En son ne bitirdiniz?
Nihayet bitti. Bahar ve yaz aylarında beğenerek kullandığım bir üründü. Yaz için kokusu biraz ağır diyen arkadaşlar olabilir. Kış için pek yeterli değil kanımca. Elimde 1 adet daha var. Rotasyonla kullanımda bakalım o ne kadar sürede bitecek?

2qsyucl.jpg
vy7bit.jpg
2 ürün aynı anda bitti. Çok şükür artık ürünler bitmeye başladı. Bu da yenilerini alabilirim demektirSmile
Maggard Razors'tan aldığım numune sabunlar/kremler bitti. Ürünleri başka sabunlar/kremler ile rotasyona tabi tuttuğum ve aç-bitir şeklinde kullanmadığım (maalesef kendi aralarında da dönüşümlü kullandım) için özellikleri hafızamda pek kalıcı olmadı. (ya da net bir yargıya varamadım diyelim) Bu nedenle kimseyi yanıltmamak adına performanslar hakkında yorum yapmak istemiyorum. Sadece kokular ile ilgili birkaç madde yazayım:

- TOBS ürünlerinin kokusu beni cezbetmedi.
- Genel olarak sandalwood kokusunun pek bana göre olmadığını anladım.
- London Barbershop'un kokusu berber dükkanı kokusu gibi, ben beğendim.
- Tobacco Leather'ın kokusu ağır gelebilir. Tütün-deri karışımı bir koku.
- Cognac and Cuban Cigars'ın kokusunu beğendim. Yüzünüz puro kokuyor. Mis  Big Grin

2zflaaq.jpg
e93ce364a039fb46ee879df2d4c31bbc.jpg

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Shiseido Zen aftershave. Neredeyse 2 yıl önce almıştım. Kokusu zayıfladı ama koruma performansında hiçbir azalma olmadı. Artık Türkiye'de satılmıyormuş.
d0c16e4644d591c49584ebc624d9a825.jpg
29awd4o.jpg
25. Tıraşta bitti, normal kullanımda 30'u görür rahat Smile
AkQ91z.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor

nasıl memnun kaldınmı babis.
(02/06/2017, Saat: 13:53)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @posicor

nasıl memnun kaldınmı babis.

Kaldım valla, yaz sabunu değil gerçi ama Allahtan İstanbul'da havalar tam ısınmadı Smile

Edinmesi güç olmasa kuru cildi olan herkese tavsiye ederim. Kendi sitesinde kargo ateş pahası. Maggard'da da var ama 165 gramlık olan aile boyu sadece. O kadar sabun yaklaşık 160-165 tıraş götürür ama kokusu değişik olduğu için bu boyutta almak riskli olabilir. Bir de biraz tecrübe isteyen bir sabun, mwf'den bir tık daha uğraştırıyor.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(02/06/2017, Saat: 17:03)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de biraz tecrübe isteyen bir sabun, mwf'den bir tık daha uğraştırıyor.

Üstad artisan sabunlar, "triple milled" diye tabir edilen yoğunlaştırma işlemi yapılmadığı için biraz yüklemesi uzun sürse de harika köpük veren ve cilt bakımı yapan sabunlardır. Ki siz de epey tecrübe ediyorsunuz gördüğüm kadarıyla. BEn ara sıra üretim sabun kullanıp o hızlı yükleme konforunu yaşasam da, sonra yine de artisanlara geri dönüyorum. Keyifli tıraşlarınız olsun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: