cümleten sıhhatler olsun
loto çıksın
arkadaş listemde olanları
önce UK ye sakal tıraşına
sonra vegasTongue

(16/10/2012, Saat: 20:32)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğiniz gibi bir berber bulundu mu bizden bir ej89 parası alır Big Grin

(16/10/2012, Saat: 20:19)arslandevrim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf kardeş tek sabunla bitmiyor ki. gerçi istanbul'da köpük kullanan da gördüm o ayrı tabi ama sıcak havluyla şöyle bir yüzü kapatıp sakalı yumuşatanı, ne bileyim traştan sonra iyi bir yüz ve baş masajı yapanı istanbul'da bulamadım şimdilik.
tabi usturayı nasıl kullandığı da önemli, berberde yüzüm çok kesildi. burada gördüğüm berlerler sakal traşı deyince hiç yüze bakmadan hemen yüzü köpüklüyor sonra başlıyor traşa. kendi yüzü olsa tamam sakalların çıkış yönünü bilir ama her insanın yüzünde sakalların çıkış yönünde ufak da olsa farklılıklar vardır. berberin önce ona bakıp sonra traşa başlaması gerekir normalde.
ya loto'da 3 tutturursanız hocam Big Grin

(16/10/2012, Saat: 20:33)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: loto çıksın
arkadaş listemde olanları
önce UK ye sakal tıraşına
sonra vegasTongue

(16/10/2012, Saat: 20:32)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğiniz gibi bir berber bulundu mu bizden bir ej89 parası alır Big Grin

(16/10/2012, Saat: 20:19)arslandevrim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf kardeş tek sabunla bitmiyor ki. gerçi istanbul'da köpük kullanan da gördüm o ayrı tabi ama sıcak havluyla şöyle bir yüzü kapatıp sakalı yumuşatanı, ne bileyim traştan sonra iyi bir yüz ve baş masajı yapanı istanbul'da bulamadım şimdilik.
tabi usturayı nasıl kullandığı da önemli, berberde yüzüm çok kesildi. burada gördüğüm berlerler sakal traşı deyince hiç yüze bakmadan hemen yüzü köpüklüyor sonra başlıyor traşa. kendi yüzü olsa tamam sakalların çıkış yönünü bilir ama her insanın yüzünde sakalların çıkış yönünde ufak da olsa farklılıklar vardır. berberin önce ona bakıp sonra traşa başlaması gerekir normalde.
3 tutan bir tane loto var
ikisi 6 olur
rüyamızda rulet oynarızCool
yok yok gayet normal fiyatlarda oluyor ama bunu yapanı bulmak lazım

arslandevrim hocam hoşgeldiniz aramıza Smile

ihtilaf, hibrid Big Grin iyiymiş..
en kalite,geleneksel sabun ve fırçaları
kuşanıp kartuşla tıraş olanlar için en güzel tanım Smile

(16/10/2012, Saat: 20:47)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arslandevrim hocam hoşgeldiniz aramıza Smile

ihtilaf, hibrid Big Grin iyiymiş..
traşa ecnebi memleketlerine gitmeye gerek yok aslında onlar bize geliyorlar Smile

aşağıda wallstreet journalde çıkmış bir yazı var. olmadı şu kabataş'taki "Berber Biber"i bulup bir deneyeyim Smile

http://online.wsj.com/article/SB10001424...38060.html
anlatım güzel olmuş
tepeden buruna tıraş etmişler,ağda da cabası olmuşBlush

savaşçı bir millet olduğumuzu avrupalıdan duydum da
tıraşçı bir millet olduğumuzu duymamıştımHuh

italyanları tıraşçı millet bilirdimCool

(16/10/2012, Saat: 20:57)arslandevrim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: traşa ecnebi memleketlerine gitmeye gerek yok aslında onlar bize geliyorlar Smile

aşağıda wallstreet journalde çıkmış bir yazı var. olmadı şu kabataş'taki "Berber Biber"i bulup bir deneyeyim Smile

http://online.wsj.com/article/SB10001424...38060.html
çapa'da hastanenin ana girişinin karşısından yaklaşık 200metre kadar aksaraya yürüdükten sonra Görgülü pastanesinin (ya da hemen sonraki sokağın) 30 metre içinde bir berber var, zaten vitrininden de anlarsınız antika bi yer olduğunu, orada esmer daha uzun boylu olan berber arkadaşa gidin (pencere kenarında tıraş yapıyor), size özlediğiniz tıraşı sağlayacaktır,

masaj konusunu bilemem ama tıraşından memnun kalmıştım bir seferinde. her ne kadar bu arkadaş ta ağdaya falan merak salmış olsa da berber içinde arko kokusu almanın tadını hatırlatmıştır kendisi Smile
memleket kurtulana kadar siyah
Hybrid Mancho Big GrinBig Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayırlı olsun :D Fallschirmjäger 5 6,548 24/12/2023, Saat: 05:07
Son Yorum: exselans
Music Ankara'dan selamlar olsun orhansolo 10 3,436 06/07/2021, Saat: 20:51
Son Yorum: orhansolo
  Cümleten Merhabalar. FurkanB 30 6,240 06/05/2020, Saat: 18:30
Son Yorum: dimitraki
  Bir Merhaba'da Benden Olsun Shavette 27 5,777 14/12/2019, Saat: 10:34
Son Yorum: mertalp
  ADAM GİBİ TIRAŞ OLANLARA SELAM OLSUN Karslı 28 7,346 25/04/2019, Saat: 10:22
Son Yorum: trustalt
Heart Selam olsun tıraşa gönül verenlere:) barefixxe 14 5,844 21/10/2018, Saat: 13:16
Son Yorum: barefixxe
  Cümleten selamün aleyküm Bilge_Kagan 9 4,872 31/03/2018, Saat: 11:10
Son Yorum: Bilge_Kagan
Thumbs Up Esenlikler olsun DenizKSK 16 4,613 07/03/2018, Saat: 15:50
Son Yorum: mechanical
  Cümleten merhaba Aliço 22 6,951 05/01/2018, Saat: 15:29
Son Yorum: FurkanY
Big Grin Geç olsun güç olmasın.. F_16 18 7,262 16/11/2017, Saat: 21:19
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: