En son ne bitirdiniz?
eba8458229e1110b7936b3e071411330.jpg
Başta sevemedim fazla yağlı gibi gelmişti zamanla sevdim
Nivea Krem den daha iyi kokusu , 1 Euro Luk fiyatına göre oldukça iyi iş çıkardı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
j990mx.jpg
İlk denediğimde gayet iyi olduğunu hatırlıyorum ancak 2-3 ay sonra elime aldığımda tam bir hayal kırıklığıydı. Köpürmediği için bol bol kullandım. Köpüğü sapsarı performans yerlerde bi üründü. Bendeki bozulmuş da olabilir, bilmiyorum. Bu arada kokusu efsane tabac kokusunun sentetik bir taklidi gibiydi. Üzdü.
Basından badireler atlattı; bir ara alkolu ayrıstı, mikserde karıstırdım kendine biraz geldi, sıcakları goruncede ilk gunku kıvamına geldi tekrar, tahminim cok dogal bir urun. Severek kullandım. Sisesini saklamayı dusunuyordum ama onu sakla bunu sakla cöp eve donecez, ustundeki stickerı cıkarıp rafıma yapıstırıp siseyi attım.

2aa0z68.jpg
opr7s5.jpg
Alt rafta cevher yatıyormuş nazar değmesin üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Olan var olmayan var hocam, gözüm döndü resmen. Gelenler gideni hiçbir zaman aratmasın inşallah. Keyifli tıraşlar..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben amblem gozuksun diye cevresini dagıttıydım, bir ara daha derli toplu cekerim rafı. Sagolun var olun, daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.
Bir MWF kalıbının daha sonuna geldik. Son gün performansı da yeterince iyiydi. Yapımda ve yayında emeği geçen tüm ingiliz koyunlarına teşekkürü bir borç biliriz Smile

mhufe9.jpg
11mgo4z.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bu sabah tıraşında 10'luk Vidyut Supermax super stainless jiletin sonuncusunu kullandım ve paketi bitirdim. Çok keyifli bir jiletti. Özellikle kendi vatandaşı Parker Variant ile çok uyumlu gitti. Yine alırım ben bundan.
"A Samurai always wears two swords."
Yazın iyi giden mentollü bir üründü, yazık oldu 988b3a91736093492463d9f57720b4ce.jpg
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Cella'dan tekrar alacagim, vaseline yuz yikama jeli de gayet basarili.

36fe121d3465.jpg
Hijyene önem veren elit bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: