Treet Platinum
Jilet için şu anki yorumum; polsilver'ın çırağı. Ustasının izinden gidiyor. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Geçen merkur futur ile kullandım.
Dudağımın altı ve çevresi biraz tahriş oldu. İlk defa orası tahriş olmuştu, heralde dedim ben bastırdım bu sefer.
Sonra bir daha tıraş oldum, biraz boynumun küçük bir bölgesin tahriş oldu.
Sanırım bu jileti dikkatli kullanmak lazım. Ben normalde 2 defa çıkış yönüne geçip tıraşı tamamlarım, bu jiletle biryerden 3-4 defa geçersem veya bastırırsam tahriş ediyor.
Rahatlık olarak ortalamanın üstündeydi. Çenemin altında çok az çekme yaptı ki normalde birçok jilet benim çenemin altında kıl çekmeye başlar.

Üstatlar polsilverla karşılaştırmışlar, bence de ikisi birbirine yakın. Ama ben polsilverda daha rahat ediyorum.
de89 makine ile çok konforlu bir tıraş geçirdim kendisi ile keskinliği orta konfor iyiydi
(02/05/2020, Saat: 18:30)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen merkur futur ile kullandım.
Dudağımın altı ve çevresi biraz tahriş oldu. İlk defa orası tahriş olmuştu, heralde dedim ben bastırdım bu sefer.
Sonra bir daha tıraş oldum, biraz boynumun küçük bir bölgesin tahriş oldu.
Sanırım bu jileti dikkatli kullanmak lazım. Ben normalde 2 defa çıkış yönüne geçip tıraşı tamamlarım, bu jiletle biryerden 3-4 defa geçersem veya bastırırsam tahriş ediyor.
Rahatlık olarak ortalamanın üstündeydi. Çenemin altında çok az çekme yaptı ki normalde birçok jilet benim çenemin altında kıl çekmeye başlar.

Üstatlar polsilverla karşılaştırmışlar, bence de ikisi birbirine yakın. Ama ben polsilverda daha rahat ediyorum.
Yok ben bununla anlaşamadım. Bugün rocca ile denedim inanılmaz tahriş etti.
Bu jileti çok beğendim. Ama toptantr hayatımıza girdiği için treet’in fiyatı yüksek kaldı. Gillette ailesiyle anlaşamayanlar bence treet’i değerlendirsin.
Saygılar.
Wilkinson Sword ,yeşil astra, gillette nacet, gillette 7 clock yeşil,Voskhod ve gillette silver blue den sonra Treet platinum kullandım inanın hepsine açık ara fark atacak jilettir harika kusursuz bir traş oldum makinam Mühle R89 stok yapacağım tek ürün Treet Platiumdur.
Bende iki tıraşdır treeti kullanıyorum,diğer tıraşımı gillette platinium ile olacağım eger aynı veya bi tık daha üstü performans alırsam ucuz olan gp'den yana olacağım yoksa treetden 1 kartela alacağım.gc84 ile 4 veya 5 jilet denedim ama en rahatı gsb,treet oldu.Gsb akıyor ama şap testi ve a.s kullaniminda hafif gıdıklama ile açık ara treet öne geçti diyebilirim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/06/2020, Saat: 16:16)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende iki tıraşdır treeti kullanıyorum,diğer tıraşımı gillette platinium ile olacağım eger aynı veya bi tık daha üstü performans alırsam ucuz olan gp'den yana olacağım yoksa treetden 1 kartela alacağım.gc84 ile 4 veya 5 jilet denedim ama en rahatı gsb,treet oldu.Gsb akıyor ama şap testi ve a.s kullaniminda hafif gıdıklama ile açık ara treet öne geçti diyebilirim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Treet platinum candır, orta ve ustu agresif aletler ile yakin ve konforlu tıraş verir, cildi de yormuyor bu jilet, benim favorilerimdendir,en az 3 kez kullanırım

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yukarılarda da bu jiletle ilgili yorumum vardı, o vakit Baili BD176 ile deneyip memnun kalmışım. Geçen pazar günü ise üç günlük sakala Rockwell 6C ile giriştim, ilk perdah 4 nolu plaka, diğer perdahlar 3 nolu plaka kullandım. Jilet yine üzmedi, tam not aldı.
So far so good..
(24/06/2020, Saat: 17:05)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yukarılarda da bu jiletle ilgili yorumum vardı, o vakit Baili BD176 ile deneyip memnun kalmışım. Geçen pazar günü ise üç günlük sakala Rockwell 6C ile giriştim, ilk perdah 4 nolu plaka, diğer perdahlar 3 nolu plaka kullandım. Jilet yine üzmedi, tam not aldı.

Bunu dediğin iyi oldu komşum, Rockwell 6C ile treet i henüz denememiştim, heveslendim şimdi. ben de 4. ve 5. plaka ile iyi gideceğini düşünmüştüm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,297 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,721 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 686,561 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,514 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,503 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,183 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,697 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,042 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu
  Treet King Jilet acoma 13 6,890 23/03/2022, Saat: 17:05
Son Yorum: faun
  Personna Platinum Chrome totan35 69 70,111 02/11/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: taka

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: