En son ne bitirdiniz?
Şimdi sabunu bir tarafa bırakıyorum. Hani oraya gelemedim daha o nedenle bir tarafa bırakıyorum.

Lafı hiç eveleyip gevelemeden, AS bitirenlere sormak istiyorum: İçiyor musunuz? Ne yapıyorsunuz?
(16/01/2018, Saat: 01:47)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi sabunu bir tarafa bırakıyorum. Hani oraya gelemedim daha o nedenle bir tarafa bırakıyorum.

Lafı hiç eveleyip gevelemeden, AS bitirenlere sormak istiyorum: İçiyor musunuz? Ne yapıyorsunuz?

2014'te evlendiğimde alınan nivea aftershave losyonun yarısını 3 yılda tüketebildim. Tabi ki hergün kullanmıyordum ama kullanınca da hakkını veriyordum. Hiç bitmeyecekmiş gibi gelmesi nedeniyle ellerimi sadece onunla yıkadığım geldi aklıma. O nedenle çok güldüm. @pilotic orjinal tespit.

Belki bir Orhan Kaptan olabilirsin.

https://youtu.be/TqaslZQ2MEE
Florena Comfort Tıraş Kremi

Üstünü havlu/peşkir organizasyonunda hediye bahanesiyle siz değerli komşularıma çiğköftecinin sos koyduğu plastik kaplarda çok şık, göz kamaştırıcı bir ambalaj ile göndermiştim. Aslında orda hediye işin bahanesiydi. Asıl amacım 5 yıl boyunca aynı ambalaja bakıp bunalıma girmemekti. Cool Cool Cool

Dibinde de 2-3 tıraşlık kendime ayırmıştım. Nihayet bitti. Fakat bir tüp daha var. Onu da hiç görmeyeceğim bir yere koydum. Gözden uzak olunca gönülden de uzak oluyor mecburen.

33oo1at.jpg

Bu ürün, Nivea tıraş kremi ile yanılmıyorsam aynı fabrikada üretiliyor. Gayet başarılı buldum. Kokusu market ürünlerinin bir çoğu gibi deterjanımsı, sentetik bir koku. Onun haricinde işini gayet iyi yapıyor. Bir miktar fazla kullanmak gerekiyor ki bu bence iyi bir özellik. Çabuk bitiyor bu sayede Smile. Tıraştan sonra pek kurutmuyor ama nemlendirmiyor da. Ustura tıraşını hala çok iyi beceremesem de bugün Ali Bıyıklı ve bununla tıraş oldum. Ciddi bir tahriş vs. yok. Tıraş sırasında kayganlığı yeterilydi. Benim ahaste bir şekilde ustura tıraşı olmama yetecek kadar süre de tanıdı bana.

Bir daha alır mıyım? Almam çünkü hayat durduk yere bu kremi ikinci kez kullanacak kadar uzun değil. Bir denemelik alınır mı, evet alınır.
başlığın şöyle bir faydası var, bir ürün bitiyorsa memnun kalınmış demektir.

bu hafta tas'a bastığım arko sabun bitmiş olup nivea krem'in de sonunu çöp yaptım.
cella açtım, ne zaman biter bilinmez şuan gıcır gıcır duruyor.
Gerçekten ben de anlam veremiyorum, nasıl bitiriyorsunuz as ve kolonyaları Big Grin
Yaklaşık 1 senedir Est tıraş kolonyası kullanıyorum, bitiremedim henüz.
En sonunda bitirebildim. Body Shop Arber after shave var sırada.

207131e29a45eddbe73676619cd60522.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
TOBS'un diğer kremlerine göre performansı zayıf, ama yeterli. Kokusu eski gibbs'leri hatırlattığı için kullandım. Kokusu dışında tek artısı hassas ciltler için olduğu için içerisinde allerjen barındırmaması. Benim cildim hassas değil, dolayısıyla bir daha alacağımı zannetmiyorum :

huoynn.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Posicor komsum valla uzuldum pek begenmemene. Aslında performans olarak avocado ile en iyi serilerinden biri nemlendirme ve tıras keyfi olarak tobs markası icinde. Demek ki sana uymamıs saglık olsun yenilerine bakalım.

En son biten Sebamed balmımız. Devrim abi hediye ettiginde, ulkemizde sebamed in balmı bulunmuyordu. Sanırım yeni getirmeye baslamıslar. Eger aynı urun ise guzel basarılı bir balm. Tavsiye olunur.
21amfk6.jpg
(31/01/2018, Saat: 10:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Posicor komsum valla uzuldum pek begenmemene. Aslında performans olarak avocado ile en iyi serilerinden biri nemlendirme ve tıras keyfi olarak tobs markası icinde. Demek ki sana uymamıs saglık olsun yenilerine bakalım.

Yağlı kösele gibi bir cildim var üstad, muhtemelen kuru ve/veya hassas ciltler için daha uygun bir krem. Kokusu iyi ama cidden.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(01/02/2018, Saat: 11:56)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yağlı kösele gibi bir cildim var üstad, muhtemelen kuru ve/veya hassas ciltler için daha uygun bir krem. Kokusu iyi ama cidden.

Cildimiz aynı, kösele - yağlı, Almanya dan almıştım halen ara ara kullanırım, ihtiyaç varsa tavsiye ederim.
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: