakta çekinmeden kullanırım Smile Bazı büyük ekranlı telefon kullananlar halk içinde telefon çalınca çıkarıp konuşmaya utanıyormuş.

Samsung Galaxy Mega 6.3,budur işte kocaman ekran,acaba biraz daha küçük olsa daha mı kullanışlı olur ?

Bu üç telefonun arasında kaldım.

Direk note 3 diyorum. Full hd ekran, 13mp kamera, 2k hd video çekimi, 3200 mah batarya. Komple bir set.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Donanım artıları var,ekran 5,5 inch.Yazılım ve bug arızaları var mı?
Hot spot özelliği acaba nasıl.

(24/11/2013, Saat: 16:21)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf üstadım bence kesinlikle note 2 derim bu yaz babama almıştım her aradığında söyler iyiki almışsın diye.
benim de Telefon mevta olacak yakında, ben de sizin gibi büyük ekranlı istiyorum ve note 2 şu anki fiyatlarıyla seçeneklerim arasında, yeni modeller, mesela one max oldukça pahalı ve çok büyük geliyor bana. ekran limiti bana göre 5.2-5.5 inch civarı iyidir gibi geliyor. ikinci alternatif olarak yine büyük sayılır lg g2 32 gb versiyonu. şu anki en hızlı 2 telefondan birisi ve lg' nin androide eklediği yazılımsal özellikler hakikaten işe yarar (tek elle kullanım için klavye düzeni seçebilmek gibi) fiyat olarak biraz daha yüksek elbette lakin içerik olarak ta bir o kadar üstte. samsung için düşüncem, o pazar malı plastikte direttikçe benim almak istemem yönünde ama flip cover da ilgi çekici geliyor ki lg de de var aynı kapak. o da samsungun kardeşi yine aynı plastik. bu telefonlar elden çok kolay kayabiliyor. yıllardır aluminyum kasa kullanıyorum, artık miadı doldu dolacak lakin ele verdiği kalite hissi çok güzel, yeni telefonlar arasında birtek htc one ve htc 8x verdi bana bu kaliteyi.
(24/11/2013, Saat: 16:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Büyük ekranlı tablete yakın bir telefon düşünüyorum.

Bu üç telefonun arasında kaldım.

Mega 6.3 ten uzak durmanizi öneririm o ekrana destek verecek işlemci ram miktarı yok size önerim note 2 ve mate I kullanmanızı ve tercihinizi yapmanız yönünde güncellemeler hakkında bir araştırma yapıp öyle almanızı öneririm note 2 4.4 alacak mesela

LG-P970 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Bu kadar paraya Sony experia Z1 alınmaz mı?

(24/11/2013, Saat: 16:22)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Direk note 3 diyorum. Full hd ekran, 13mp kamera, 2k hd video çekimi, 3200 mah batarya. Komple bir set.
Valla üstadım, kendisi ulusal bir gazetede gazeteci, yazılarını yazıyor, resim yolluyor, maillerini kontrol ediyor kısaca her işi onunla hallediyor. Hotspot olması lazım zira kendim kullanmadığım için bilmiyorum. Yazılım güncellemesi daha yeni geldi veya gelecek. Valla babama bug var mı bug desem heralde sen benle dalgamı geçiyorsun diye sağlam bir kalay yerim Big Grin
Every farewell is a new beginning.
(24/11/2013, Saat: 16:25)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim de Telefon mevta olacak yakında, ben de sizin gibi büyük ekranlı istiyorum ve note 2 şu anki fiyatlarıyla seçeneklerim arasında, yeni modeller, mesela one max oldukça pahalı ve çok büyük geliyor bana. ekran limiti bana göre 5.2-5.5 inch civarı iyidir gibi geliyor. ikinci alternatif olarak yine büyük sayılır lg g2 32 gb versiyonu. şu anki en hızlı 2 telefondan birisi ve lg' nin androide eklediği yazılımsal özellikler hakikaten işe yarar (tek elle kullanım için klavye düzeni seçebilmek gibi) fiyat olarak biraz daha yüksek elbette lakin içerik olarak ta bir o kadar üstte. samsung için düşüncem, o pazar malı plastikte direttikçe benim almak istemem yönünde ama flip cover da ilgi çekici geliyor ki lg de de var aynı kapak. o da samsungun kardeşi yine aynı plastik. bu telefonlar elden çok kolay kayabiliyor. yıllardır aluminyum kasa kullanıyorum, artık miadı doldu dolacak lakin ele verdiği kalite hissi çok güzel, yeni telefonlar arasında birtek htc one ve htc 8x verdi bana bu kaliteyi.

Komşum g2 note 3 kıyası, fotolarda olay belli. galaxy ve note serilerinin kameralarının çok memnun edici olduğunu belirteyim.

http://www.mobileburn.com/22183/review/s...3-vs-lg-g2
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,613 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,640 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,781 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 75,420 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,339 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,380 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,185 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 26,387 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,725 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,972 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: