En son ne bitirdiniz?
Geleneksel tıraşa başlayalı 1 yıl oldu ve ilk defa bir şeyi bitirebildim.

x25ici.jpg
ben dün itibariyle bir adet TOBS Rermyn Street sabun bitirdim. Sabunlardan biri gitti kaldı 15Smile
4 aydır bitirebildiğim tke şey nivea aftershave. Sabunlar bitiyor mu gerçekten Smile bana hiç bitmez gibi geliyor da Smile
Gillette Aftershave Balsam Smile
iki haftadır ıslak traş olmaya çalışıyorum, tabiki sedece jilet bitirebildimSmile
merak ettiğim en fazla bir jiletle üç kezden fazla tıraş olamamamın normal olup olmadığı. acemilkten midir? çözemedim gitti.
Bana kalırsa normal. Ama jiletten jilete değişiyor. Kimisi 3 kimisi 5 tıraş veriyor. tabi bu sizin sakal tipinize de bağlı. Öte yandan, cildinize dik açıyla sürtüyorsanız körelme olasılığını da artırıyorsunuz demektir.

(12/09/2014, Saat: 11:46)Punisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iki haftadır ıslak traş olmaya çalışıyorum, tabiki sedece jilet bitirebildimSmile
merak ettiğim en fazla bir jiletle üç kezden fazla tıraş olamamamın normal olup olmadığı. acemilkten midir? çözemedim gitti.
www.BarbarosRazors.com

(12/09/2014, Saat: 12:27)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana kalırsa normal. Ama jiletten jilete değişiyor. Kimisi 3 kimisi 5 tıraş veriyor. tabi bu sizin sakal tipinize de bağlı. Öte yandan, cildinize dik açıyla sürtüyorsanız körelme olasılığını da artırıyorsunuz demektir.

sakalım sert, gilette sarı kutuyla 3 tıraş, polsilverla 2 tıraş oldum acemilikten dik tuttuğum zamanlar oluyor makinayı, dikkat etmeye çalışıyorum ama zamanla kazanılacak bir yetenek nede olsa.
deneyeciğm astra mavi kutu, gilette yeşl kutu var stoğumda belki onlar daha verimli olabilir.
Muhle Sandalwood sabun bitirdim dün. Şimdiye kadar kullandığım ürünler arasında en memnun kaldığım sabun diyebilirim. Şimdi Proraso Sandalwood açtım, bakalım nasıl olacak...

Sent from my iPad using Tapatalk
bu sabah ıtıbarıyle elımdekı butun kremlerı bıtırmıs bulunmaktayım;sonunda.nıhayet sıra sabunlara geldı.cok sukur.Smile
Elimde bunlardan hiç kalmadı..

2d2jgq1.jpg

1e599v.jpg

2ry1p4j.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: