En son ne bitirdiniz?
erasmic stick
69p7pk.jpg
(01/06/2013, Saat: 15:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella'yı geniş bir tasa basın krem gibi değil sabun gibi,tıraştan bir iki dakika önce üzerine bir iki tatlı kaşığı su dökün,suyu silkelenmiş fırçayı geniş kaptaki cella üzerinde çevirerek Tabac kıvamında köpük alırsınız Idea

Bu yöntemi sabunu kendi tasından çıkarmadan dün gece denedim harika sonuç verdi.
Ben, fırçadaki suyu tamamen sıktım ve fırçada olması gereken (göz kararı) kadar suyu sabun üzerine döküp 1-2 dakika beklettim sonuç harika.
Suyu yinede az tutmakta fayda var eğer az gelirse sonradan takviye yapılabilir.
Sanırım bu yöntem bütün sabunlarda en uygun sonucu verecektir.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Bütün sabunlarda işe yarıyor.
Tallow,palm,gliserin...
Geniş kap olmasının avantajı,finest fırçayı çevirdikçe rahat sabun yükleniyor,fırçayı çevirdikçe tekrar yükleme kendiliğinden oluyor,su ilavesi, gerekirse yine aynı kap'a su ilavesi köpük kıvamını kremaya çeviriyor.
Kısaca tek kapta iş bitiyor.

(04/06/2013, Saat: 23:55)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/06/2013, Saat: 15:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella'yı geniş bir tasa basın krem gibi değil sabun gibi,tıraştan bir iki dakika önce üzerine bir iki tatlı kaşığı su dökün,suyu silkelenmiş fırçayı geniş kaptaki cella üzerinde çevirerek Tabac kıvamında köpük alırsınız Idea

Bu yöntemi sabunu kendi tasından çıkarmadan dün gece denedim harika sonuç verdi.
Ben, fırçadaki suyu tamamen sıktım ve fırçada olması gereken (göz kararı) kadar suyu sabun üzerine döküp 1-2 dakika beklettim sonuç harika.
Suyu yinede az tutmakta fayda var eğer az gelirse sonradan takviye yapılabilir.
Sanırım bu yöntem bütün sabunlarda en uygun sonucu verecektir.
Fitjar ve Mike's sabunlar..

Biraz özlemek iyi gelicek bu ikisini Smile
Bunun içinde deterjan vaaaaarrrrrrrr

(02/06/2013, Saat: 14:49)mckemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: erasmic stick
69p7pk.jpg
Tabac deodarntlardan 3 cüsünü bitirdim. Artık türkiyeye göndermiyorlar. yurt dışına çıkınca stok yapacam

(04/11/2012, Saat: 00:49)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac aftershave bitti. Yenisini de alamadım daha. Sad
martin hocam o mesajı yazalı on ay olmuş. O köprünün altından çok sular aktı. Stoğum oldukça sağlam. Connaught ya da ts.co.uk ile kapışırım tabac konusunda.

jws.gif

(03/09/2013, Saat: 02:00)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac deodarntlardan 3 cüsünü bitirdim. Artık türkiyeye göndermiyorlar. yurt dışına çıkınca stok yapacam

(04/11/2012, Saat: 00:49)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac aftershave bitti. Yenisini de alamadım daha. Sad
iha şap
eridi bitti gitti ıslak bırakmışım
bir kaşık toz şeker gibi bir manzarayla
karşılastım bugün baktıgımda Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(03/09/2013, Saat: 01:58)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun içinde deterjan vaaaaarrrrrrrr

(02/06/2013, Saat: 14:49)mckemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: erasmic stick
69p7pk.jpg

stickte de var mı hocam

bunun da dibini gördük şükürSmile

n3w292.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: