Kesik izlerini yok etmek için tedavi
Cottactubex ise yarar
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Eski konu başlığını hortlatacağım biraz.

Son tıraşımda  shavette ile sağ yanağıma kesik attım. Fazla derin değil. tıraştan sonra direk o bölgeye kantoron yağı sürdüm. şu anda izi bile zor görünüyor. 1.5 günde halletti.  Daha önce aynı tipteki kesikler 1 hafta kadar dururdu. eğer fırsatını bulursanız deneyin derim.
Thumbs Up 
(31/01/2017, Saat: 23:49)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski konu başlığını hortlatacağım biraz.

Son tıraşımda  shavette ile sağ yanağıma kesik attım. Fazla derin değil. tıraştan sonra direk o bölgeye kantoron yağı sürdüm. şu anda izi bile zor görünüyor. 1.5 günde halletti.  Daha önce aynı tipteki kesikler 1 hafta kadar dururdu. eğer fırsatını bulursanız deneyin derim.

+1
Bu tarz yaraların veya yanıkların tedavi edilmesinde kullanılan gerçekten çok etkili bir yağ . Bende yazın jiletli ustura denemeleri yaparken çeneme 4-5 cm uzunluğunda yamuk bir kesik atmıştım . Kendi haline bıraksam iyileşmesi 3-4 haftayı bulurdu . Ama bu yağı kullanınca üç gün sonra yüzümde  bir şey kalmadı . Bir hafta içinde izi de silindi .
Her eve lazım .
Benimde shavette denemelerimden üstad tavsiyelerinden hasarsız çıkmamda yararlandığım etkili üç malzeme ;
- Kudret narı ve Kanatoron yağı ---> Yaranın çok çabuk kapanmasını sağlıyorlar
- Contractubex jel ---> Yara izi bırakmıyor genelde operasyon sonucu izleri yok etmede kullanılıyor

Bende bu üç malzemeyi tıraş takımının ayrılmaz bir parçası yaptım küçük kesikler dahil kullanmaktayım

Sarı kantaron mu
Kırmızı kantaron mu
(01/02/2017, Saat: 23:36)interrr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sarı kantaron mu
Kırmızı kantaron mu
Kırmızı kantaron komşum
(01/02/2017, Saat: 17:21)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde shavette denemelerimden üstad tavsiyelerinden hasarsız çıkmamda yararlandığım etkili üç malzeme ;
- Kudret narı ve Kanatoron yağı ---> Yaranın çok çabuk kapanmasını sağlıyorlar
- Contractubex jel ---> Yara izi bırakmıyor genelde operasyon sonucu izleri yok etmede kullanılıyor

Bende bu üç malzemeyi tıraş takımının ayrılmaz bir parçası yaptım küçük kesikler dahil kullanmaktayım

Kudret narı zeytin yağlı karışım mı komşum? Hazır mı alıyorsunuz kendiniz mi hazırlıyorsunuz?

Bir de contractubexi yara izi kapanınca mı kullanıyorsunuz?

Kantaron, aynı zamanda steril edici etkisinden dolayı kesiklerde de hemen kullanılabilir diye biliyorum.
@rating komşum kudret narıda zeytinyağı karışımı, çekirdeklerini çıkarıp 1 yıl saf zeytinyağında beklettikten sonra kantaron gibi kullanıyorsunuz. Ben birisinden az bir miktar alıp kullanmıştım çok memnun kalınca kendimde yaptım. Contractubexi de yara oluşunca kullanıyorum.
Aslında bu üçünüde dönüşümlü olarak kullanmaktayım sonuçtan memnunum..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim @Tahir komşum.
Yüzdeki küçük tamirat işlemlerinde benim tercih ve tavsiyem de aloe vera bitkisi.
Mucizeler yaratıyor.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid135179
A momentary lapse of reason.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,613 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
Question Yağlı Ciltler İçin Traş Sonrası Ürün Önerisi feyyazk42 38 23,540 06/01/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: Serkan1221
  Tıraş Sonrası Kesikler için Kantaron Yağı Efrasyab 41 21,360 26/07/2019, Saat: 15:32
Son Yorum: GeraltofRivia
  Tıraş sonrası kalan tahriş izi için çözümler ekilic2 9 7,170 03/12/2018, Saat: 16:35
Son Yorum: ekilic2
  Rebul For Men After Shave Cologne (hassas ciltler için) FloydianDM 5 11,590 20/10/2014, Saat: 23:53
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: