En son ne bitirdiniz?
(21/05/2020, Saat: 03:08)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sabun bitmek üzere insaallah Smile Atmaya kıyamadım  ama asla almam bir daha tras esnasinda da sonrasinda cok kuruttu yüzümü

Asla asla demeyin komşum Smile Çünkü arko bırakılmaz, sadece ara verilir Big Grin
Ustura
Cevapla
En son proraso sandal ağacı özlü tıraş öncesi ve sonrası kremi bitirdim. Çok ürünüm olduğundan genelde eldeki şeyleri bitirmem çok zaman alıyor, bu ürün şimdiye kadar en hızlı bitirdiğim ürün oldu.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
WWW
Cevapla
(23/05/2020, Saat: 19:02)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son proraso sandal ağacı özlü tıraş öncesi ve sonrası kremi bitirdim. Çok ürünüm olduğundan genelde eldeki şeyleri bitirmem çok zaman alıyor, bu ürün şimdiye kadar en hızlı bitirdiğim ürün oldu.

Lordum birde bitirdigin bi iki parfum soyle surda Smile
Iyice unuttun o isleri . Herkes inceleme istiyo benden soylemesi .
Cevapla
Avon Full Speed tıraş sonrası losyon. Çok şükür kurtuldum, tıraş sonrası yüzümde kaşıntı yapıyordu, yapış yapış hissiyatı veriyordu. Bir daha asla kullanmam. Kolonya ondan daha iyi geliyordu bana.
Bence ustura
Cevapla
En son Arko tıraş sonrası kremini bitirdim. Elimde fazla malzeme var. Ne olacak göreceğiz. Önümüzde ki maçlara bakacağız artık.
Cevapla
sfLXXM.jpg

Tam da bitecek zamanı buldu  Big Grin
Ustura
Cevapla
Neville tıraş kremini bitirdim ki arko haricinde bitirdiğim ilk tıraş sabunu/kremi neville oldu. Her ne kadar fiyat performans değerlendirmesi bakımından yüksek fiyatından dolayı tercih edilesi olmasa da hem tıraş esnasındaki koruyuculuğu hem de tıraştan sonra cildi yumuşacık ve nemli bırakması nedeniyle sevdiğim bir ürün oldu. Kokusu da gayet güzeldi. Tekrar almayı düşündüğüm bir ürün ama öncelikle eldeki sabunlardan birkaçını daha bitirmeyelim.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi