cümleten sıhhatler olsun
hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.

eski usul berber tıraşını tahminimce 30*40 yaş üzeri her berber yapıyordur yurdumda, üstelik nasılsa dünkü çocuk değiliz, baktık ki eline köpük falan alıyor "birader sende Arko da mı kalmadı" diye çıkışacak olursak eminim ki en klasiğinden tıraş edecektir ücreti mukabilinde Smile)
memleket kurtulana kadar siyah
(16/10/2012, Saat: 19:49)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.

eski usul berber tıraşını tahminimce 30*40 yaş üzeri her berber yapıyordur yurdumda, üstelik nasılsa dünkü çocuk değiliz, baktık ki eline köpük falan alıyor "birader sende Arko da mı kalmadı" diye çıkışacak olursak eminim ki en klasiğinden tıraş edecektir ücreti mukabilinde Smile)

En klasigi derken hocam Smile yontma tas devrinden birsey cikarmasin icerden Smile
Mancho hocanin kontenjan hazirsa angelinayi kimin cagirdigi anlasildi hocam Smile

(16/10/2012, Saat: 19:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: angelina jolie bizi korumaya alır bağrına basar

içimizden farklı türlerden korumaya alır

bir usturacı
bir DE ci
bir tane de hybrid çalışan @Mancho yu Smile

(16/10/2012, Saat: 19:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: admin bile terk etti buraları belli ki forumun host ve domaini otomatik ödeme talimatlı yoksa o da kimsesiz kalacak Smile

(16/10/2012, Saat: 19:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kültür bakanlığı yada unesco forumu korumaya alır mı

3 yada 4 üye ile online durumdayız

(16/10/2012, Saat: 19:11)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/10/2012, Saat: 16:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz

bu şekilde adab edeb bilen arkadaşlar tükendi zannediyorduk.tanışma bölümüne uğrayıp ''merhaba'' diyen tanışmayı alaya almayan arkadaşa da ''merhaba''
acelesi yok tanışırız diyenler çoğalmıştı

adam olan adam her halinden belli,keyifli forumlar

saygılarımla

Ağzınıza sağlık sevgili İhtilaf.

Hoş geldiniz Arslandevrim arkadaşım.
tıraş köpüğü kullanan berberlerde mi var
çok şaşırdım
benim berberlerim hep arko cu,gerçi berberlerde sakal tıraşı olmam

(16/10/2012, Saat: 19:49)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz, bol köpüklü tıraşlar dilerim.

arkadaşlar sıcak karşılamanız için hepinize teşekkür ederim.

başka arkadaş yoksa ben angelina jolie'nin koruması altına girmeye talibim.
valla berber konusuna gelince yaşı 30-40'ı geçmiş çoğu berberin kendisini lüks göstermek için kuaför şekline girip antin kuntin işlere kalkıştığını gördüğüm için istanbul'da şimdilik düzenli berber bulamadım. gerçi daha 3 yıldır istanbul'dayım. buluruz inşallah.
bir tane de acemi asker kontenjanı var emir
yazalım mıTongue

(16/10/2012, Saat: 20:06)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho hocanin kontenjan hazirsa angelinayi kimin cagirdigi anlasildi hocam Smile

(16/10/2012, Saat: 19:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: angelina jolie bizi korumaya alır bağrına basar

bir usturacı
bir DE ci

(16/10/2012, Saat: 19:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: admin bile terk etti buraları belli ki forumun host ve domaini otomatik ödeme talimatlı yoksa o da kimsesiz kalacak Smile

(16/10/2012, Saat: 19:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kültür bakanlığı yada unesco forumu korumaya alır mı

bu şekilde adab edeb bilen arkadaşlar tükendi zannediyorduk.tanışma bölümüne uğrayıp ''merhaba'' diyen tanışmayı alaya almayan arkadaşa da ''merhaba''

saygılarımla

Yarinki sevk islemleri olumlu gecerse haki renkte adimi yazacagim oraya hocam :p

(16/10/2012, Saat: 20:09)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir tane de acemi asker kontenjanı var emir
yazalım mıTongue

(16/10/2012, Saat: 20:06)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho hocanin kontenjan hazirsa angelinayi kimin cagirdigi anlasildi hocam Smile

bir usturacı
bir DE ci

saygılarımla

ihtilaf kardeş tek sabunla bitmiyor ki. gerçi istanbul'da köpük kullanan da gördüm o ayrı tabi ama sıcak havluyla şöyle bir yüzü kapatıp sakalı yumuşatanı, ne bileyim traştan sonra iyi bir yüz ve baş masajı yapanı istanbul'da bulamadım şimdilik.
tabi usturayı nasıl kullandığı da önemli, berberde yüzüm çok kesildi. burada gördüğüm berlerler sakal traşı deyince hiç yüze bakmadan hemen yüzü köpüklüyor sonra başlıyor traşa. kendi yüzü olsa tamam sakalların çıkış yönünü bilir ama her insanın yüzünde sakalların çıkış yönünde ufak da olsa farklılıklar vardır. berberin önce ona bakıp sonra traşa başlaması gerekir normalde.
berberlerin sakal tıraşını hiç sevmedim
kuru yüze hemen sabunlu fırçayı dayıyorlar
dediğiniz gibi sakal yönüne hiç bakmıyorlar

zaten berberde sakal tıraşı sevmezdim forumu tanıdıktan sonra hayatta sakal sakal kestirmem özensiz sakal kesen berberlerde

(16/10/2012, Saat: 20:19)arslandevrim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf kardeş tek sabunla bitmiyor ki. gerçi istanbul'da köpük kullanan da gördüm o ayrı tabi ama sıcak havluyla şöyle bir yüzü kapatıp sakalı yumuşatanı, ne bileyim traştan sonra iyi bir yüz ve baş masajı yapanı istanbul'da bulamadım şimdilik.
tabi usturayı nasıl kullandığı da önemli, berberde yüzüm çok kesildi. burada gördüğüm berlerler sakal traşı deyince hiç yüze bakmadan hemen yüzü köpüklüyor sonra başlıyor traşa. kendi yüzü olsa tamam sakalların çıkış yönünü bilir ama her insanın yüzünde sakalların çıkış yönünde ufak da olsa farklılıklar vardır. berberin önce ona bakıp sonra traşa başlaması gerekir normalde.
dediğiniz gibi bir berber bulundu mu bizden bir ej89 parası alır Big Grin

(16/10/2012, Saat: 20:19)arslandevrim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf kardeş tek sabunla bitmiyor ki. gerçi istanbul'da köpük kullanan da gördüm o ayrı tabi ama sıcak havluyla şöyle bir yüzü kapatıp sakalı yumuşatanı, ne bileyim traştan sonra iyi bir yüz ve baş masajı yapanı istanbul'da bulamadım şimdilik.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayırlı olsun :D Fallschirmjäger 5 6,807 24/12/2023, Saat: 05:07
Son Yorum: exselans
Music Ankara'dan selamlar olsun orhansolo 10 3,528 06/07/2021, Saat: 20:51
Son Yorum: orhansolo
  Cümleten Merhabalar. FurkanB 30 6,389 06/05/2020, Saat: 18:30
Son Yorum: dimitraki
  Bir Merhaba'da Benden Olsun Shavette 27 5,842 14/12/2019, Saat: 10:34
Son Yorum: mertalp
  ADAM GİBİ TIRAŞ OLANLARA SELAM OLSUN Karslı 28 7,592 25/04/2019, Saat: 10:22
Son Yorum: trustalt
Heart Selam olsun tıraşa gönül verenlere:) barefixxe 14 6,051 21/10/2018, Saat: 13:16
Son Yorum: barefixxe
  Cümleten selamün aleyküm Bilge_Kagan 9 4,942 31/03/2018, Saat: 11:10
Son Yorum: Bilge_Kagan
Thumbs Up Esenlikler olsun DenizKSK 16 4,833 07/03/2018, Saat: 15:50
Son Yorum: mechanical
  Cümleten merhaba Aliço 22 7,054 05/01/2018, Saat: 15:29
Son Yorum: FurkanY
Big Grin Geç olsun güç olmasın.. F_16 18 7,495 16/11/2017, Saat: 21:19
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: