En son ne bitirdiniz?
Vulfix sandalwood krem bitti. Buram buram sandalwood kokusu, acemi iken anlayamadığım tecrübelendikçe takdir ettiğim performansı, aynı zamanda paraben bombası Smile

ymasyte6.jpg

zy7e7e4y.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Valla tras icin ayirdigim butceyi bitireli cok oldu ama hicbir urun bitmedi.... Aldigim ve yedegi olan occitane cade balsam ve sabun 5 ayda yariladi daha Sad yedekleri de cabasi...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(04/04/2014, Saat: 10:32)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla tras icin ayirdigim butceyi bitireli cok oldu ama hicbir urun bitmedi.... Aldigim ve yedegi olan occitane cade balsam ve sabun 5 ayda yariladi daha Sad yedekleri de cabasi...

Cade soğuk sıkım sabun ya, kolay kolay bitmiyor kerata. Big Grin Ben daha yüzeyinden azıcık kazıyabildim. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Valla ustadim yaz geliyor... Sanirim balzami yazinda kullanacagim alistim iyice

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(04/04/2014, Saat: 17:24)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ustadim yaz geliyor... Sanirim balzami yazinda kullanacagim alistim iyice

Benim Cade balsam açılalı bir yılı geçti çoktan, hala bozulmadı. O konuyu dert etmeyin, yazın bayar o. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
hele şükür arko men maximum comfort memnun olmasam da ürünleri bitirme tarafıyım en sonunda bitirdim
Şerefsizlik ağaç gövdesindeki bir çizik gibidir; zamanla yok olmaz, tersine gittikçe büyür. (Eski bir Samuray atasözü)
Gilette balsam. Smile
Çok memnun kaldığım bir ürün ama biraz ara verelim dedim Smile
ed4f5f0ad5f29c6179b9b3dcf0b03acd.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(16/08/2014, Saat: 17:21)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok memnun kaldığım bir ürün ama biraz ara verelim dedim Smile
ed4f5f0ad5f29c6179b9b3dcf0b03acd.jpg

Ferahlatıyormu komşum?
e mail adresim tipsol@me.com
Çok ferahlatma yok komşum ama tahriş ve kızarıklık giderme konusunda çok başarılı
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: