En son ne bitirdiniz?
Pitralon Polar ve Original.
Sırada Nivea Sensitive Cool losyon var. Birkaç tıraşa o da biter.
Tabac aftrtshave losyonu bitirdim ama ilk kez bu ürünü bitirdiğimde dolabımda yedeği yok Smile
Muhtemelen 5. Şişedir kendisi .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Severek kullandım. Yedekte biraz daha var.

e674494be91df16da61e83bc837b9167.jpg

https://zbm.co/u/9XRJPJ?r=333204178
https://beyfendi.org
Kötü bir ürün. Kimseye tavsiye etmiyorum. Tıraş sonrası emilimi miktarı doğru ayarlarsak değil , ciltte yanma yapıyor. Tıraş sonrası nemlendirmesi vasat. Hissiyat zayıf. Kokusu vasat ötesi zaten. Daha da kapıdan sokmam Big Grin

İtalya da yaşıyor olsanız market ürünü bir ürün ve ucuz olması sebebiyle denemek için dahi alınabilir ama Türkiye için hem çok pahalı hem de ülkemizde daha uygun fiyatlara, daha iyi market ürünleri rahatlıkla bulunuyor.

Çok sektirdim sabah sabah Big Grin

Herkese keyifli tıraşlar.1096836f4807d52c1a65068b359c63b7.jpg
(10/10/2020, Saat: 08:55)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kötü bir ürün. Kimseye tavsiye etmiyorum. Tıraş sonrası emilimi miktarı doğru ayarlarsak değil , ciltte yanma yapıyor. Tıraş sonrası nemlendirmesi vasat. Hissiyat zayıf. Kokusu vasat ötesi zaten. Daha da kapıdan sokmam Big Grin

İtalya da yaşıyor olsanız market ürünü bir ürün ve ucuz olması sebebiyle denemek için dahi alınabilir ama Türkiye için hem çok pahalı hem de ülkemizde daha uygun fiyatlara,   daha iyi market ürünleri rahatlıkla bulunuyor.

Çok sektirdim sabah sabah Big Grin

Herkese keyifli tıraşlar.1096836f4807d52c1a65068b359c63b7.jpg

Yok komşum bütün sektirmeleriniz yerindeydi. Konusunu siz açmışken okaliptüslü losyonunu da almasınlar onundan bundan kalır yanı yok Big Grin
@"Oldstyle" onda en azından mentol vs var. Performansı vasat olsa da en azından bir serinlik veriyor, bunda hiçbir şey yok Big Grin Tıraş sonrası yatıştırıcılık vs. Kendi başlıklarında görüşlerimi yazdım sabunu/kremi de çok ahım şahım matah ürünler olmamasına karşın mesela yeşil serisi veya sandal ağacı serisi yine de kullanılabilir ürünler. Birini yaz aylarında, öbürünü kış aylarında düzenli kullanırım. Bu aftershaveleri / balsamları vs çok kötü, kötü olduğu gibi gereksiz de pahalı... Seven kullanan adama saygımız sonsuz neyse uzatmayayım abi konuyu Smile

Bu arada mesajı editleyemediğim için şöyle düzelteyim,

" Kötü bir ürün. Kimseye tavsiye etmiyorum. Tıraş sonrası emilimi miktarı doğru ayarlarsak fena değil" bir kelimeyi atlamışım.
Açıkcası yeşil Proraso aftershave çok bitirdim çünkü biraz bağımlılık yaptı bende ama ilk fırsatta kopup başka şeyler de denemek isterim, fakat çok alternatif de yok memlekette.

Onun dışında son bitirdiğim şey Musgado Real ve aşırı iyi kokuyordu bence ama gereksiz pahalı.

71ZND2654rL._AC_SL1500_.jpg
(10/10/2020, Saat: 09:37)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Oldstyle"  onda en azından mentol vs var. Performansı vasat olsa da en azından bir serinlik veriyor, bunda hiçbir şey yok Big Grin Tıraş sonrası yatıştırıcılık vs. Kendi başlıklarında görüşlerimi yazdım sabunu/kremi de çok ahım şahım matah ürünler olmamasına karşın mesela yeşil serisi veya sandal ağacı serisi yine de kullanılabilir ürünler. Birini yaz aylarında, öbürünü kış aylarında düzenli kullanırım. Bu aftershaveleri / balsamları vs çok kötü, kötü olduğu gibi gereksiz de pahalı... Seven kullanan adama saygımız sonsuz neyse uzatmayayım abi konuyu Smile

Bu arada mesajı editleyemediğim için şöyle düzelteyim,

" Kötü bir ürün. Kimseye tavsiye etmiyorum. Tıraş sonrası emilimi miktarı doğru ayarlarsak fena değil" bir kelimeyi atlamışım.

Ben diğer losyonlarla duş almaya alışkın olduğum için üstadım. İlk kullandığımda cold-mix havuzuna düşmüş gibiydim Big Grin
Bir seneye yakındır geleneksel tıraş oluyorum hala birşeyler bitmedi Big Grin
Severek kullandigim bir sabundu, ozellikle kis donemi icin rotasyonumda mutlaka bulunduruyorum.
Krem versiyonunu sabuna kiyasla daha basarili buluyorum ancak sabun daha uzun omurlu.
Bugunku tirasimda finali yaptik sonunda Smile

GsaxDC.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: