traditionalshaving.co.uk
Sadece fircalarla gecerli %15 indirim kodu:

brushes

Sadece porsuk var ve fiyatlar dogal olarak fs veya lijundan epeyce uzak.

Mail gelmiş paylasayim dedim.
(04/09/2012, Saat: 01:35)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: McOrc'nun açtığı bu başlığı okuduktan sonra 25.08.2012'de EJ 89 ve ertesi gün de Merkür Futur aldım traditionalshavin.co.uk'tan ilk "takipsiz" siparişlerimi vermiş oldum.Ancak her iki siparişimi de aynı paket ile göndermelerini talep ettim,yanıt alamadım.27.08.2012'de her iki siparişimin de gönderildiğini içeren mesaj aldım.EU içinde 5-7 iş gününde gönderilerin ulaşacağı bilgisi yer alıyordu.Connaughtshaving.com yada co.uk'tan daha önce siparişlerim oldu ve beni şaşırtan hızda 4-5 gün içinde siparişlerim Muğla'ya ulaştı.Korkum şu ki ard arda iki paket gönderildiyse yada benim istediğim şekilde iki ürün tek paket olarak tarafıma gönderildiyse ağırlıktan dolayı gümrüğe takılabilir mi?(Forumdan öğrendiğime göre 1 kg. Çella geçmiş gümrükten gerçi) ebay'dan son 6 ayda 50 civarından ıvır-zıvır siparşlerim oldu,hiç sorun yaşamamıştım.
PTT personeli Indra Gandhi yapmaz Smile tecrübeyle sabittir.Gümrükte bu iki makinanın paketi dikkat çekmiş olabilir mi?Deneyimlerinizden bilgi sahibi olmak isterim.Teşekkürler.
Saygılar...

Kesinlikle bir sorun olmayacaktir hocam, bir hafta icinde teslim alirsiniz yine urunlerinizi..
hangi gun kargoya verildigi emaili geldi?
(04/09/2012, Saat: 01:51)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin'den 1,Rusya'dan 2 olmak üzere 3 takipli kargo gelecek.Fakat bu sene içinde 5 takipli kargo hakkımı kullandım.5.6.ve 7.takipli siparişler gümrüğe takılır mı?(2 TTo ve 1 krom fırça ve makina askısı)

Kesinlikle takilmaz hocam, cok emin konusuyorum ama nasil olsa haberlesiyoruz buradan, konusuruz yine, geldigini haber verirsiniz bize, hepsini sorunsuzca teslim alirsiniz Smile
inşallah gelir hocam.arkadaşlar da o şekilde yorum yapmışlar zaten.
Saygılarımla
(04/09/2012, Saat: 01:45)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 27.08.2012 de gönderilmiş.Connaughtshaving'ten 4-5 günde gelirdi Muğla'ya siparişler ondan telaşlandım birazda...
(04/09/2012, Saat: 02:05)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/09/2012, Saat: 02:00)drmustafacelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/09/2012, Saat: 01:51)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin'den 1,Rusya'dan 2 olmak üzere 3 takipli kargo gelecek.Fakat bu sene içinde 5 takipli kargo hakkımı kullandım.5.6.ve 7.takipli siparişler gümrüğe takılır mı?(2 TTo ve 1 krom fırça ve makina askısı)

Kesinlikle takilmaz hocam, cok emin konusuyorum ama nasil olsa haberlesiyoruz buradan, konusuruz yine, geldigini haber verirsiniz bize, hepsini sorunsuzca teslim alirsiniz Smile

Gecenin bu saatinde sorularımı yanıtladığınız için can-ı gönülden teşekkürü borç bilirim üstadım.Sağ olun.
Saygılar...

Hocam ne demek, iciniz rahat olsun, urunleriniz muhakkak ulasacak size..
aman hocam ne paylaştım ki sanki Smile
Saygılarımla
(04/09/2012, Saat: 02:14)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler papazeği üstadım paylaştığın bilgi için.Sağol
Saygılar...
Hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim. 14 günde uzunmuş. Ben geçen pazartesi bir sipariş verdim ve biraz öncede bir başka sipariş geçtim. Umarım sizinkilerden daha erken ulaşır elime Smile
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
Connaughttan benimde gelenlde 1 haftayı geçmiyor siparişlerim ancak bir defasında 20 gün civarı sürmüştü. Arada denk geliyor demekki. theenglishshavingcompany ve shaving.ie deki alışverişlerimde 10 günü geçmedi bugüne kadar. traditional dan ilk defa alışveriş yaptım 1 er hafta ara ile. Bakalım göreceğiz ne zaman gelecekler. Mutlu günlerde kullanın makinelerinizi.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
ben 3-4 kez TS.co.uk dan alışveriş yaptım ve 6 günden uzun sürdüğünü hatırlamıyorum. biraz da şans işi aslında. geldiğine sevindim. adamlar kargoyu genelde hemen veriyorlar, o güzel. fiyata bakarım ve muhtemelen de yine ilk tercihim TS.co.uk olur.
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,537 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,320 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,693 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,964 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,541 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: